• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
To su sve strojevi s kojima će radit bez problema... A rotodrljaću ako misliš iznad 2 metra nemoj kupovat to mu je taman još mu snage ostane. ipak je to 3 cilindra motor
 

temsi97

Novi član
Tu od
7 Svi 2012
Poruka
17
a silazer, koji bi mogao silazer gonit, jer u prijatelja bio zetor 4712, i imao sip sk 80 i nije ga mogao gonit mislim treba mu jaki gas i obrtaji na 1000 preko mjenjaca, a na kraju se tresko zaustavlja,sip, mengele, potinger , koji bio bio za njega,pozdrav
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ni jednog silokombajna nečeš goniti sa slabijim traktorom i malim gasom, za silokombajn treba gas do poda i najsporija brzina ako se radi s malim traktorom.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
pozdrav svima postao sam vlasnik mf 3115 pa me zanima podosta detalja. mehaničar sam po struci pa tako stručnja objašnjenja neće biti problem,ja se nadam. prvo me zanima dali je moguće orati bez EHRfunkcije? jer navedena ne radi vjerojatno zbog kompjutera ili nekog senzora ili jednog i drugog. kakav bi plug trebao biti za taj traktor veličina i koliko brazda? i s kotačem vjerojatno pošto sada hidraulika ima slobodni pad dolje a dizanje normalno po želji gore?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Kako mislis ne radi ehr? Kako dizes i spustas poluge? Dok ne slozis ehr mislim da ne trebas niti plug..
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,094
Mogao bi tako raditi al moraš imat kotač , spustiš na njega i to je to.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
U subotu su oprani, isti dan je vec mali morao u blato, u nedjelju dopodne je i veliki krsten.
Djabe sam krecio :icon_blackeye:

DSC_0258_zpspvl7xkmh.jpg
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
He he tak sam i ja svoje u petak ujutro opral a popodne vec i jedan i drugi u blato.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Srce me zaboli kad ih moram zmazati nakon tjedan dana, a kak je tek vama, skoro isti dan...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Hitno trebam pomoc! Izgubio sam na svom MF - u 690 mjerac od ulja motora, zovem nigdje nema, jel zna tko jel mozda pase od kojeg drugog masseya?
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Koliko bi islo ulja u motor 10 l sa filterom pa da si napravim novi mjerac? Neki mi kazu 9.5 neki 10 a neki 10.5 - 11?
 

temsi97

Novi član
Tu od
7 Svi 2012
Poruka
17
Pozdrav,trebam pomoc!!!
Massey ferguson 350, kad se radi sa traktorom malo duze pali mi se ova lampica sto sam je oznacio na slici,neznam sta je ,ako mi moze ko da pojasni, ujedno i ostale,unaprije HVALA
lBHjuUW.jpg
 

temsi97

Novi član
Tu od
7 Svi 2012
Poruka
17
Sta je onda razlog niskom pritisku,a filter je mozda za promijenit ,vidjet cu pa vam javim
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ima tu i lampica za filter ali ne svjetli,bojim se da je tu nešto više od filtera.
 

Najnoviji postovi

Na vrh