• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 61xx

  • Temu pokrenuo mirsadbih
  • Datum prvog posta

markano1

Novi član
Tu od
2 Ožu 2010
Poruka
12
3d6d2ab2.jpg
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
BANIJAC to je lampica od potrosenosti kocnica ....

Nije točno nego je lampica koja svijetli dok se pritisak zraka ne podigne kod onih modela koji imaju zračnu instalaciju, bio mi dečko iz servisa hidrulika nije radila pa sam ga pitao i za tu lampicu
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
70e4d8e17944c178b65d466b259653b2.jpg

Ajde malo da osvezimo temu...

Moj 6160 za 2 godine napravio blizu 2000rc... e sad je pocelo da mi nesto u kabini pisti... nekd se cuje a nekad se ne cuje...
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
Ne znam...cini mi se da dolazi od kontrolne table.... jedino se u oranju ne cuje....uskoro treba da mi dodje elektricar da to pogleda....hidraulika, elektronika i menjac rade odlicno mada kad treba da ubacim u 1c u rikverc malo teze ulazi menjac.... Inace traktor se za sad odlicno pokazao za dve godine promenjen samo jedan sraf na prednjoj vuci i ulja i filteri....
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
kupljen je u okolini Pozarevca... oko 12000€ ave ukupno me do sad izaso....menjali smo mu sva ulja i sve filtere odmah po kupovini...traktor nigde ne.curi i ne dimi...

https://m.youtube.com/watch?v=OCQbULm_JVo

Evo ga jedan jedini video koji imam od njega posto,nemam naviku da snimam dok radim...
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
Evo i prvog kvara. Danas sam zakacio plug i traktor nece da digne. kipuje normalno ali ne dize... sta moze biti uzrok?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
Ni one ne rade ali kipuje savrseno. Ulja ima filter hidraulike je menjan skoro

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Da li si probao na ručnu komandu podizati ? Ispod kabine.
Možda glavni osigurač za hidraulik a nalazi se napred kod hladnjaka
 

misabobovac

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
20
gde ispod kabine? [emoji15]

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
To ti je na mjenjaču sa ljeve strane kada si u traktoru..
Tu mozes ručno dizati i spuštati.. poluge ako radi na ručno pumpa je u redu a kvar je na struji.
Problem zna biti i alternator.
 

Najnoviji postovi

Na vrh