• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedan mi samo i treba. drugi je dobar.
u terradieselu je 164kn.
ima na njuskalu oglas s amortizerima. kaze zena preko telefona da rade i po uzorku, 50-70kn komad, ali su u osijeku.

nista, odoh polirati haubu :mrgreen:
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Pozdrav kupio sam mf 3060,mjenjac mu je u kvaru,rasklopljen je,trebaju mi neku zucanici,zna li neko gdje se to moze nabaviti...
Da li neko mozda ima onaj njegov prirucnik,katalog dijelova ili bilo sta slicno....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Hvala....

Danas sam bio kod majstora koji to radi,kaze da su otisli sinhroni(mjenjac je iskako iz brzine),ali se mora mijenjati zupcanik,jer je to nesto u kompletu...
i hidraulika pravi problem(rade samo poluge,kipa ne radi),majstor kaze da su u pitanju neki ventili...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
za izradu zupcanika - http://hittner.hr/
ali kazu da je kvaliteta malo upitna.

ja sam radio zupcanike u hittneru i super zadovoljan tako da kvaliteta nije upitna
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
da, ali ti si traktor prodao, tako da neznas kako ce se pokazati :mrgreen:
kazem sto sam procitao nekoliko stranica prije, i cuo u okolici. dakle rekla - kazala..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dsc00392800x600.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:mrgreen:

brat je orao tako da nije puno slikao. imam snimku, ali je tema oranje zakljucana? :scratch
poskidao sam sve naljepnice pa tako i tu. stavit cu mu drugu iza nekud a ovo ljepilo moram jos ocistit.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pozdrav svima, malo me nema u zadnje vrijeme, guzva s poslom a i krepo mi komp pa sam na zeninom lptpu... da ne gnjavim imam problem: nemam zracne instalacije na MFu (kompresor, boca, ventili...),
-moze li se to kako ugraditi?
-kog bi mi majstora preporucili?
-koliko bi to kostalo (okvirno)?
-traktor ima klimu, moze li se umjesto nje postavit kompresor za zrak?

ili da odustanem u startu?

Razlog je prinova, nova prikolica koja stize iduci mjesec a i stara tehnostrojka ide na remont.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Kićo, imaš li možda ventil za hidraulično kočenje na traktoru?
Ako imaš, prepravi kočenje na prikolicama.
Ak' baš 'oćeš zračnu instalaciju, onda oko 2000€ + PDV.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sve se moze uraditi.Nabavi solidan kompresor sa remenicom.Skini kompresor klime.Pregradi neki nosac za kompresor.Dalje ti treba rislag ventil,boca crijeva.Ventil za kocenje prikolice mozes iskoristiti od imt ili torpedo_Onaj sto ide na pedalu kocnice.Treba ti dijelova oko 400 eura.Mislim na polovne dijelove i cijene u Bosni.Otprilike taj posao u BiH kosta sa dijelovima 500eura.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Na njuškalu ima mf 3060 sa prednjim hidraulikom i kardanom , okolica Daruvara za 70000 kn , 88 god. Da li tko šta zna o njemu ?

Uploaded with ImageShack.us
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sati su ti zadnji na sta treba gledat. da mu pise 4753 radna sata, onda bi ga kupio? to je najmanji problem :D
ovako izgleda ofucano. ja sam za ne puno vece novce prodao 4 god novijeg i u dosta boljem stanju. makar, preko slika se ne moze puno vidjeti. ali djeluje dosta lose.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Trebam majstora koji bi mi promjenio pumpu hidraulike i zupcanik na 3070...
Ako imate koga za preporuciti u okolici Zagreba molio bi da napisete! Traktor mi je sada nepokretan......
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Trebam majstora koji bi mi promjenio pumpu hidraulike i zupcanik na 3070...
Ako imate koga za preporuciti u okolici Zagreba molio bi da napisete! Traktor mi je sada nepokretan......



Jel traktor možda na prodaju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh