• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mini rolo balirke,kose,prevrtaci itd....

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
balirka koju je ORSIC stavio je Kineska .
rade dva tipa tih mini balirka a cjena jim je 4300/ 4700 € +transport 200-300 € do luke Rijeka
garancija 12 mjeseci
prilažem još jedni sliku
 

Prilozi

  • New Picture (3).jpg
    New Picture (3).jpg
    12.4 KB · Pregleda: 2,137
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
balirka koju je ORSIC stavio je Kineska .
rade dva tipa tih mini balirka a cjena jim je 4300/ 4700 € +transport 200-300 € do luke Rijeka
garancija 12 mjeseci
prilažem još jedni sliku

da, točno, proizvodi ih IHI STAR u kooperaciji sa SHANGHAI STAR, njihovom ispostavom u NR Kini, ali Japanci stoje iza svega, uglavnom, Japan-Kina....
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
i da da ne zaboravim, ta firma IHI STAR je suvlasnik legendarnih traktora SHIBAURA, tj u istom su koncernu....
SHIBAURA je proizvođač traktora, malenih, kompaktnih za FORD NEW HOLLAND, a također i imaju zajedničku tvornicu malih motora sa PERKINSOM....
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ma da stoji neznam tko iza njih kinesko gov*o,losi materijali,nikakva toplinska obrada itd...,bolje kupit ovu srpsku,da moze tv radit s njom
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Bas neki dan sam bio u Kondic komercu u Draksenicu i oni imaju u ponudi te male zelene balirke i, balirka i omotac, kostaju negdje oko 7600E. Balirku i omotac nisam vidio uzivo jer su izlozeni u drugoj prodavnici, ali sam vidio balu koju pravi ta balirka i mogu reci da je bas interesantna. Cini mi se da nije nista veca od obicne male bale samo sto je valjkastog oblika. A ova Wolagri balirka sto je kolega gledao u Agrokopu u Kobatovcima mislim da je polovna (ako nisu prodali polovnu i izlozili novu) i kostala je oko 4300E. Ta balirka je izbalirala nesto vrlo malo bala, covjek ju kupio pa vidio da mu je malena i zamjenio za veliku.
 
Z

zdravko

Guest
Bas neki dan sam bio u Kondic komercu u Draksenicu i oni imaju u ponudi te male zelene balirke i, balirka i omotac, kostaju negdje oko 7600E. Balirku i omotac nisam vidio uzivo jer su izlozeni u drugoj prodavnici, ali sam vidio balu koju pravi ta balirka i mogu reci da je bas interesantna. Cini mi se da nije nista veca od obicne male bale samo sto je valjkastog oblika. A ova Wolagri balirka sto je kolega gledao u Agrokopu u Kobatovcima mislim da je polovna (ako nisu prodali polovnu i izlozili novu) i kostala je oko 4300E. Ta balirka je izbalirala nesto vrlo malo bala, covjek ju kupio pa vidio da mu je malena i zamjenio za veliku.

{pozdrav svim citaocima foruma.Ovaj podatak o maloj rolo balirki me zainteresovao pa sam se obratio u Kondic Komerc za informacije o njoj .Zahvaljujuci tome pozvali su me na promociju.Napravio sam nesto fotografija pa ih i postavljam da vidite o cemu se radi.
Cijena rolo balirke i omotaca je 15.000 KM sa PDV-om. Balirka pravi bale dimenzije 50x70 cm i veze ih sa spagom , pogon uvijaca je benzinski motor.
toliko od mene za sad o ovoj temi.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    73.9 KB · Pregleda: 2,010
  • 3.jpg
    3.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 2,569
  • 4.jpg
    4.jpg
    85.1 KB · Pregleda: 3,241
  • 7.jpg
    7.jpg
    67.7 KB · Pregleda: 5,711

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ma da stoji neznam tko iza njih kinesko gov*o,losi materijali,nikakva toplinska obrada itd...,bolje kupit ovu srpsku,da moze tv radit s njom

ovo samo mogu potpisati. jer štima. pazite,nije sve talijansko ako stoji tlijanski naziv na mašinama.
ako mislite da se ovdje lupaju gluposti kad neko upozorava na lošu kinesku robu,onda kupite stroj i popušite kao i ja sa malčerom pa ćete vidjeti kako je kad izlistate nekoliko hiljada kuna a mašina vam se pokvari a nema je ko popraviti niti ima dijelova za istu
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo jedan dobar video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-ZUqh-kZSUA&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_W04DFlcToM&feature=related[/YT]

ovo je zanimljivo :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
evo jedan dobar video
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-ZUqh-kZSUA&feature=related[/YT]

upravo ovakav model balirkice imam u ponudi kao što je ova sa prvog dijela snimke
zanima me koliko ona vrijedi (okvirno naravno) i šta može da radi , pošto vidim da se sa njom pretežno balira u zeleno interesuje me kakva situacija je sa baliranjem sijena .
ovo me zanima iz razloga da bi se mogla balirati trava kroz voćnjak pošto ova igračka može da se nosi na polugama što enormno povećava manevarske mogućnosti traktora u voćnjaku
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
upravo ovakav model balirkice imam u ponudi kao što je ova sa prvog dijela snimke
zanima me koliko ona vrijedi (okvirno naravno) i šta može da radi , pošto vidim da se sa njom pretežno balira u zeleno interesuje me kakva situacija je sa baliranjem sijena .
ovo me zanima iz razloga da bi se mogla balirati trava kroz voćnjak pošto ova igračka može da se nosi na polugama što enormno povećava manevarske mogućnosti traktora u voćnjaku

Možeš s njom normalno raditi sijeno, slamu i sve ostalo isto kao i sa velikom. Za cijenu ti ne bih znao puno toga reći. Ja sam se 2004 interesovao za mini rolo balirku: "Volagri R 500/Z SUPER" cijena nove je bila 8835 € (evo baš sad gledam ponudu POSREDNIŠKE IN ZASTOPNIŠKE STORITVE. Selčan Peter. Nova Cerkev.)
promjer bale 57 x 63
Težina zelene trave od 60 do 90 Kg
Težina sijena do 45 Kg
Težina slame do 25 Kg
Elektro komande sa brojčem bala, hidraulično podizanje pick upa, vezanje mrežom.
Ovijač bala FW 500/Z cijena 2996 €
Dodatna ruka za stavljanje bala na omotač 1530 €

Ovo je naravno cijena nove balirke i opreme a ove cijene se podrazumevaju fco bosanska granica neocarinjeno.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Jedino je nezgodno kod te balirke, da su bale preteške da ih rukama dižeš,
a utovarivaća kod tebe i nema nešto mnogo.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
upravo ovakav model balirkice imam u ponudi kao što je ova sa prvog dijela snimke
zanima me koliko ona vrijedi (okvirno naravno) i šta može da radi , pošto vidim da se sa njom pretežno balira u zeleno interesuje me kakva situacija je sa baliranjem sijena .
ovo me zanima iz razloga da bi se mogla balirati trava kroz voćnjak pošto ova igračka može da se nosi na polugama što enormno povećava manevarske mogućnosti traktora u voćnjaku

Ako si citao prethodne postove onda si vec vidio da ona zelena sa omotacem nova kosta 15000KM, a polovnu Wolagri bez omotaca sam gledao 8500KM ali je bila tako reci nova, svega 200-300 bala napravila. Tako da je to neka odokativna orijentacija za cijenu.
Ako moze da balira zelenu masu onda za sijeno i slamu nema nikakavih problema.
A trava iz vocnjaka hm :scratch
Ako je intezivni nasad nebih bas preporucio zbog konstantnog prskanja, moglo bi eventualno ako se radi o nekom slljiviku koji se rijetko prsce
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
svi voćnjaci u mojoj okolici su pretežno za lične potrebe vlasnika , znači nisu u komercijalne svrhe te je samim tim prskanje svedeno na minimum odnosno skoro da niko ništa i ne pršće , znači hemija minumum
meni lično ova presa i nije baš potrebna ali smatram da bi uslužno i mogla da radi

radi se o manjim količinama i površinama tako da utovar i nije neki problem , ove bale do 50kg dvojica lako tovare , nema potrebe za utovaračem

pregovarat ću za cijenu , neznam ni sam , nemam pojma od koliko da krenem :confused:
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Savo ma šta će ti tolike prese imaš dvije prese na kvadratne bale u tebe to prava firma pa šta da radiš sa tolikim parama.Nabavio si Somecu i netreba ništa više sve će to ona da stigne
 

Najnoviji postovi

Na vrh