• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako se taj zvuk čuje dok traktor radi pod ler gasom to je onda normalno dok se nedigne razina ulja i nepodmazuje cijele zupčanike,ovako se oni samo na najnižim dijelovima zupčanika podmazuju a dok je veči gas na traktoru onda zupčanici podignu razinu ulja znači oni ti ga bacaju prema gore i onda se nečuje to lupkanje zupčanika
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
E onda nznam šta bi moglo bit,jedino ako nije neki zupčanik oštečen,el si probao mjenjat brzinu kardana recimo sa 540ok na 1000ok i dali se onda čuje to lupkanje.Nama se na DF-u čuje samo kad traktor radi pod lerom dok se nedigne razina ulja da podmazuje cjele zupčanike,isto smo mislili nije nešto uredu i pitali servisere i oni nam rekli da je to normalno
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
U obje brzine se čuje, trebo bi negdje nači takav model traktora da poslušam dali je taj intenzitet buke normalan ili nije
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Na mom je bas prikopcana rotodrljaca, kisni je dan pa navrati na kavu.
 
Posljednje uređivanje:

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
onaj 3070 što sam stavio link iz njuškala je izgleda prodan, jbg a baš sam mislio nešto izkombinirat, nije bio skup izgledao je OK i eto brzo je otišao
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Ovu sam mrcinu dns slikal na praksi
to je onaj MF koji je se bil skupo prodaval sa onim Fendom 930 (ak se ne varam)
ljubav je na selu
dsc0019bx.jpg

dsc0020xt.jpg

dsc0018ki.jpg

ova zadnja slika je malo lošija jer je sune sijalo točno prema njemu
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
prodavao se fendt 926 i prodan je. MF je od Tomislava Magdića i on sve strojeve uvozi iz inozemstva, njemačke,austrije i sve mu je na prodaju ako tko da dobro lovu, pametan je proda za dobre pare, a sebi uveze drugi.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
prodavao se fendt 926 i prodan je. MF je od Tomislava Magdića i on sve strojeve uvozi iz inozemstva, njemačke,austrije i sve mu je na prodaju ako tko da dobro lovu, pametan je proda za dobre pare, a sebi uveze drugi.

jbg i ja prodajem sve, ai bi baš ne ide, u biti pravilo je ako kupac da dobre novce prodaj mu i žlicu s kojoj jedeš za dobre novce i sutra kupi drugu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam MF 3635 '92. godina, uglavnom jako slican tvomu. Adresu ti posaljem na PP.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav!
4255 kažeš,za mene jedan od najboljih traktora!
ajmo koja slika ;)
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Evo ja sam novi ovdje , posjedujem mf4255 2002 godina

Pozdrav.
meni je također 4255 jedan od najdražih modela MF-a.
sjećam se kad sam imao njihov prospekt od cijele tadašnje serije 42xx, ,godinama sam ga prelistavao, svakih nekoliko dana , znao sam sve napamet.

može neka slika, ako nije problem.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma traktor je OK,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XlGMezlQ5xk[/YT],samo nedostaje šuška:confused::confused:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma bilo je istih modela direktno iz tvornice sa takvom spuštenom haubom, to je zbog bolje preglednosti kod rada sa prednjim utovarivačem ili hidraulikom.
 
B

Bobo

Guest
Sa spustenom haubom i nizom kabinom su "stocarski" traktori, za bolju preglednost u radu s prednjim utovarivacem je kosa hauba a niza kabina je zbog ulaska u stale i kojekakve hale...
 

Najnoviji postovi

Na vrh