• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ČESTITAM ,šteta da nisam znao da dolaziš(meni je to 2 minute)po njega. usput čuo sam da neki lome ručice mjenjača na mf-ima točnije da puca na spoju na podu kabine
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec, prijetelju, bilo je i vrijeme da stroj dođe u prave ruke.
Čestitam na novoj pili u bilogorskom kraju, sad budu bilogorci mozgali: a kaj je pak sad to!
Čestitam još jedanput, puno sreće u radu, traktor je stvarno odličan, ima ga moj prijatelj iz sela tak da znam kaj sve može!!!!!

I Nek Se Bilogora Zatrese Kud On Prođe!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
evo danas je crvena munja imala svoj prvi teški zadatak :lol: išo sam u zadrugu po paletu agrodola, zapravo trebala mi je još prošlog tjedna , al sam čekao da ovima u zadrugi sa john dereima vadim mast, da im pokažem kaj je traktor :!: :D

danas ja voziuo gnoj i nekak kad sam sjeo iz maseya u zetora ko da zetor stoji kad ide nekak sporo, u maseyu je ko u autu sve :D papučice se stišču u položaju ko auto, mali volan, fino fino.
ak je netko blizo neka navrati na pijaču :!:

Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo polako, nemoj ga mam zaprašiti!!!!

Ti si rekel da si u Pisanici ili Trojstvu, ak se ne varam!

Zutra idem u JurVal u Vrbovec glet nekaj u vezi belarusa pa možda u povratku bi doma išel na bilogoru pa ako slučajno vidim negdje novi traktor stanem!!
 
O

oljasi

Guest
bogec kaže:
mario kaže:
Oooooo :D :D :D
Svaka čast!
Puno sretnih sati s njim! :D

I kak ti se čini?
Daj mi reci kaj ima sve od opreme :?:
Cijena :?:

hvala prijatelju :D :D :D
čini mi se fenomenalnim, ide ko metak
začudio sam se kak je okretan, stvarno super.
od opreme imam, klimu,klizne poteznica, klateča kuka, e sad ja sam tražio osnovni model a dobio sam mjenjače sa onim gumbom, piše HI SHIFT, kad stisnem taj gumb na reverzoru stisne se kvačilo, e sad tak gumb imam i na mjenjačima el to znači da mogu mjenjat bez kvačila, kolko sam ja imao ponudu to je bila nadoplata :D utege dobio, muziku sam si odma sam kupio sony mp3 player.
cijena 32500 eura +pdv
traktor me je jako ugodno iznenadio, ali moram pohvalit i ljude u vrbovcu jer su stvarno išli mi na ruku, niti oko jedne stvari nije bilo pregovora, sve sam dobio pa čak i više i to podosta više, a to je taj mjenjač i utezi

TX hvala, a dolazi toga još i još i još

Ajde objasni kako si stavio mp3 player.
Jel napajanje na baterije, zvučnici ili slušalice

Pozdrav i čestitam an kupovini.
Odlučio si se za dobar traktor.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Samo polako, nemoj ga mam zaprašiti!!!!

Ti si rekel da si u Pisanici ili Trojstvu, ak se ne varam!

Zutra idem u JurVal u Vrbovec glet nekaj u vezi belarusa pa možda u povratku bi doma išel na bilogoru pa ako slučajno vidim negdje novi traktor stanem!!

u pisanici sam, nebum ga zaprašio, klima radi svoje, e stara mi rekla da se nada da ga nebum prao sa šlaufom iznutra ko zetora (a zetor je 10 godina) :mrgreen: :mrgreen:
samo ti navrati, svi su dorodošli

mp3 je normalni radio sa cd-om za auto iliti trakotor, ali ima mp3 funkciju i još neke gluposti koje ja niti ne kužim, to moj šogi kopa po tome i slaže, na meni je bioo da stanem u prvoj trgovini i kupim radio, zvučnici su bili ugrađeni.

šanana i kaj veli tvoj frend na traktor :?: i ti naravno, sigurno si ga vozio

i sad mi se čini da je dobro da sam odustao od case jx 95 jer masey ima puno više opreme i nekak mi se čini kak bi reko kompletniji i ozbiljniji, a to je moje mišljenje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Samo polako, nemoj ga mam zaprašiti!!!!



šanana i kaj veli tvoj frend na traktor :?: i ti naravno, sigurno si ga vozio

i sad mi se čini da je dobro da sam odustao od case jx 95 jer masey ima puno više opreme i nekak mi se čini kak bi reko kompletniji i ozbiljniji, a to je moje mišljenje

Taj moj pajdo ima traktor već negdje oko godinu dana, ima farmu krava, non stop balira sa claasovom rolo prešom, stavio si je i prvi utovarivač od kad je dovezao traktor, stvarno prava pila.
Ja sam ga jednom vozio, onako po dvorištu kod njega, neču ja to puno voziti da mi se ne svidi!!!!, Prvi utovarivač čuda, čuda radi samo treba biti jako oprezan i nesmije se biti nasilan s njime jer ode kvačilo lamela u jako kratkom roku, ja mislim da je on več mjenjal, al mi neče priznat, al dobro nema to veze, mad on natiče u godini dana oko 2500-2700 sati!

Kaj se tiče Case-a ja sam najviše zagrijan za to, jako dobar i kvalitetan stroj za relatovno male novce, naime lud sam za JX 85 ili 80, kad ga vidim srce mi se slama!!!
 
Z

zrine892

Guest
oljasi kaže:
Ajde objasni kako si stavio mp3 player.
Jel napajanje na baterije, zvučnici ili slušalice


taj auto radio mp3 player ti se spaja preko akumulatora..ili izvuces neku žicu od akumulatora do radia..a imas i mp3 player na baterije ali to samo mozes preko slusalica slusati :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Ja ana radiu u autu imam utičnicu za onaj ulaz kao od slušalica za mp3 i moj brat je spojio još jedna takav ulaz u jedan kabli tj. 2 ista ulaza na jednom kablu i onda jedan ušteka u radio drugi u moj mp4 i slušamo pjesme sa njega.

Jel se onda na takav neki princim i to radi?
 
Z

zrine892

Guest
ursusc360 kaže:
Ja ana radiu u autu imam utičnicu za onaj ulaz kao od slušalica za mp3 i moj brat je spojio još jedna takav ulaz u jedan kabli tj. 2 ista ulaza na jednom kablu i onda jedan ušteka u radio drugi u moj mp4 i slušamo pjesme sa njega.

Jel se onda na takav neki princim i to radi?

pa mozes..cak i to nije lose samo sto bateriju trosis..imas i radio sa usb-e ulazom..takvog sam imao i bilo mi je to super stvar...uzmes usb-e stick memory i ustekas ga..i ne treba mu baterija...
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
ŠANANA IMT 565 kaže:
bogec kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Samo polako, nemoj ga mam zaprašiti!!!!





Taj moj pajdo ima traktor već negdje oko godinu dana, ima farmu krava, non stop balira sa claasovom rolo prešom, stavio si je i prvi utovarivač od kad je dovezao traktor, stvarno prava pila.
Ja sam ga jednom vozio, onako po dvorištu kod njega, neču ja to puno voziti da mi se ne svidi!!!!, Prvi utovarivač čuda, čuda radi samo treba biti jako oprezan i nesmije se biti nasilan s njime jer ode kvačilo lamela u jako kratkom roku, ja mislim da je on več mjenjal, al mi neče priznat, al dobro nema to veze, mad on natiče u godini dana oko 2500-2700 sati!

Bogme,pajto ce za 4 godine imati novi traktor,svaki dan u godini odradi 7 sati :scratch
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ŠANANA

Nisi malo pretjeral s brojem sati?
Koliko krava ima?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ekipa...jedno pitanjce- jednog od prodavača ste hvalili a drugog malo kudili u vezi servisa i održavanja traktora. Ako može kratka podsjetnica.... Favorit ili Oro :scratch :scratch :scratch ako Bog da možda klapim voćara...
 
B

Bobo

Guest
Svakako FAVORIT, nemoj se uopce dvoumiti... Stalno slusam od ljudi kako su bili prisiljeni preuzimat traktor s polovicnom opremom, kako onaj kompresor sto se isporucava iz tvornice ne valja, a ovaj koji ORO ugradjuje da je puno bolji... Narucis zracno sjedalo, dobijes ga nakon 2 mjeseca, a do tada ovo moras cuvati, jer ce ga oni uvaliti na nekom drugom traktoru, s kojeg su tvoje zracno sjedalo skinuli... Narucis klimu, dodje ti traktor na ljeto, a klima na zimu, i takve fore... na servise nikada nisu bili redoviti.

Tako bar cujem, jer hvala bogu s njima nisam imao doticaja, a ovo sto se prica okolo, niti cu ikada o njima i pomisljati.


Sto se Favorita tice, ljudi hvale na sva zvona. Koju opremu si narucio, tu i dobijes, dobijes i obuku kako raditi na traktoru, te ti pokazu za sto sluzi koja rucica, neke osnove bar imas, dok ORO to ne pruza... Servis u Favoritu se rijesava NAJKASNIJE u roku od tjedan dana od prijave kvara, a dok se serviseri iz ORO sjete doci, vec je kasno...


Idi u Favorit, neces pozaliti. Malo je ljudi zadovoljno OROm, a za favorit nikada nisam cuo nista lose.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
hvala puno...od cure su starci uzeli MF kod Favorita i hvale ga, samo ja nisam bio 100% siguran dali je to taj diler ili neki drugi....
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Svakako FAVORIT, nemoj se uopce dvoumiti... Stalno slusam od ljudi kako su bili prisiljeni preuzimat traktor s polovicnom opremom, kako onaj kompresor sto se isporucava iz tvornice ne valja, a ovaj koji ORO ugradjuje da je puno bolji... Narucis zracno sjedalo, dobijes ga nakon 2 mjeseca, a do tada ovo moras cuvati, jer ce ga oni uvaliti na nekom drugom traktoru, s kojeg su tvoje zracno sjedalo skinuli... Narucis klimu, dodje ti traktor na ljeto, a klima na zimu, i takve fore... na servise nikada nisu bili redoviti.
Tako bar cujem, jer hvala bogu s njima nisam imao doticaja, a ovo sto se prica okolo, niti cu ikada o njima i pomisljati.
Sto se Favorita tice, ljudi hvale na sva zvona. Koju opremu si narucio, tu i dobijes, dobijes i obuku kako raditi na traktoru, te ti pokazu za sto sluzi koja rucica, neke osnove bar imas, dok ORO to ne pruza... Servis u Favoritu se rijesava NAJKASNIJE u roku od tjedan dana od prijave kvara, a dok se serviseri iz ORO sjete doci, vec je kasno...
Idi u Favorit, neces pozaliti. Malo je ljudi zadovoljno OROm, a za favorit nikada nisam cuo nista lose.

TOTALNO KRIVO, pročitaj par postova ispred, ja sam imao potpunu obuku na traktoru, pa čak i kak se kugle na hidraulik meću za kopčenje strojeva, kak se pale svjetla i to je trajalo podosta dugo vremena, apsolutno sve mi je pokazano :!:
drugo, opremu sam dobio apsolutno svu, i još sam dobio hi shift mjenjač i utege zabadava, da sam to platio traktor bi koštao podosta skuplje.
treče isporuka u roku kak smo se dogovorili, sve papiri sređeni :!:
što se tiče servisa u mojoj okolici ima sigurno 30 njihovih traktora i nitko se nije nikad žalio da kasni servis ili da nisu nekaj složili.ovdje onaj ko kupi kod ORE kupuje ponovo tamo
kod pokazivanja stroja serviser je rekao da obavezno ako se kaj dogodi zovem njega jer zna kaj je dao i pokazao.
kod nas je ORO poželjna firma i nitko nema s njima problema, a moram priznati da su profesionalno odradili dio pripreme ponude, jer su bili par puta kod mene doma i sa ponudama i pomagali da se to u banci realizira :!:
eto to je moje iskustvo i veliki plus za ORO :!:

eto i za balirku i omotač koje je dopremio AGROKLAS isto nije bilo problema, malo se čakalo zbog prevoza iz italije ali sve je bilo u dogovoru i sve je u najboljem redu, sve mi je pokazano.

eto možda sam ja sa totalno pozitivnim iskustvima, ali ja se nemam na kaj žalit, dobio sam sve kaj mi treba
 

Najnoviji postovi

Na vrh