• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick

Z

zlate

Guest
zdravo.
treba mi pomoc, imam mc cormick internacional 353. treba mi elekticna sema instalacija

Z

zlate

Guest
zdravo. treba mi pomoc . treba mi elektricna instalacija za traktor Mc cormick internacional 353 :madmana:

OldCat

Član
Tu od
9 Svi 2014
Poruka
31
Molim za pomoć!
Kupio sam polovni McCormick F95 XL, proizvodnja 2006.. To je traktror vočar. Ako itko ima ili zna kako bih mogao doći do UPUTE ZA KORISNIKA to bi mi bila velika pomoć. Barem mislim da sam pregledao sve na internetu i nisam mogao naći ništa korisno. Ne trebam mehaničarski priručnik već uputu koja će mi pomoći snaći se na ovom traktoru. Unaprijed zahvaljujem!

Najnoviji postovi

Slušaj radio!
Na vrh