• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ovo ostalo je solidno, a zamašnjak ne treba, nema veze kaj je pogreban?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Koliko vidim sa slike ga ne treba,šmirglom malo poravnaj ogrebotine da možeš špulu nastavit na 0,25mm distancu pa da ne zapinje.Rupa se ne vidi gde je kajla,valjda je ok.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Možda se ovdje bolje vidi zamašnjak, a veliš od ovog motora ništa, kakva je procjena stanja? I čime da operem te plastike, mislio sam uzeti u Lidlu onog sredstva za odmaščivanje peći pa pošpricat i onda vodom oprat?
 

Prilozi

  • 20171005_133844.jpg
    20171005_133844.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 60

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Za oprat plastike dobro mi se pokazao DAX iz Konzuma , i ne samo plastike nego i masne naslage na vozilima . Cijenom je jedan od boljih uloženo dobiveno.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Pozz.. Evo danas sam na MS230 mjenjanjao membrane i odmah nakon nekoliko poteza je upalila okrenuo sam L vijak za jedan krug a H za 3/4 kruga i još bila je ljepo primala gas i malo sam pilio sa njom nakon toga sam je ugasio i onda vise nije htjela upaliti svjećica je bila zalivena i nakon silnog navlačenja malo se javila i nakon toga upalila nakon gašenja opet nije htjela. Sva gumena crjeva su nova . Dali netko ima neki savjet ,već sam lud ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Kada je bio skinuti karburator testirao sam sa vaccum pumpicom držao je vaccum. U čemu je onda problem kada iglica ne zatvara previše dignuta ona capica što dodiruje membranu ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
iglica tojest zatvaranje iste kao i kopletan karburator se ne testira na vakum nego na tlak ..0.4-0.3 bara
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Ok krivo sam napisao. Testirao sam sam sa vaccum pumpicom koja može iupuhivati zrak i naravno upućivao sam cca 0.4 bara ili 10 psi. Puknuti jel imaš savjet kako naštelati točno tu iglicu da zatvara?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Jesam mjenjao sam iglicu novu kada sam mjenjao membrane . Puknuo mi feder od paljenja pa dalje ništa nisam gledao čekam da dođe da smontiram pa ću onda dalje gledat što bi moglo biti. Jel moguće da preljeva ako je iglica previše podignuta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
iglica ili jezičak?
jesi uspio vidjeti koji je tip karburatora (vidi na paketu od mebrana )
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Walbro je karburator a paket sam bacio . Budem pokušao onaj jezičak malo spustiti .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
na nekima je ravno s kučištem , na nekima niže pa treba alat za namještanje ,

da je hodor tu on sigurno zna
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Hodor ako si tu molio bi pomoć kako da naštelam onaj jezičak na walbro karburatoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

maslina

Član
Tu od
27 Ožu 2016
Poruka
39
Pitanje za jednu staru pilu. Radi se o Stihl 041 av, dobio sam je u dijelovima, manje vise sve je tu, nasao sam kataloge dijelova itd, no ono sto me muci je karburator, Tillotson hs138a. Naime, ne znam gdje spojiti crijevo vakuma, jer na njemu nema prikljucka, zna li tko ?
 
Na vrh