• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

marko93 kaže:
zeko kaže:
prije sam to vukao sa jd 3650 ali mi trosi dosta vise goriva a massey ima klimu pa je ugodnije raditi.
Volio bi da čujem JD fanove kaj če reč na ovo :mrgreen: :weedman: :D
zeko:kak te služi MF?
Ako uspoređuješ Fendt,MF,i JD koji bi stavio na prvo mjesto a koji na zadnje i po čemu :?:

marko careee to su prava pitanja sad.
ajd evo da nebudem jedini da se bunim u razliki portošnje između jd 3650 i mf-a 10 ks slabijeg što sam imao u dvorištu također tako.
fendt prvi ja mislim a dalje bi ja stavio mf-a a kako če to zeko objasniti ..... :?:
 

Kostas

Član
Tu od
5 Svi 2009
Poruka
33
Re: MF 3080

zeko kaže:
Kostas kaže:
Zeko, kakav Ti je ono Fendt u videu?

to je fendt 312 snage 125 konj kao sto vidite vuce olt taru 28 diskova bez problema
fendt je 98 godina i ima 10000sati ali ide bez greske i gdje treba upeti ide fendt
Nije da nabijam nos ali netko ti je ´pomladil´ Fendta ili ja možda griješim?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Re: MF 3080

312LS je do 93 i ima 115ks, dok 93-00 imaju 125ks TD motor.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

petar kaže:
312LS je do 93 i ima 115ks, dok 93-00 imaju 125ks TD motor.

tako je vidim da si dobro upoznat
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

marko93 kaže:
zeko kaže:
prije sam to vukao sa jd 3650 ali mi trosi dosta vise goriva a massey ima klimu pa je ugodnije raditi.
Volio bi da čujem JD fanove kaj če reč na ovo :mrgreen: :weedman: :D
zeko:kak te služi MF?
Ako uspoređuješ Fendt,MF,i JD koji bi stavio na prvo mjesto a koji na zadnje i po čemu :?:

fendt je po snagi najjaci govorim za isto konja
john deer je stabilan ne kvari se i udoban a kada radim istu njivu sa istim prikljuckom vrlo je blizu fendtu.
massey je puno meksi traktor , kada usporedim sa ova dva on je vise za finije poslove i nije za zapeti.
jako sam zadovoljan sa svima jedino sam na masseyu imao problema sa strujom i kardanom prednje vuce ali sada je sve rjeseno i traktoric je ok najvise mi se svida zbog potrosnje goriva.
kada budem nesta mjenjao mislim da cu uzeti fendta jer je ipak najbolji kada sve odvazem
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

codexnox kaže:
Mene zanima kolika je razlika u snazi od 3650 i 3080?

razlika na papiru je 12 konja ali u poslu i vise
kada orem cjeli dan sa oba na istoj tabli john deer poore mozda dva jutra vise sa istim plugom . imam dva rabe pluga od 14 coli ,john deer potrosi vise goriva ali i napravi vise posla tako da potrosnja na ha bude otprilike jednaka . To je u oranju u sijetvi je drugacije tamo mi massey dnevno uspara i do 50 litara goriva.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

marko93 kaže:
tibor88 kaže:
po konedati mf 3650 ima 150ks, a 3080 97ks. ali to si i sam mogao naci pa nekako imam osjecaj da ne mislis na to? :roll:
On misli na JD 3650 8)

mislim na john deer 3650
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

Kostas kaže:
zeko kaže:
Kostas kaže:
Zeko, kakav Ti je ono Fendt u videu?

to je fendt 312 snage 125 konj kao sto vidite vuce olt taru 28 diskova bez problema
fendt je 98 godina i ima 10000sati ali ide bez greske i gdje treba upeti ide fendt
Nije da nabijam nos ali netko ti je ´pomladil´ Fendta ili ja možda griješim?

pogledaj video malo bolje to je novija linija fendta!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: MF 3080

zeko


imaš gore u postu u desnom čošku opciju ''uredi'' molim te to koristi kad nadopunjuješ post, a ne ovako da otvaraš 5 postova jedan za drugi, nije pregledno za forum!!! :!:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Neki dan sam napisao post i cudim se sto zeko neodgovara a vidim da posta uopce nema.... :?

Ugl,zeko jel si ti prodavao mf-a (3080)?

Pricao mi je jedan iz sela da je bio kod nekoga u gorjanima gledati takvog mf-a ......
Ugl cuo sam da je bio pun pitanja,i nekih fora lako je tebi i slicno...

jel ti poznato?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

je istina prodavao sam ga i bio je kod mene covjek iz svetoblazja ali nismo se mogli dogovoriti.
u to vrijeme sam nasao jednoga vecega fendta pa sam mislio prodati masseya i kupiti fendta ali ga je covjek u medu vremenu prodao
 

Kostas

Član
Tu od
5 Svi 2009
Poruka
33
Re: MF 3080

Sve je u redu kaj se tiče nove linije, ali tvoj nije 312LS nego prva linija 312C, a prve linije 312C su se radile DO 95´ god., ima gdje koj prodan u 96´. onda tvoj nemože biti 98´god.
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Jeli taj covjek mozda matic iz svetoblazja sto je htjeo kupit zekinog MF.On stalno kupuje,gleda,obilazi,ovaj mu se nesvidja,ovaj mu je skup...skroz ovo ono nikako da kupi neki normalan traktor.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Jbg,sta fali Schlüteru?

Ma nije matic,meni je on to pricao za nekog drugog.Nisam znao da on planira kupiti mf-a?
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Ma ne fali schliteru nist je da ima skoro 40 godina ali je zapusten malo radi malo se nest sjebe sad rade kako cujem generalku ali problem su im djelovi.A tip sto je kupovo MF znam ko je dobro ga poznam to je mudrias kakvog svijet nije vidio on bi traktor od 120ks i radio 5,6 jutara zemlje.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
Re: MF 3080

ma ja mislim da mu je i taj malen :lol: ,najbolje bi mu bilo da si kupi nešto od 200-250ks pa će mu biti taman. :lol:
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Nebi to bilo nist cudno od njega lud je totalka prvo se hvali kupit ce MF 3080,3085 ili 3090 onda na kraju pljuje po njima kako to nisu nikaki traktori. Ja mu kazem da nema on novaca za tako nesto nego da ide samo parit oci i zajebavat ljude.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

kada je bio kod mene gledo je traktor dva sata pa smo ga isli probati , imao sam zakvacen sjetvospremac od 3,8 metra pa kada smo sve isprobali i zagrijali dobro traktor onda je rekao da mu je to velik traktor pa ce jos vidjeti,
vise se nikada nije vratio a traktor je bio 100 posto ispravan.

---
 
Na vrh