• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Da obadva su jednaka ko na 08 ali na ovom fergazeru su obadva origi montirana i sve štilerice ovog modela imaju dva filtera.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: mehanička radionica za pile

to je milsim HL karburator , sviđa mi se samo kaj se nemre testirati kad se skroz sastavi , ali bože mili
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

07,mislio sam da je to ok pila ali nije.To je model koji se po moje nije baš prodavo jer je kiksnut.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: mehanička radionica za pile

Kolehe nudi mi se husqvarna 266xp u odlicnom stanju u zamjenu za drva,,E sada dali imo tko tu pilu i vrijedi li ona 7m grabovih drva..poz
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Re: mehanička radionica za pile

Ako ju možeš zamjenit za drva,mjenjaj odmah,pogotovo ako si drva sam napravio!
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: mehanička radionica za pile

Moze moze,,,drva imam napravitih oko 50m,,Covjeku treba 7,8m a nema para,,nudi mi tu motorku
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Dal si video tu pilu i u kakvom je stanju jer kalkulacija drva $$ i vrednost pile nije tako malo para.Pilu dobro isprobat da ne bi bio mačak u vreči.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: mehanička radionica za pile

Pila na izgled je kao nova,,,vidi se da nije puno radila,,nije se ni farba ogulila,,,kod mene je grab 200kn m,,,tako da to nije strasno puno,,,Nije da mi treba pila imam 5komada ali kad covjek vec nudi a nema novaca..
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Ak je stvarno takva onda uzimaj,jer to je odlična pila a i cenu još uvek dobro drži.I kod nas ima dobru cenu,malo višu od H61.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Re: mehanička radionica za pile

Pouzdana je,nemoj uopće razmišljati,uzimam!
A ako uzmeš u obzir koliko te koštaju drva koja si napravio,ta pila te nekošta niti 100 eura?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: mehanička radionica za pile

Tog modela nemam,imam 61 koja je sasvim slična.Nije tako laka ali je sigurno kvalitetna jer da nije ne bi je svi pohvalili kao dobru pilu.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: mehanička radionica za pile

Hvala kolege,,,javio sam covjeku da sutra dodje po drva i ponese pilu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: mehanička radionica za pile

@husqvarna365 kolko je kod vas metar drva jer ako racunas samo kolko te kosta metar izradenog drva to je losa procjena jer ako si svoja drva rusio moras racunat i njih pa tek onda vidi racunicu kolko ti se isplati ju uzet!!
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Re: mehanička radionica za pile

200kn metar grabovine,,,a meni je tetak sumar pa imam povlastice u drzavnoj sumi,,:drink::drink:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: mehanička radionica za pile

drva za pilu , bojim se da bi povoljnije bilo samo da si je zaradio na kartama
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: mehanička radionica za pile

Kak to misliš: drva za pilu? Ja sam oduvijek mislil da je obrnuto: pila za drva. :icon_rofl::(rofl):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: mehanička radionica za pile

pita sneha , : de je naša stara pila ?..a svekrva promlja pri peči -ak sam pila za svoje sam pila
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: mehanička radionica za pile

Svako ima svoje al znaci ta pila tebe izlazi 200eura jer po meni je glupo racunat manje nesto od prodajne cijene drva samo kolko kosta izrada tih drva!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh