• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
"Moj Borac"
20215534.jpg


Svakim danom mi sve više prirasta k srcu:)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:prayer: :heart:

jel to borac ima druge gume,šire,ili cak i druge felge zadnje,ili me oko vara.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
:prayer: :heart:

jel to borac ima druge gume,šire,ili cak i druge felge zadnje,ili me oko vara.

Ne vara te oko8)

Gume i felge su druge na njemu.Gume su 18.4.30,skinute s IMT 577...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:supris: oduvijek sam htio 18.4 na njemu.
I kakvi su dojmovi,kako "grabi":?:
Se primjeti to što su 30 cola na njemu,po visini?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
:supris: oduvijek sam htio 18.4 na njemu.
I kakvi su dojmovi,kako "grabi":?:
Se primjeti to što su 30 cola na njemu,po visini?

Pošto su stare gume bile jako istrošene,nema razlike u visni..Ubiti ove 30-ke su nekih 1cm više,ali to je zanemarivo..

Ljepše se vozit po grabama i po poljskom putu.
Baš danas sam orao gnoj,bio dost navoženo,2-multi pover, gas na 1800-1900 + špera i ide bez prednjeg pogona;)
Za sad su gume dobre,ali mana im je što je traktor širi 10-ak cm:)
 
M

massey375

Guest
Negdje na forumu sam jedanput naisao na shemu prebacivanja brzine kardana sa 540 na 1000 i nikako nekuzim kak se to radi? Nema nikakve rucice, kako, gdje...? Ako ko zna pomozite. radi se o MFu 3635

U mag prijatelja ima onaj 3060 kod njegovog traktora brzina kardana se mijenja s vanjske strane traktora malo iznad izlaza kardana.Ima mala ručica tu negdje pogledaj dobroo:rolleyess:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Original 16.9.34..

Čestitam na kupnji..

Uh daj slike da vidim tog zvjerkana s tak velikim gumama;)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kaj je propuhal malo??

Pojela se sjedista ventila a ni vodilice nisu bile sjajne. Cak su ventili zatvarali na dosjeg ispod umjesto na konus sica.Puno ljepse sada radi, mirnije, a na gasu je za ne prepoznati. I da, puno manje crnog dima.

Može slika detalja onog bjelog papira sa desne strane ;)

bijelog papira vise nemam.
Hehehe detalj kaze 920kn ... jeftinija varijanta je bila od nekih 500-600kn turske proizvodnje a iz aviona se vidjela razlika u kvaliteti. Osim toga neke brtve iz jeftinije varijante nisu odgovarale tako da je izbor bio vise nego jasan.
Unutra u cilindrima se jos vide risevi od strojne obrade, ajnzec zanemariv tek nesto cadje.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Evo jedna slika za usporedbu veličine sa tehničkog od lani zetor 4320 57ks i mf 59ks gume zadnje su 14,9-28 na obadva
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Koje bi greška bila na MF 3085 da ponekad izbacuje iz rikverca kad je hladno ulje?
 

Najnoviji postovi

Na vrh