• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta
M

MOMOSARIC2

Guest
Nemaš puno izbora , možeš provjeriti cijene u ORO international zg ili MASFERG AGRO Novi Sad ali može biti nešto malo niža cijena (ili viša).
Ja bih se ipak raspitao mora biti neka fabrika koja to može napraviti (možda u Sloveniji ili Srbiji )
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zvao sam Hittner i trazi 4000 kuna da naprave kaze mi tip da su vec pravili takve
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ima frajer u St. Toplicama radi zupčanike i sl.,
meni je izrađival konusni za jedan moto kultivator, cijena je bila 850 kn.

Moram potražiti negde broj, pa ti dam... pa se raspitaj...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
A to je ipak manje od 9000, ako ocekujes da ces to rijesit za 100 eura u zabludi si. Probaj nekako od te 4000 skinut pdv pa ce izac koliko toliko bezbolnije, drugo rijesenje nevidim
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zvao sam vrbovec trgovinu Jakopic oni drze djelove za massey i sada cekam da mi javi cjenu i rok isporuke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,620
zvao sam vrbovec trgovinu Jakopic oni drze djelove za massey i sada cekam da mi javi cjenu i rok isporuke.
A kod Jakopica sigurno bude jeftinije :scratch
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
zvao sam vrbovec trgovinu Jakopic oni drze djelove za massey i sada cekam da mi javi cjenu i rok isporuke.

Cijena ce bit paprena mozda cak u rangu originala, pazi da neplatis zamjenski dio kao original
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,462
Cijena ce bit paprena mozda cak u rangu originala, pazi da neplatis zamjenski dio kao original
Skup je Jakopic do bola. Tražio sam čep za rezervoar za 30xx jer sam svoj zaorao
900 kn bez mogućnosti ključanja. U ORO-u sam isti platio 220
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Na prijateljevom MFu otkazala getriba poslusnost, nece niti u jednu brzinu ni radne ni brze i to najednom. Sta sad? Moram naglasiti da je radio zamjenu ulja u getribi i unutra je nekakvo tursko (neznam di mu pamet bila to stavit) a filter je naravno stavio zamjesnki (Noname). Radi se o MF3095. Sezona je tu a stroj gecrk. Sta raditi, na sta sumnjati, jel moguca kakva veca steta...?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Toliko je popi***o s njim da ce strojcina po svoj prilici "na udaju". Izbacio mu je nekakvu mast odozada na cep-mjerac. Kad bi znao da nije neki velik kvar mozda bi se i naredili...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
URL=http://slike.hr/]
pa190004_cd242.jpg
[/URL]

evo moj massey 3080 otisao konusno tanjurasti zupcanik prednje vuce.novi je narucen! hoce iskociti iz trece brzine ponekad upali lampicu pritiska hidraulika i blokira druge funkcije.
motor hidraulik i volan bez greske toliko sam ga sit da bi ga se rado rjesio
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
I ja cekam kod nijh neke zupcanike za IMTa. Nesumnjam da nece dobro napravit. Cijena ako nije tajna? 4000 kak si rekao ili su malo popustili?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Prodaj ga onda samo što dalje od svoga kraja ... ;)

U kvalitetu Hitnnerovog zupcanika netrebas sumnjati! Govorim iz svog iskustva
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,203
U kvalitetu Hitnnerovog zupcanika netrebas sumnjati! Govorim iz svog iskustva
Ja sam samo rekel nek ga proda čim dalje. Tko spominje zupčanik? :roll:
 
Na vrh