• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA IMT 565 kaže:
Daj mi reci dali bi ga dal za 7.000 eura?
za te pare se dogovorimo ako si interesenat...........................ili 7500. :D :lol: javi se na PMako si zainteresirani
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":b03jdt37]Daj mi reci dali bi ga dal za 7.000 eura?
za te pare se dogovorimo ako si interesenat...........................ili 7500. :D :lol: javi se na PMako si zainteresirani[/quote:b03jdt37]

Neznam još ništ, traktor mi se ovak sviđa na prvi pogled, generalka je gore tak da bi to trebalo bito dobro!
Moram se raspiteti koliko bi mogel dobiti za imt 565, pa da ga rešim i onda da vidim koloko bi trebal još dodati gore, dal bi imal dosta!
 
A

Alen

Guest
Slika000.jpg

Slika001-3.jpg

Slika002-2.jpg

Slika003-2.jpg

Slika004-3.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Iskreno meni se taj model ne sviđa, ali nisam reka da ne valja. Traktor se ne kupuje za ljepotu nego ima da radi,a ne za šminku :)
 
Z

zrine892

Guest
toma84 kaže:
Iskreno meni se taj model ne sviđa, ali nisam reka da ne valja. Traktor se ne kupuje za ljepotu nego ima da radi,a ne za šminku :)


traktor ko traktor manje više :) :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
zrine892 kaže:
toma84 kaže:
Iskreno meni se taj model ne sviđa, ali nisam reka da ne valja. Traktor se ne kupuje za ljepotu nego ima da radi,a ne za šminku :)


traktor ko traktor manje više :) :mrgreen: :mrgreen:

Belarus je belarus a sve ostalo su traktori.... jel tak zrine?
 
A

Ado

Guest
Mario da nemaš brošuru za moj stari Massey Ferguson 535X,33kW,četri cilindra -englezac orginal .Volio bi ako imaš da mi pomogneš da ga prostudiram ? Moj email : a.adi.bih.net.ba " Ado"
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Oooooo :D :D :D
Svaka čast!
Puno sretnih sati s njim! :D

I kak ti se čini?
Daj mi reci kaj ima sve od opreme :?:
Cijena :?:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
već sam 100 puta htio pitat kad će doć :lol:

Čestitam, sretno sa njim,,i punooo radnih sati 8) :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Oooooo :D :D :D
Svaka čast!
Puno sretnih sati s njim! :D

I kak ti se čini?
Daj mi reci kaj ima sve od opreme :?:
Cijena :?:

hvala prijatelju :D :D :D
čini mi se fenomenalnim, ide ko metak
začudio sam se kak je okretan, stvarno super.
od opreme imam, klimu,klizne poteznica, klateča kuka, e sad ja sam tražio osnovni model a dobio sam mjenjače sa onim gumbom, piše HI SHIFT, kad stisnem taj gumb na reverzoru stisne se kvačilo, e sad tak gumb imam i na mjenjačima el to znači da mogu mjenjat bez kvačila, kolko sam ja imao ponudu to je bila nadoplata :D utege dobio, muziku sam si odma sam kupio sony mp3 player.
cijena 32500 eura +pdv
traktor me je jako ugodno iznenadio, ali moram pohvalit i ljude u vrbovcu jer su stvarno išli mi na ruku, niti oko jedne stvari nije bilo pregovora, sve sam dobio pa čak i više i to podosta više, a to je taj mjenjač i utezi

TX hvala, a dolazi toga još i još i još
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ČESTITAM,PRIDRUŽUJEM SE ŽELJAMA!

i želim ne još samo jedan nego još puno takvih... ;) nadam se i slikama strojeva,balirke i omotača... svaka čast!
 

Najnoviji postovi

Na vrh