• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
danas je još jedan massey pronašel svog vlasnika :D (stal sam se snjim na cesti od Luke prema Vrbovcu)
 
B

Bobo

Guest
breza kaže:
danas je još jedan massey pronašel svog vlasnika :D (stal sam se snjim na cesti od Luke prema Vrbovcu)

Cestitam!
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Dobro jesu ti novi maseji dobri ili ne, recite ak ste kaj novo čuli.
Meni je jedan ćovek rekel da si ga kupi sam ak oćeš s njim ćesto iti na reparature.? :|
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
robi kaže:
Dobro jesu ti novi maseji dobri ili ne, recite ak ste kaj novo čuli.
Meni je jedan ćovek rekel da si ga kupi sam ak oćeš s njim ćesto iti na reparature.? :|

zakaj nebi bili dobri :!: :?: kod nas ima jako puno maseya i nitko se ne žali pogotovo oni koji imaju seriju 44, tj valtrine traktore u ruhu maseya, a ni perkinsi se ne bune, kod nas maseyi prevladavaju, tak je bar u mom kraju
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj je breza kupil novog masseya??????????????, gde su slike????????????, a el nema breza več novoga explorera 3 ??????????????
:?: :?: :?: :?: :?:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Kaj je breza kupil novog masseya??????????????, gde su slike????????????, a el nema breza več novoga explorera 3 ??????????????
:?: :?: :?: :?: :?:

ja sam skužio da ga je sreo putem, nekoga ko je vozio novog maseya doma :!: :!: :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
možda smo svi krivo svatili :mrgreen: :mrgreen:
ali možda nismo :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Breza, jjaavvii sssseeeeee!!!!!!!!!!!!!!! daj nam neke informacije šta se desilo, jel stvarno novi masssey došo, sad če Same imat konkurenciju!!!!!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
samo sam ga srel putem, a i ja bi se teško priviknul na masseya :lol:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
MasseyFerguson2805.jpg


MasseyFerguson2805series1.jpg


Prekrasno....
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bas si mislim da jednog ovakvog uzmem samo me brine jeli bi TO moglo vuci moj malcer od 150cm? :)
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
zasto nema prednju vucu??? a tolika snaga

valjda ne postoji prednja vuča za tu snagu :) ;) :blackeye
 
Na vrh