• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

McCormick

Z

zlate

Guest
zdravo.
treba mi pomoc, imam mc cormick internacional 353. treba mi elekticna sema instalacija

Z

zlate

Guest
zdravo. treba mi pomoc . treba mi elektricna instalacija za traktor Mc cormick internacional 353 :madmana:

OldCat

Član
Tu od
9 Svi 2014
Poruka
37
Molim za pomoć!
Kupio sam polovni McCormick F95 XL, proizvodnja 2006.. To je traktror vočar. Ako itko ima ili zna kako bih mogao doći do UPUTE ZA KORISNIKA to bi mi bila velika pomoć. Barem mislim da sam pregledao sve na internetu i nisam mogao naći ništa korisno. Ne trebam mehaničarski priručnik već uputu koja će mi pomoći snaći se na ovom traktoru. Unaprijed zahvaljujem!

Vasa

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
3
nemam ga ali sam jako usko vezan za McCORMICKA i gledam ga gotovo svakog dana u radu i slušam vlasnike i njihova iskustva sa traktorima i moram reci da je traktor fenomenalan.

I ako vas bilo sto zanima u svezi njega ja sam taj. znam ga u dušu

Obrisan neispravan link. Ako mozete da mi pomognete. Pre koji dan sam uzeo Mccormick GMax 165 i interesuje me kako da zamenim prikljucak za kardan, posto mi cisterna koristi drugaciji ulaz i ne mogu obican kardan da zakacim na Mccormick-a. Hvala unapred!

Vasa

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
3
Pomozite!
Neki dan sam kupio Mccormick Gmax 165 i zanima me kako zamijeniti izlaz za kardansko vratilo, budući da moja cisterna ima standardno kardansko vratilo, a traktor ima neki drugi profil.

Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Dobro znana faca
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
837
Pomozite!
Neki dan sam kupio Mccormick Gmax 165 i zanima me kako zamijeniti izlaz za kardansko vratilo, budući da moja cisterna ima standardno kardansko vratilo, a traktor ima neki drugi profil.
Poslikaj to otraga

Vasa

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
3
Evo slika, na traktoru je takav priključak kardanskog vratila, a meni za cisternu treba drugi, a tog drugog imam, dobio sam ga s traktorom, ali ne znam kako ga zamijeniti.

Prilozi

• kardan.jpg
    kardan.jpg
    23.7 KB · Pregleda: 12
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh