• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa da,to ja i trazim-robustan i cvrst traktor,elektronika mi ne igra nikakvu ulogu,posto je taj mf za moj zetor avion sto se tice svega. pokusat cemo se dogovoriti s trgovcem,ipak je traktor 17 godina star i ima 5100rs. (barem on tako kaze.)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
traktor stvarno super izgleda, a uspoređivati ga sa zetorom je glupo, jer je to 2 klase iznad njega, još ako je zetor neki stari model. mislim da bi cijena mogla ići malo dolje, jer se to gotovo kod svakog prekupca da malo spustiti.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
samo kazem da je mf raj za moj 5011,nikako ih ne uspoređujem.vidjet cemo sto bude.taj perkins unutra bi morao biti u dobrom stanju,a za ostalo ne znam. samo mi je malo cudno kako je traktor bas tako ocuvan,jedino ako nije bio bojan ili tako nesto? onda bi se moglo dogoditi ono da se novom bojom sakrivaju neke mane traktora.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eh,da,vjecna dilema kod kupovanja rabljenog traktora...treba to ipak vidjeti uzivo,pa zatim prosuditi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eh,sad,kolike su šanse da taj mf stvarno ima 5000rs,i da je stvarno bio (kak ja to zamisljam) kod nekog dedeka koji ga je pazil i mazil? ikakve ili nikakve?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čuj, lako se uoči dali je traktor bojan i ušminkan sad az prodaju, ili je gore original tvornička boja....ako je istina da je uvezen iz njemačke može stvarno biti da je očuvan i da ima toliko malo sati, jedino se još kod švabe da nači nešto dobro, ovo uvezeno iz francuske ili engleske je sve poderano da te bog oslobodi.
Cjena je pravisoka, ali ako je stvar oko traktora istinata, cjena bi ga opravdala.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ako sad bude padala kakva kisa,mozda budem konacno imao slobodan dan pa cu skoknuti do Gašpareca i detaljno izvidjeti ovaj 375,pa što bude,bude...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Taj je dosta povoljan.

Ja imam 3080 već dosta dugo i sa elektronikom nemam ni najmanji problema .
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
a ma nije to svemirki brod neznam kaku to kompliciranu elektroniku ima ali nasuprot današnjim autima nebi trebao biti kompliciran
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
isprobat sve funkcije, ako sve uredno radi, ne pale se lampice koje nebi trebale i ako se ne vidi da je nesto kemijano po njemu nema razloga da nebude dobar.
sa druge strane, ako se nesto ozbiljnije pokvari, opalit ce te po djepu i to posteno..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kod tih serija MF-ova više bih pripazio na mjenjač nego elektroniku,elektroniku zna vec svaki majstor popravit,i nije to skupo,obicno je kakava žica u pitanju.
Dok sinkroni... :supris:
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
imao tko da je na seriji 3000 imao problem s prebacivanje iz B u A grupu brzina?
Sve ostalo radi normalno i kako treba samo povremeno to zeza.
Primjer u B grupi ide se normalno prebacuje u rikverc i vraca u B ali kada hocu u A nece niti naprijed da uskoci niti u rikverc. Osjetim pod rukom onaj zub da je promjenio grupu ali nece.
Onda nakon par minuta probam saltati i sve ide normalno.....
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
zanima me mf 6170 115ks 1997godina naletio sam na jedan u oglasniku uvoz iz njemačke ako neko ima iskustva sa takvim traktorom da podjeli samnom kako se pokazala ta seriija jel ima kakvih mana
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Mi smo ove godine kupili mf 8120, i kardan je zvonio sad trgovac nam je to obećo složit promjenio je neke ležaje ocovinu i jedan zupčanik ali se i dalje čuje kad radi sad netko kaže da se to mora čuti???
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Neka te to nebrine, na svakom MFu za kog ja znam cuje se kako kardan cangrlja. To se cuje samo u leru a kasnije sve 5. Nebrini. Mislim da si kupio MFa gdje i ja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh