• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Kako se ponaša McCormick s tim plugom? Da li se može skinut jedna brazda, ako može onda ide s Classom!
 
B

branko

Guest
sad sam bas gledal po svojim slikama ali nemam slike s plugom, ali se nemoze se skinuti brazda dolje jer je kupljen bas za mcc-a.
 
R

Ratarko

Guest
branko kaže:
sad sam bas gledal po svojim slikama ali nemam slike s plugom, ali se nemoze se skinuti brazda dolje jer je kupljen bas za mcc-a.

Kako to da ne može , pa uvijek se može skinuti brazda , nije valjda sve zavareno ?
 
R

robert

Guest
nema veze za koji je traktor,eto stedio je umjesto da je uzeo 3+1
znam da mc serije od 80-100ks je barem izvana isti kao stari case.sto se tice motora perkinsi su dobri do 120ks,mcc-a jaceg definitivno ne bi uzimao u rasponu od 120-200ks.od 200ks je jaako dobar motor-cummins,a jaci od 200ks su opet slabiji usporedbi sa magnumom,premda imaju iste motore,(cummins 8.3l)malko vise trose,rade na vecim okretajima i imaju slabiji moment.
 
B

branko

Guest
nemoze ono kompletno skinuti brazdu dolje, jedino lemese ali koliko bi to olaksalo plug nisam siguran. mislim da pietro moro ne radi x+1 plugove, a on ga je uzeo zato jer su ih tada imali u euromakini gdje je uzeo i traktor. od 120 do 200 ks vecinom koriste iveco motore koji su takodjer odlicni motori , njih koristi i cnh grupa.
 
R

Ratarko

Guest
branko kaže:
nemoze ono kompletno skinuti brazdu dolje, jedino lemese ali koliko bi to olaksalo plug nisam siguran. mislim da pietro moro ne radi x+1 plugove, a on ga je uzeo zato jer su ih tada imali u euromakini gdje je uzeo i traktor.

Lud neki plug onda , lud .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Ima jedan u Baranji McCormika od 165 ili 175ks i ima taj kumis motor
 
V

vito

Guest
Robert, moram ti reči da jeCase cx i Casemc serije imale perkins motore a ne Caseove!!! Isto tako Branko, nije točno da Cormick nije ništa preuzeo od Casea, nastavio je proizvoditi serije cx i mc pod svojim imenom!!!Jednostavno za provjeriti, odi na Google i traži Case cx!!! Osim farbe, nema razlike!!!
 
B

branko

Guest
nastavio je proizvoditi serije cx i mc pod svojim imenom

to mi je promaknulo , a promaknulo mi je zato jer to po meni ni nisu vise pravi internationali jer su nastali nakon sto je ugasena proizvodnja u neussu a cime je i prestala proizvodnja i ugradnja IH motora. zadnji pravi case ih traktori su serija 44, 856 i 95.
 
R

robert

Guest
pa i nije tako lose,zapravo zavisi iz kojeg ga ugla slikas...opcenito za sve
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
pa i nije tako lose,zapravo zavisi iz kojeg ga ugla slikas...opcenito za sve

Dobro ali ja ga nisam vidio u živo nego komntiram ovu sliku . Ništa posebno da se uhvatim za to , obično izgleda da boli :cry:
 
M

markantz

Guest
robert kaže:
200ks mislim
Obrisan neispravan link.

Ovaj je 215 KS sa Full PowerShift menjacem
Cena 76.000 + PDV

Ovo je slika sa novosadskog sajma, sa naseg standa
 
R

robert

Guest
jel taj full powershift mjenjac isti kao u casea?jel ti radis u zastupnistu mcC?bio sam se ja raspitivao za 98ks c-maxa.i de mi reci kolika je cijena cx od 100ks sa vasom carinom
 
M

markantz

Guest
robert kaže:
jel taj full powershift mjenjac isti kao u casea?jel ti radis u zastupnistu mcC?bio sam se ja raspitivao za 98ks c-maxa.i de mi reci kolika je cijena cx od 100ks sa vasom carinom

Cena CX 105 kod nas je 43.070,80 EUR
C-max 95 je mnogo jeftiniji 31.940,00 EUR razlog je mehanicka sinhro transmisija
 
M

marko

Guest
To su jako dobri traktori niti jedan traktor u toj klasi nema protok pumpe hidraulika kao taj nisam siguran ali mislim da im je standard 105 l protok ak sam u krivu ispravi te me a mislim da se može nadoplatit i za još veču pumpu! jedan gospodin ima cx 95 ili 90 nznam točno naprosto lud traktor; vozio sam ga sa 3 brazde 14 coli trakraktor rad ko singerica i nije mu uopče teško a orali smo prilično tešku zemlju!
 
R

robert

Guest
da taj cx je olican,ali je brate pre skup.34000e gol,bez icega.buduci da je to stara serija casea jos od prije 10-tak god. trebao bi biti povoljniji.
 
M

marko

Guest
robert kaže:
da taj cx je olican,ali je brate pre skup.34000e gol,bez icega.buduci da je to stara serija casea jos od prije 10-tak god. trebao bi biti povoljniji.
Mislim da Euromakina ima ga sad na akciji neznam koliko točno i nemoj me držat za riječ da je na akciji ali provjeri jre od 1.6 2007 su trebali imati neke traktore na akcije tako su obečali ali jesul to ispunili neznam!
 

Najnoviji postovi

Na vrh