• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Dobro je luka rekao,mudrijas radi 5-6jutara a htio bi mf-a ....

Zeko imas slika iz kabine?
Dobar mf...koliko sati ima?
Koliko si trazio para za njega?
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Uh stvarno dobar MF inace mi je MF san posebno seria 3000 ali sumljam da ce skoro bit tako sta parkirano kod mene u dvoristu.E jel mi moze reci neko jel MF 3080 udobniji i tisi u kabini od JD 3650 sa sg2 kabinom
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 3080

i udobniji i tisi imam ih doma pogledaj malo vidi se na slici pored masseya
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Sad skuzio vratio par stranica i skonto jos sam nov pa nemogu sve popamtit inace vozio sam dosta JD 3650 a MF 3080 nikad pa me zanimalo,buka u kabini mi dosta smeta. ja sam svoje IMT-e pokusavao utisati ali nista ponovo rondaju.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Ja neznam za jd kakav je ,ali znam da u mf apsulutno nema buke...
Kada sa nekim pricas na mob ,taj nema sanse da skuzi da si u traktoru.
Od tih godina najbolja kabina.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: MF 3080

zeko kaže:
i udobniji i tisi imam ih doma pogledaj malo vidi se na slici pored masseya
Zašto se onda MF prodaje a ne JD :?:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

farmerLuka kaže:
Sad skuzio vratio par stranica i skonto jos sam nov pa nemogu sve popamtit inace vozio sam dosta JD 3650 a MF 3080 nikad pa me zanimalo,buka u kabini mi dosta smeta. ja sam svoje IMT-e pokusavao utisati ali nista ponovo rondaju.

istina da nije bučan al sve zavisi do dihtanja kabine. ima razlike od kabine do kabine makar su iste. moj jd nije bio puno tiši od mf-a samo malo udobniji za vožnju jer je imao zračnog gramera, htio sam ga staviti u mf-a ali bi mi došao prenisko pa sam odustao.
al novijeg mf-a usporediti s 30 godina zatarjelom serijom imt-a je kao da uspoređuješ audija i stojadina ;)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Sto se tice zracnog sjedala,imam jedno staro i radimo na njemu...stavit cu ga na 533-to ce biti milina :) :) :)

A u mf je gramer i bas sam ga ljetos skidao i podmazao ,udobno sjedalo.Nije kao zracno ali mozes sjediti cijeli dan bez bolova.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

codexnox kaže:
Sto se tice zracnog sjedala,imam jedno staro i radimo na njemu...stavit cu ga na 533-to ce biti milina :) :) :)

A u mf je gramer i bas sam ga ljetos skidao i podmazao ,udobno sjedalo.Nije kao zracno ali mozes sjediti cijeli dan bez bolova.

imam i ja gramera u mf-ovima u 3080 je novije nek u mf-u560. i također udobno. samo kažem razlike u buki kabine su skoro nikakve jednako dobro dihtaju i na jd3650 i mf 3080 al kako i i zeko kaže nekak mi je jd bučniji dolazio u kabini dok je u vožnji jd bio udobniji radi zračnog sjedala al inače razlike su skoro vrlo male
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Neznam nisam radio sa 3650 ali jesam se vozio.
Ali mislim da je ipak tisa kabina.
Nego puno je ljepsa kabina unutri na 3000,i puno preglednija.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: MF 3080

U mom MF-u koji ima 30god je Gramer u vrijednosti nekih 800eura 8)
moje-slike-foto_13023700_13031570_17664947.jpg

Ovakav nemam ni u Claasu ni Hurlimannu :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

codexnox kaže:
Nego puno je ljepsa kabina unutri na 3000,i puno preglednija.
da preglednija i izgled u ono vrijeme najbolji raspored i najpreglednija kabina od svih traktora tih godina.

marko kaj ti je to zračni ili obični??? spremao sam se kupiti gramera al su mi rekli 1000 eura za njega :shock: jest da vrijedi ali opet :oops:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: MF 3080

Zračni je..
Ovaj je imao cijenu nekih 1200 eura ali sam ga dobio malo povoljnije :blackeye ;)
 
F

farmerLuka

Guest
Re: MF 3080

Nije mi ni na kraju pameti bila nikakva usporedba to je nemoguce usporedjivat MF sa IMT-om znam sta znci cijeli dan sa IMT 560 budes ko da te cekicem neko izmasira ali s 577 je ipak malo bolje. A sto se tice audi-a i stijadina(juga) znam razliku imam i audi i jugo.
 
B

baota

Guest
Re: MF 61xx

vidi ovo sada sta je ne strucnost :lol: kupimo mf 3065 s on se sjaji probali ga malo radio mu kardan trebao nam je traktor oa smo ga i kupili dodjemo probamo kardan radi ali nema snage kaze ovaj mozda je ventil los zamjenim sve ventile 100 eura komad dodju ventili neodgovaraju magneti skracena cahura ventila da moras kupit i novi magnet jos 40 euta po komadu novo ulje naspemo 70 i nesto litara oko 400 eura svi filteri oko jos 200 eura probamo nema opet snage kardan
, traktor orat moze sve ali nema kardan snage opet da se ubijes , kupimo nove lamele sve oko 500 eura slozi covjek sve probamo nema snage opet stavim novu pumpu oko 650 eura sa postarinom sa svim , sve nove gumice dje god se mogla zamjeniti stavo i zamjenio i opet ne radi :roll: brat dobio rogove , :lol: i nije traktor diran nekoliko mj mislim koristen je ali nije kardan nikako od kad je kupit i nakon nekoliko mj neki dan dodje majstor , i iskljucivao potrosac po potrosac ulja i , sta je bio prolem na izlazu hidraulike je kapalo ulje na onom izvodu po malo skroz i otkrijemo da je rucica dvosmjernog klipa bila ukljucena i vukla svo ulje i kardan nije imo snage sjebana rucica :lol: ugasi to zakaci drljacu spusti je u travu na neorano kopa strava , stane brat na drljacu tusi traktor ali ne staje kardan i .. i tako jedna sitnica mi izvukla par tisuca eura za djelove koje nisu uopce bili potrebni mjenjat hahah ali sada je traktor bombona
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 30xx

sad si sve te djelove morao čuvat koji su dobri kao ja recimo imam ih hrpetinu doma od mf-ova koji su dobri za privremenu zamjenu dok dođe čovjek ako paše stavim tjeraj dalje dok ne stigne novo.
 
B

baota

Guest
Re: MF 30xx

pozdrav ako iko ovdje na forumu ima da se bavi elektrikom i traktorima mf ovima terenski ili neki servis koji se bavi terenskim uslugama neka se javi i na pp moze
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 30xx

Kikic ja od svog mf-a nemam nikakvih dijelova...osim filtera. :)
 
Na vrh