• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
abrkili kaže:
ČESTITAM,PRIDRUŽUJEM SE ŽELJAMA!

i želim ne još samo jedan nego još puno takvih... ;) nadam se i slikama strojeva,balirke i omotača... svaka čast!

hvala :D :D :D :D
bit če slika, imam oko 20 rali slame za izbalirat, tako da mi to bude super praksa i bude slika
a sad če zetor koji je podnio večinu tereta radit lakše poslove ( moš mislit), ali posao bi trebao biti puno napredniji pogotovo u pripremi krme.

e da moram reči , da sam u vrbovcu imao obuku za rad na traktoru, sve šta god me je zanimalo i šta je bilo bitno su mi pokazali, i to je potrajalo podosta vremena

evo slika iz poluprofila
Obrisan neispravan link.
 
R

Rajtek

Guest
I ja čestitam na ljutoj mašini, stvarno je prekrasan, odmah i ja poželim tak neš.
Uglavnom želim ti barem 10 00o r/h bez kvara...
Kolko je to konjića???
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Ja bih prije rekao daje to 101ks? Ako se ne varam, do nedavno je bio 98ks! Od kud sad još ta tri??
Ipak, nema što-traktor izgleda uživo ina papiru fantastično, samo nek se takav pokaže i u radu!
Mane ipak najviše zanima POTROŠNJA u različitim radnim uvjetima!....
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
pajdo kaže:
Ja bih prije rekao daje to 101ks? Ako se ne varam, do nedavno je bio 98ks! Od kud sad još ta tri??
Ipak, nema što-traktor izgleda uživo ina papiru fantastično, samo nek se takav pokaže i u radu!
Mane ipak najviše zanima POTROŠNJA u različitim radnim uvjetima!....

Tocno, po katalogu je 101ks, krivi sam model gledao :) U svakom slucaju vlasnik ce nam najbolje znati reci :)
 
K

KRESO

Guest
mislim da je razlika u ks kad se gleda po ISO-standardu i po DIN-u
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
KRESO kaže:
mislim da je razlika u ks kad se gleda po ISO-standardu i po DIN-u
Tocno. Mislim da je ISO brojka snage manja od DIN brojke snage.
 
Z

zrine892

Guest
aiiii sto je krasan..cestitam bogec i sve najbolje s njime..puno zarade i urada s njime ti zelim :) bez kvarova...kada ce biti otvorenje umotaš vrpcu oko kabine i stripizete neka škarama odsjeku i par pivkana :) :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Čestitke bogec, lijep stroj. Nije ni prevelika cijena. Toči i voziiii 8)
Sad neces ni htjet sjejst u Zetora :mrgreen:
To je 72kw/98ks
 
H

huki

Guest
Bogec,
Svaka čast na novom stroju. Želim ti puno uspjeha i rada.
 
K

krx pozega

Guest
Isti takav pljunuti sam bogec ja uplatio prije 1,5 godinu te ga platio 32500 eura....ako to išta znači...znači ista oprema...
...čestitam bogec na pili i drži ga urednog...pozzz...ako te šta zanima pitaj slobodno
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Izgleda da bogec spava u traktoru kad nije na forum došo :D :D :lol: :lol: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Izgleda da bogec spava u traktoru kad nije na forum došo :D :D :lol: :lol: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evo me, danas je kod mene ko na promenadi, jedni dođu vidjet traktor jedni odu i tako cjeli dan, neke ljude nisam u životu nikad prije vidio, pive je otišlo 4 gajbe i oko 20 litara vina :D

evo sad su se dojmovi malo slegli i oduševljen sam traktorom, ide ko lud i preko 40km/h na oko 2000 okretaja.
to vam je 98ks iliti 72kw, oko 45000 kubika.
klima hladi ko škrinja za meso zamrzavat, trakor je jako startan i okretan u rangu traktora bez prednje vuče, ima veliki ajnšlag.
potrošnja po mojoj procjeni na cesti je bila cca od vrbovca do doma oko 75km cca 5-7 litara goriva
na taj traktor se je jako lako priviknut, ima razmještaj komandi papučica kao na autu, mali volan, vidljivost super.

što se tiče cjene, na ponudi po toj cijeni od 32500 eura bila osnovna oprema, bez utega , bez hi shift mjenjača, jedino je klima bila odma dogovorena.kad sam došao po traktor na njemu su bili i utezi i ti mjenjači sa gumbima, tako da sam jako dobro prošao a da to nisam skužio (mjenjač) dok nisam došao doma.
taj mjenjač je super ide sve bez kvačila, kad stisnem gumb kvačilo se samo stisne.

krx čemu služi ručica odozada lijevo od top link poluge ima dva položaja u koje se može metnut :!: el ima koja fora kod kakvih kopčenja , oranja, il nečega na šta da obratim pozornost :?: e da i ona ručica između nogu dolje ispod ručice za štelat sic, to je nekakva regulacija pritiska ulja il kaj

ah zetor, danas mu je pripala čast vožnje gnoja na polje , taj se je traktor naradio i naradio, al bude i još

hvala svima na lijepim čestitkama, još sad čekamo balirku i omotač, pa idemo dalje na realizaciju prednjeg utovarivača , plugova, sjetvospremača............još jednom svima hvala :D :D :D :D

pikčr bogec i crvena munja u dizel točionici ( na benzinskoj)
Obrisan neispravan link.
 
K

krx pozega

Guest
bogec kaže:
krx čemu služi ručica odozada lijevo od top link poluge ima dva položaja u koje se može metnut :!: el ima koja fora kod kakvih kopčenja , oranja, il nečega na šta da obratim pozornost :?: e da i ona ručica između nogu dolje ispod ručice za štelat sic, to je nekakva regulacija pritiska ulja il kaj


...odozada lijevo polugica transportni i radni oslobađajuči položaj prilikom rada sa recimo tanjuračom ili da ti ne ljulja traktor u transportu....ručica između nogu služi za ženski dio publike zadivljene novom pilom :lol: ;) ...ili u ovom slučaju brzo i sporo spuštnje hidraulika....znači opet nekakav teret na hidrauliku recimo opet nošene tanjurače da ti ne opale kad spustiš hidraulik...znači fino i grubo (i)spuštanje hidraulika....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Super traktor!!!!! Nek te služi 100 godina. I daj malo slika od te makine... :partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh