• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Re: MF 30xx

koja je sirina mf-a 3080?neznam da li je to to u konedati pise wheelbase cm -270cm,pa neznam da li je to to...
zahvaljujem
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 30xx

Wheal base ti je jedan krug kotaca.
Sirina ovisi o gumama.Kod mene je sirina ako se nevaram 270-280cm,dok sa uzim gumama je 250cm.Govorim okvirno.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Re: MF 30xx

tak sam i mislio,da je to krug kotaca...ali ko pita ne skita:)
Ma onak informativno em zanima,moram jos izmjerit kakava mi je sirina u vinogradu,pa da ako dode do kupnje traktora da mogu tomu vinkovica prodat:)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Re: MF 30xx

na mome je 230 cm ali se moze jos i smanjiti
 
A

aerox

Guest
Re: MF 30xx

Pozdrav ljudi!!!
ja imam steyra 90 ks,sad bi ga možda mjenjali za mf 3095,pa me zanima dal netko zna nešto više o tome traktoru???
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: MF 30xx

aerox kaže:
Pozdrav ljudi!!!
ja imam steyra 90 ks,sad bi ga možda mjenjali za mf 3095,pa me zanima dal netko zna nešto više o tome traktoru???
Zašto bi mjenjo konja za magarca???
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Re: MF 30xx

...hehe...konja za magarca...hehehe......jooj...dino otebe svašta moš čut...xD...:)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
Re: MF 30xx

aerox kaže:
Pozdrav ljudi!!!
ja imam steyra 90 ks,sad bi ga možda mjenjali za mf 3095,pa me zanima dal netko zna nešto više o tome traktoru???

pozdrav Hrženica :)

sigurno je da su dobri traktori
ovisi samo na kakav naletiš

(ima jedan čovjek u mom selu ,a možda ti ga i otac dobro poznaje pa se možete raspitat,to ti je iz prve ruke)
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MF 30xx

OVA SERIJA TRAKTORA JE DOKAZ DA MF NE TREBA ELEKTRONIKU....


Piši mali slovima kao i svi ostali na forum!(ispada da vičeš na nekog)
zbalija
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: MF 30xx

kako mislis ne treba? serija 30? pa na njima ima elektronike.. ili hoces rec da je losa?
i probaj izbjegavat pisanje velikim slovima ;)
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MF 30xx

to su im prvi traktori s elektronikom i do danas se pokazalo da MF-u to baš i ne leži.....tak da.....bolje traktor bez puno elektronike, čim je došla silna elektronika samo kvarova više, mehaniku si već većina ljudi sama zna popravit inače MF mi je na prvom mjestu traktora
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Re: MF 30xx

Neznam bas zasto si protiv elektronike kako sve ide naprijed takoi elektronika na traktorima ide naprijed a sukladno tome se i majstori ravnajuc tako da ti je isto koji popravak platiš majstoru mehanički ili elektroniku...to je moje mišljenje sad ako se tebi više sviđa mehaničko sve ok...ali ja sam svakako za elektroniku...:)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 30xx

elektronika je zakon,samo pod uvijetom da je ispravna...ako nije ispravna,e onda nastaju problemi....
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Re: MF 30xx

To se slazem da ako nije ispravna da je problem ali treba sve na vreme rjesavat da se nedesi kvar...ja sam sam sebi sjebo kompjuter tj prvu vucu na maseyu tako sto je bio slab akumulator i davo je slabi napon na kompjuter i pojebo se ...jbg..mojom krivicom..da sam na vreme kupio akumulatore nebi doslo do kvara a svejedno bi kad tad morao kupiti akumulatore..jbg...kad nerazmišljamo dovoljno...ali eto nazalost na pogreskama se uci....
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Re: MF 30xx

Danas gledao jednog 3635, '93. godiste, 6200 sati, datatronic, dynashiht getriba, stigo pred par dana iz Franc. Uredan je, nije masan, nije sarafano po njemu, sve radi, dobro ocuvan, ima li kakvih iskustava s njim (potrosnja, kvarovi...) koliko bi to moglo okvirno vrijedit eurica?

Ovakav http://www.youtube.com/watch?v=Kp6jkUQwyvg
 
D

domi

Guest
Re: MF 3080

kikic MF kaže:
pa svi su tu negdje al 3065 i 3070 nemaju turbo obični motori isti kao i na 3050 sam su nabrijani preko bosch pumpe i nekih gluposti.
a između 3070 i 3075t ti je jer ima 3075t turbo pa je zato jači i nešto malo je noviji dakle noviji motor od 3070 al ima turbo pa je jači.

E ljudi jel se na seriji 3000 električno uključuje prvi pogon?????????? :?:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Re: MF 30xx

niko nist nezna o MF3635? dobro-lose? lomim se oko njega ko macak oko kaše
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: MF 30xx

koliko sam primjetio, nitko nema seriju 36xx na forumu. tj imao je Tigo 3690 ili tako nesto. mozda jos ima. neznam.
mislim da bi oni trebao u globalu biti isti kao i ostali pripadnici serije 30. samo "malo" veci :) dakle boljke getriba i struja. ali u biti to je tako na svakom starijem traktoru.
za detalje ima ovdje iskusnijih vlasnika..
 
Na vrh