• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: mehanička radionica za pile

Kak puknoti veli, reparatura frgazera, nove cjevćice, filter, dihtung, cca 100-150kn. Ali prvo od svega probaj filter u rezervaru izvaditi spuhat sa kompresorom pa probaj onda. Ovi današnji filteri nisu niti za ukras, kvaliteta katastrofa.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Re: mehanička radionica za pile

Na karburatoru su baš i mjenjane membrane.
Pazil sam da sve na isti naćin vratim natrag i vijke sam dobro pritegnuo.
Jedino nisam mjenjal onu brtvu između karburatora i otvora na koji se pričvršćuje.
Gdje bi još vukla zrak?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Koja motorka je to?Kako su nastavljeni L-H?Kako se prije ponašala?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: mehanička radionica za pile

Probaj filter u rezervaru uzet dole pa malo bez njega upali, moguče da je zaštopan.Ako bude bez njega radila dobro onda je do filtera, a ako ne moguče da je do cjevćica. koja je motorka u pitanju?
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Re: mehanička radionica za pile

Radi se o ALPINI 520.
Oval L-H za štelanje smjese zraka i goriva ne postoji.
Sad sam gledal, u rezervaru je na dnu neka ko spuzva , pa iz toga kreče crijevo za gorivo.
Možda da tu spužvu maknem i kupim neki drugi sistem filtera goriva.
Bilo je i prije problema sa radom te motorke. Svaki odlazak u šumu često je trebalo mjenjati svječice, pa pali , pa ne pali .
No sad kak sam napisal upali , ali se guši i gasi dok joj stisneš gas.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: mehanička radionica za pile

ajoj , nebude to samo tak onda ..to treba kopletni remont
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Re: mehanička radionica za pile

Koji fergazer koristi motorka,ak ti nije problem poslikat,ak te muci karburator,rastavi ga(membrane van,iglu...) i stavi kroz noc u nitro razrijedivač,kasnije ispuši sa jakim kompresorom,tak mene zajebavala STIHL-ovka i isto nikak i nikak i semeringe i lagere na radilici i sve dihtunge,filtere zracni i od godiva i samo zajebavala i zajebavala,stavil u nutro karburator,ispuhal dobro i sad radi perfektno i pali i ima snagu
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Re: mehanička radionica za pile

Hvala na savjetu.
Budem sutra pogledal koji je karburator i budem ga tak očistil.
A jel moguće da zeza i taj filter goriva ?
 

allenp

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
48
Re: mehanička radionica za pile

svakako skini rezrvar i dočepaj se magneta , provjeri predpaljenje ,i kajelu kako kaže kawasaki

jesam evo danas popodne ali ne znam kako to namjestit.

znači kajla je bila ok, ispod zamašnjaka onaj klinac štogod je da je, isto izgleda ok, sve žice dobre, vratio nazad kajlu nasadio zamašnjak, zašerafio, onda skinuo i očistio kompletnu zavojnicu namjestio zračni raspor između nje i zamašnjaka na 0.05mm, ali sam je nabio skroz ulijevo koliko je išla, da paljenje bude što kasnije.
je li moguće da tih 1-2mm što se može mrdati lijevo desno (ne gore dolje jer tu može više) tako drastično mijenja tajming paljenja da motorka sad više neće uopće kresnut a ima iskre i goriva?

pretpostavljam da mrdanje zavojnice lijevo desno podešava tajming a gore dolje snagu iskre.


prvo sam najnormalnije pokušavao upaliti, ništa, onda skinuo svjećicu i obrisao je, izbacio višak goriva iz cilindra, pokušavao sa gasom, bez gasa, sa čokom bez čoka, opet ništa, skidanje svjećice...

onda sam prtljao po karburatoru, zašerafio ga skroz oba šerafa i onda vratio jedan krug unazad. ništa. čišćenje svjećice....

onda pojačao dosta dovod na šerafićima i onda jednom, ali samo jednom sam dobio bum kao da je petarda pukla i zadimilo se i iz auspuha i od karburatora, ispada ko da je prekasno paljenje, nakon čega sam malo smanjio i otad više ništa.

nije dala niti jedan znak života, ni zaprduckala ni zadimila iz auspuha, osim tog jednog udara ko da si bacio petardu piraticu.


druga stvar, izgleda da je špaga puknula tj ispala zato što ili je radilica toliko grbava, ili je zamašnjak nekako nakoso sjeo na nju ili nešto ne valja s načinom na koji rezervar nasjeda sa svojim dijelom startera u zamašnjak pa zamašnjak na onom kolutu gdje u njega ulazi starter ima tragove struganja i vjerojatno nekako dok motorka radi zamašnjak zavrti starter i potrga špagu (slično ovako izgleda; http://i65.tinypic.com/2md0v8g.jpg )

a osim toga kad sam povlačio špagu čuo sam povremeno škripanje kao aluminij o aluminij, vjerujem da je to to, ali osim toga nisam dobivao povratni trzaj kad sam povlačio špagu.

znalo se prije dešavati da dok držim gas špaga se sama izvuče van kućišta 20-30cm pa kad pustim gas, vrati se unutra, ali onda nakon nekog vremena ručica za povlačenje samo ispadne sa otrgnutih prvih par cm špage koji izgledaju sažvakano.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nemam ništ pametnoga za kazat osim da je odneseš nekom doktoru. Možemo mi nagađat tu još mjesecima ali trebalo bi ju baš dobit u ruke i u živo vidjet jer napamet barem ja, znam sve i neznam ništa nažalost.

Hvala na savjetu.
Budem sutra pogledal koji je karburator i budem ga tak očistil.
A jel moguće da zeza i taj filter goriva ?
Lako moguče, mada nedobivanje dovoljno goriva se u večini slučajeva odražava u samododavanju gasa, a falš zrak se odražava tak da na čoku radi a dok isključiš i dodaš gas crkava.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Re: mehanička radionica za pile

Al cudno mi to malo svejedno kak god al mora postojati neki nacin stelanja karburatora.. il na samo jednu diznu ili kak god vec,smjesa se nekak mora regulirati.drugo da je 4 taktni motor pa da nema mješavinu..npr. kak imaju motokultivatori MIO standard 1 vijak za regulaciju a jedan di je dizna nutra
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: mehanička radionica za pile

Mislim da bi moralo imati jedan vijak za ler gas i jedan za mješavinu goriva.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: mehanička radionica za pile

Nemora imat nikakov vijak za stelanje jer ni manje novije stilovke nemaju ako nema zali Boze mijenjat membrane takvi karburatori tesko se slazu najbolje kupit novog!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: mehanička radionica za pile

Ka počne takav fergazer zezat jedino kaj se može promjeniti set dihtunga i membrane i obavezno dolazno gumeno crijevo i filter goriva.
Ako to ne pomogne ide novi fergazer od 600-1000kn.

-ZGP-
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Ti bi samo menjo,treba znat i popravit a ne samo novo,dal češ ti platit ak i posle neče bit u redu????
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: mehanička radionica za pile

To e manje važno,ako pila ne radi,ili stalno zeza kaj ti vredi?
Zato ako nevidiš ili neznaš,ideš sustavom eliminacje.

-ZGP-
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Od praznog lapanja se još ništa nije uradilo nit popravilo.Treba znat kako i na koji način i preko kojeg kanala dobiva gorivo i sve ostalo,najlakše je zamjenit to zna svako.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: mehanička radionica za pile

Da vidim puno lapanja a dečku se nije niti bude samo od sebe složilo,a i pitanje je kaj je jel vidim da ti veliki majstor za stare rage nemaš pojma kaj je,samo "lapaš"

-ZGP-
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Hvala....
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh