• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
nemoj 595 ni za živu glavu,to ti je traktor koji nije zaslužio da ima MF-ov znak na sebi jer su ga stvarno sfušarili.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Negdje na forumu sam jedanput naisao na shemu prebacivanja brzine kardana sa 540 na 1000 i nikako nekuzim kak se to radi? Nema nikakve rucice, kako, gdje...? Ako ko zna pomozite. radi se o MFu 3635

Možda ima ručicu otraga lijevo od kardanske osovine ?
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
A serije 30? 3050, 3060? Ili 1004T?

Ja sam išao gledat dva 3065 mf-a ali sam se razočarao kak su ofucani , a na ni jednom ne radi elektronika hidraulika . Inaće to ljudi znaju prebrikati pa nikad ne znaš što si kupio dok ne nahebeš , a nova ploča je oko 12000 kn
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
3050 ces tesko naci, a i odmah ga preskoci osim ako nije neko savrseno stanje. fali mu jos koji konj za njegovu tezinu. inace su te serije odlicne, ako se namjeris na dobar primjerak. ako pak uzmes nesto unisteno, lose, mozes imati more problema. iako nije pravilo..
onaj 1004 na njuskalu izgleda relativno dobro. ima tu u blizini jedan 1014 (ako nije prodan) samo dosta trazi za njega..
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Da ima jedan na njusklau 1004T negdje oko virovitice 87 god cini se ok a ni cijena nije prevelika, jedini problem je sto taj traktor je tamo vec jedno 2 - 3 mj, ali koliko sam skuzio u zadanje vrijeme da se dosta slabo prodaju strojevi! valjda ljudi nemaju para...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepa makina,čestitam na prinovi nek te dugo služi :supz::supz:
Vidim da si kopčo rotodrljaču i pretpostavljam da je od 3m,daj mi reci kako se ponaša sa njom :?:
 
M

mićo

Guest
hvala,hvala da rotodrljača je 3m i bez problema je radio sa njom odmah sutra dan nakon što je došao jer smo htjeli baš da isprobamoi nijo problema nikakavih stvarno
 
M

mićo

Guest
Ja mislim 170 ks ili 160, ali ipak mislim 160 jer i drugi je isti takav
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

vulja

Guest
Plaćen je 80000 kuna i ima ja mislim 170 ks ili 160, ali ipak mislim 160 jer i drugi je isti takav

stvarno mrcina, samo da sluzi, ofucan nije, to govori puno o vlasniku prijasnjem...a ni cijena nije nesto paprena, koja je to godina?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
147ks. to 2725, ne 26 ;)

inaec, cist ok djeluje traktorcic. i ja sam malo zagledavao tu liniju ali gazdi se nije svidjela..

ima dobre slape :D koliko su siroke?
 

Najnoviji postovi

Na vrh