• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Došlo mi pod ruku jedno uputstvo za F420, gdje je navedena neka druga svjećica za G150.:icon_scratch:

78048296941718801771.jpg


75847230309788914359.jpg
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Može i hipenol 90, ako je temperatura okoline 30+

@brgud, a šta inače g-150 nosi istu svječicu kao i g-200?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Sve je to takoreci jako slicno tako da svecica nepravi skoro nikad problem. ako je ostalo kako treba ce da radi samo tako
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Dlesa, onog faga iz Trgoagencije ti baš i nebi preporućil.
Probaj uzeti nekaj bolje iz lager komerca, imaju poslovnicu i u Osijeku.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Hvala ti Muha, i ja sam se nešto bio premišljo oko ležaja, dobro je da nisam naručio.
Šta misliš da ipak bušim blok na specijalu kad je sad sve otvoreno, zbog ta dva risa što imaju na stabilni.?
Jedino bi onda karike morao zamjenit ako bi mogao, jer sam kupio karike standard?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
A klip? Za bušenje bi bilo dobro premjeriti cilindar (istrošenost).
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
A da na njega sam zaboravio,
Mislim da nije stublina potrošenu, sa karikama sam mjerio, sad koliko je to točno mjerenje?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Sa novom karikom možeš odokativno zaključiti kolika je istrošenost stubline. Ali ne možeš vidjeti da li je stublina jajasta. Najbolje bi bilo premjeriti s komparatorom, onda bi mogao biti siguran u stanje stubline.

Opet ne tebi je da odlučiš, što napraviti, ako nije trošila ulje prije (jače), onda bi mogla još šljakati sa novim karikama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ma za sad mu stavi samo karike kad ih imaš. Ako ideš na bušenje bloka onda to puno poskupljuje cjelu operaciju.
Koliko su ti risovi duboki ja neznam, ali ako nisu strašni ....
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Neke okvirne cijene obrade motora:
- obrada cilindra 250,00
- obrada radilice 115,00
- ravnanje glave 115,00
- obrada sjedišta ventila 50,00
- obrada ventila 30,00

Onda djelovi, tako da se skupi do 1500, 00.:s:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
A potrošila je za tih pedeset sati rada, oko 1,5 litru ulja, delta 5 20w50.
Onda ću sad ovo napravit, pa ćemo vidit kako će se ponašati!
A risovi su kad noktom kružiš po stublini onda nokat zapne za ris i preskoči.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ja te nebi htel plašiti ali ako ris pod noktom osjetiš.... puno je to.
Možda nebu ulja trošil ali kompresija bu slaba.
Naročito s novim karikama, ove stare su se več uvozile u taj ris ali nove nebudu nikad.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Da onaj slijepi u poklopcu, ovaj od bregaste sam zagrijo poklopac na peči i lagano izbijo?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
Ma ne, pisao sam o tome i stavio slike (ali di ?). Nađeš jednu osovinu (promjera 25 mm, unutarnji ležaja), poklopac staviš na ravnu podlogu i podložiš ispod ležaja na poklopcu (jer je taj dio slijepog dijela poklopca jako tanak), treba paziti da dobro naliježe, ako ne onda pukne.
Komade svijeće natrpaš unutra i onda sa osovinom nabijaš vosak unutra unutra koji gura ležaj van.

Inače se to naziva "Izvlakator by MUHA".
 

Najnoviji postovi

Na vrh