• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Jesam ja. Bio neki krš lanac koji se razvlačio kao žvaka, sreća da je sav bio mekan pa nije i lančanik dobio.
Znam da neki u tim slučajevima krate lanac, ali nema tu koristi jer više lanac, lančanik i vrh vodilice nemaju isti korak.
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Husqvarna 340.vrlo dobro stanje pali odlicno radi ali nece u drvo..Kao dao joj fali gasa nema snage.Sto bi moglo biti
Probaj malčice otvorit H vijak ali malo,tako sam ja na svojoj 026,poslije zamjena membrana gušila se u drvu,malčice otvorio h vijak i ko bomba...[emoji6]

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Sad sam rastavljo karburator nemogu primjetiti da su membrane lose.
Sastavio sam skinuo auspuh bilo je garezi na izlazu iz cilindra.
Malcice radi bolje.
Probat cu sa H vijkom
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Ma pusti garež i ja je imam na pilama,rade ko puške svejedno,probaj pa vidi s tim h vijkom nadam se da bude pomoglo..[emoji6]

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Probao sam sa H vijkom radila je dobro,,medjutim jucer odem u sumu opet ista stvar.
U drvetu debljine kao ruka ide dobro cim je deblje gusi se.:mur::mur:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako prima gas , tj ide na visoke okretaje na prazno , znači kad lanac nije u drvu a kad ju opteretiš nema snage znači da ne dobiva gorivo

pod uvjetom da je lanac OK , vodilica nije savinuta , ne kliže kuplung itd.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Dobro prima gas radi na leru al u drvo slabo,,i kad njega uspije presjec ugasi se kad pustim gas,,ponovno normalno upali..Lanac i mac novi
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Provjeri svječicu ili negdje imaš napuklo crijevo..

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Veceras stavio novu svijecicu
Crijeva sva uredu,,mandzetna izmedju karburatora i cilindra uredu ali opet nece
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Kako ulje rabiši koliki procent ga staviš.

Ja sam imal takve problem i pomoglo je da sam frgazer staknul, sčistil i ispuhal sa kompresorom.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Provjeri i odušak na čepu od goriva, zna i on pravit probleme, kod mene na Partnerici to bilo, ja ju bio otpiso već.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
sad još probaj promjeniti lanac ..ako to ne pomogne zamjeni ručku

sve ti je rečeno ,samo se tebi ne da prihvatiti istine i ispitati simptome
 
Na vrh