• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Kocione cilindre sam reparirao u zagrebu u firmi gumametal, šulekova 18. Nisu skupi 160 kn za oba.
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Dali netko ima knjigu od massey-a 81xx serije
neznamo gdje ide mali filter za hidrauliku i htio bi pogledati kako moraju iza stajati ti zupčanici od kardanskog vratila
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Malo su se slike pomiješale kod uploada, no budeš vidio broj stranice pa si posložiš. Ako je to što ti treba... 8110 serija :icon_eyes:

Katalog je moj, kupljen preko E-Baya... tako da me netko opet ne gnjavi :icon_fU: s copyrightom.







 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Hvala na katalogu našli smo sve filtere.
Vezano uz kardan neznam dal imaju sve te distance a izvana de to nevidi
i nekužim zasto ima prekidac za 540/1000 okretaja ako se mora mjenjati cjela osovina
 

massey93

Novi član
Tu od
2 Tra 2014
Poruka
4
pozdrav svima,da li bi mi neko mogao reci kako da isperem menjac,hidrauliku od sitnih cestica koje su se natalozile,u pitanju je traktor MF 6170 dynashift. Naime meni se raspalo mokro kvacilo tj lamele,svi krupni opiljci su izvadjeni,stavljene su nove lamele,ali se i pojavljuju zlatni opiljci tj cestice jedva vidljive i cim se traktor zagreje upali se lampica za zaprljanost finog filtera? da li postoji neki nacin da se ceo sistem ispere? :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
isperi filter hidraulike naftom, dok nebude išla čista nafta van. al nemoj benzinom. i tak radi par puta, a kasnije zamjeni filter i ulje, al prije toga ulje u getribi dobro zagrije, al teško češ se riješiti tog taloga tj večinu hočeš al tek nakon 2-3 izmjene ulja u getribi i nekoliko filtera
 

massey93

Novi član
Tu od
2 Tra 2014
Poruka
4
hvala puno na savetu... :icon_thumright: a reci mi jjel to sto ima cestice ne moze da smeta funkionisanju hidraulike i same getribe? :(nod):
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Zna li tko ili ima mozda sliku kako i na kojem mjestu stoji posuda ( casica) od ulja od kocnica na traktoruMF 690?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jesi gledao iznad motora s desne strane kod kabine?
Tako je kod mene a moglo bi bit isto..
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Zanima me kako izgleda i na kojem mjestu stoji u orginalu. Kod mene je isto sa desne strane ali mi se cini da posuda nije orginal i da ne stoji u takvom položaju.
 
M

Marin171

Guest
Da mjenjali bi uz nadoplatu

Nas Imt 539 je ko nov jer smo ga malo koristili ima oko 400 sati, 2007 godina
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Meni to više izgleda: platiš tog masseya i daš 539 u znak zahvalnosti :))
 

Najnoviji postovi

Na vrh