• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick

R

Ratarko

Guest
Eee , bravo pajdo ...
Sad još samo da si to prekopiram u pismohranu.

Jel bih ja puno pogriješio ako bi rekao da su svi ovi taktori koje si naveo ustvari dobri i bilo kojega da čovjek kupi od njih ( mislim na novi traktor ) da neče puno fulati ?
Dobro , uvijek ima "kukolja u maku" ali svi ti traktori su daleko otišli kvalitetom od onoga što HR seljak danas vozi i zadovoljan je s tim ...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Mc Cormick

Sve je to bolje nego nešto tipa Belarus, i sl.
 
R

Ratarko

Guest
Re: Mc Cormick

zvona kaže:
Sve je to bolje nego nešto tipa Belarus, i sl.

Tako je .

Prije par godina jedan moj rođak si kupio onaj naranđasti traktor , izgleda isto kao Belarus sa kabinom , mislim da se zvao LTZ ili tako nešta...
Nije prošlo niti 4 mjeseca i pukne mu radilica a vozio se solo cestom , bez nekog opterečenja !
Kada smo rastavili traktor imali smo šta i vidjeti , radilica je bila jako masivna kao kod starih FAP kamiona a opet je pukla popola .
Sve djelove je kupio za svoje novce i sastavio sam iako je bilo u garantnom roku :cry:
 
B

baranjac

Guest
ponekad ono jeftinije je jako primamljivo ali sigurno je da ima razloga zasto je takvo. niakad cijena nije bez razloga takva kakva jest.

recite mi ako netko zna kolki protok hidraulicne pumpe ima JD 6620se ili deutz 150 ks na akciji
 
V

vito

Guest
Novi sam ovdje.Kupujem novi traktor al se dvoumim. Sviđa mi se Mc Cormick cx 90-100 ks i New Holland TL-A 90-100ks.Cormick je skuplji (da li i bolji) luksuzniji unutra. tiši. Holland niži,spuštene haube, bolji pogled naprijed. Ima li itko jedan od ova dva traktora da posavjetuje)? Koji troši manje, New Holland ima Ivec motor a ovaj Perkins. Kakva su iskustva sa Iveco motorima u traktorima, da li može bez posljedica trošiti naš plavi dizel. Koji je motor bolji od ta dva?
 
J

japa

Guest
Kupujem novi traktor al se dvoumim. Sviđa mi se Mc Cormick cx 90-100 ks i New Holland TL-A 90-100ks.

Pozdrav Vito i dobrodošao na forum,

ja ti isto razmišljam o kupnji traktora ali polovnog od 1998.godište i noviji.
Interesiraju me MF 6270, 4270, te Fendt 311.
Za McCormick ti se i ne razumijem baš ali pitaj našeg člana "baranjac" on ti zna sve o tim traktorima. Japa
 
R

Ratarko

Guest
@vito
Novi sam ovdje.Kupujem novi traktor al se dvoumim. Sviđa mi se Mc Cormick cx 90-100 ks i New Holland TL-A 90-100ks.

Dobro došao vito !
Jedan prijatelj je kupio NH 100 KS prije neki dan , ovoga što je bio na akciji , mogu ga pitat za prve dojmove jer kažem traktor je potpuno novi.
 
V

vito

Guest
Dobro da se čovjek ima s kim posavjetovat, nisam našo ni jedan sajt sa ovom temom. maju Janezi isto ovako ali nije to naše! Kupit tako skup stroj a ne znati ništa o njemu ludost je prve vrste. Imam frižak primjer:rođak neki dan dotjerao Zetora 8441 uvjeren da ima 90ks! Badava moje uvjeravanje da ima samo82, ma kakvi on po svome, kao trgovac ga uvjerava.Radise o34000 eura ane znati osnovne stvari, mislim, neznanje plačaš duplo!Zato ako netko zna nešto o Hollandu TL-A i Cormicku nek javi. Mislim, znam tehničke podatke, ali praksa je nešto posve drugo. Dok čovjek ne sjedne za volan pa se sam uvjeri tek onda može pričati.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Vito, Zetor 8441 ima 90 ks.

LINK: Obrisan neispravan link.

Mi imamo Zetor 5340 i traktor je odličan. Ima 63 ks i 3600 kg, i ubrzanje mu je jako dobro bez obzira na težinu.
 
V

vito

Guest
Žao mi je Mario ali nisi u pravu! Zetor (Kiršprom) trnutno nema u ponudi traktor od 90ks, dok ne izađe, ato je tebao oko nove godine na sajmu, negdje u Italij se predstaviti prvi puta nova proxima od 90 i 100ks! Kiršprom vara naivne i to mi je žao jer isam imam Zekana 6320 ima 5100sati, kapi ulja ne troši, do sada ni šaraf na njemu nisam zašarfio i radi ko urica! Zetor 8441 ima 60 kilovata ili 82 konja! Svi strani dileri pa isami Česi prodaju ga po toj snazi! Njegova kvaliteta nijeupitna negovelika lova,82ks bez klime 34000 eura klima još 2000 eura!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Onda je tako, ja sam mislio da ima 90ks jer tako piše na Kirs Prom stranici. Daj objavi slike od svojeg Zetora. Kakve još traktore imaÅ ? čIME SE BAVIÅ ?
 
V

vito

Guest
Nekakva jadna poljoprivreda, iako solidne prinose imam, samo ratarstvo!Nekakvih 35-40 Ha iam samo zetora a sad če mi se nešto povečati pa bih uzimo toga Hollanda ili Cormicka. Ovaj ču prodat i ako kupim novi imat ču samo njega . Mislim mu kupiti uske gume(novome) i s njim raditi sve, trba biti maxi. ekonomičan tako jedino nešto ostane!
 
R

Ratarko

Guest
@vito

Mogu pokušati nagovoriti ovoga prijatelja što je kupio New Hollanda od 100 KS da nam se pridruži na forumu pa da ti on kaže nešta o tome traktoru , samo ako bude htio biti aktivan na forumu jel čovjek dosta radi i ovo bi moglo biti izvan neke sfere njegovih interesa ali pokušat ču...
 
B

baranjac

Guest
najbolje da dodes do mene i odvedem te do ljudi koji imaju takav traktor i kazu ti kako se ponasa i njihovo zadovoljstvo ili nezadovoljstvo
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
vito bas si nasao koje ces traktore odabrati....ja bi uzeo oba!!... :wink:
 
P

paor

Guest
jesenas je jedan od najjačih (financijski) poljoprivrednika u mojem kraju uzeo novog McCormika.
zašto ovo?
poznam ga i mogu reči da on nikad ništa nije kupio da se u detalje nije raspitao, obišao na desetke primjera, išao po savjete u druga sela i sl.
lova mu nije problem i vjerujem da ima razloga što je izabrao taj traktor.
 
Na vrh