• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Mićo svaka cast, to je nepoderivo. pazi na ulja i drapaj. Kupio si ga u blizini bjelovara jel tako? Staro Štefanje prema Čazmi? Gledo sam ga kod covjeka i molio ga da mi proda poteznicu s njega i nije htio veli da je traktor najvjerojatnije prodan i da ce za Bosnu. Ima kod mene u blizini jedan slican njemu, to vec 15 godina radi bez kvara.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a mozes li to sto ti je ugradio na mjenjac pritisnuti, tako da traktor ponovno bude malo brzi, ali slabiji? :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jesi siguran? gledam na konedati, ta linija ima power, i to bi bila ta tipka. dakle vjerojatno je nesto pokvareno pa ne radi. ako nije dirana getriba, a majstor vam je to napravio, onda je mozda samo greska u prekidacu.

inace, to ti je brzina koja se moze mijenjati bez kvacila, nista drugo.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Očito je u mjenjaču prebacio ručno,pošto neide preko struje.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Stvarno opaka mašina:supz:

Ovaj traktor je nepoderiv i to je sigurno,ni jedan novi ne može stat pored njega u radu.;)

Kak radi kod njega ta elektronska hidraulika??
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo jednog masseya uhvačenog na brzinu...ima malo bolje hlađenje...hehe...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jGkNeEX0TsY[/YT]
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
kolege poljodelci potrebna mi pomoć oko mf 6170.moj brat ga je uvezao iz poljske, juče stigao, redovno je upalio i krenemo ,posle 2 km vožnje otkaže kvačilo, pa menjač i na kraju volan.došlepali ga kući, upalimo sve radi posle 10-15 min. Rada opet sve poče da otkazuje. Gde je problem, manjak ulja ili nešto drugo.unapred zahvalan.

kako sada sliži 6170???
Lpaniramo kupiti takav stroj
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo jednog masseya uhvačenog na brzinu...ima malo bolje hlađenje...hehe...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jGkNeEX0TsY[/YT]

cuj Fric nije to NH da ima vodeno hlađenje hahaha:partyman:
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Dal netko ima iskustva s ugradnjom kompresora tj. zracne instalacije na MF-a serije 3000?
Konkretnije, meni bi na 3070 trebao zrak pa me zanima kako to ides s ugradnjom, dal se moze naci rabljena instalacija, koja je okvirna cijena itd.....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ne izgleda ti stroj lose ;) koja je godina? kako te sluzi?
jesu li mu gume 24/34" ili 28/38" ?
trebao bi imati ove vece a zadnje mi djeluju nekako malo. kakav je to malcer?
a vidim i lajka je iza :supz:

nazalost, oko kompresora ti nemogu pomoc. u nasim oglasnicima nisam naletio na ponudu polovne instalacije za tu seriju. jedino kontaktirat nekoga tko se bavi ugradnjom novih? ali to je opet dosta skupo..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ponuda za kompresor s dvokružnom instalacijom i isušivačem košta novi košta 2180 eura :supris: kod ora u vrbovcu. išo sam pitat pa sam skoro pao na guzicu. :prayer:

sad sam nabavio bocu, kihavac, kupio pigalicu za lim i cijevi i kompresor od starog fapčine koji ima karter za ulje ispod bez stalnog napajanja od traktora na remenicu i još neke sitnice napraviti i složit ču ga za + - 2000-3000 kuna :eek:.
to ti je najbolje ko se u to razumije da ti to složi od nekog kamiona i miran si a i s 1500 sigurnih eura u đepu:supz:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ajkula svaka cast cestitam a aldomas bumo sutra spili, cuo sam za prinovu u vasem kraju za Casea i ostalo pa idem sutra s rodjom to sve vidjet a ti cuvaj jednu pivu da zalijemo "Masnog".:drinkers::partyman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da zaboravih napisat, i meni bi itekako trebao zrak na MFu, imam skoro pa sve potrebno sa IMTa 5106, boca, instalacije, kihavac, kompresor bas i nece odgovarat pa se nadam da cu nac kakvog dobrog majstora da to proba slozit. Ako netko zna to slozit neka kaze cijenu dogovorit cemo se.
 

Najnoviji postovi

Na vrh