• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da ja sam isto moral kupiti posebno remenicu kaj je na getribi i kostala me je prije oko 11god 300kn.
Drugo se sve dobije s njom,pricam za roto kosu na f600.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka čast kume, dobro to tebi ide i brzo:(y):

O kumic bok,da da trudim se al jos nisam gotov,ovo je prva etapa od 3h jos ide jedna od 2h pa flakserica 1.5h.
Al bum nekak ja to polako.:eek:::icon_jook:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
ja sam za svoju strižnu dobio remenicu sa kosilicom, sasvim normalno jer je i remenica dio kose, viđao sam i po trgovačkim centrima remenicu pogonsku okačenu na kosilicu. sa hondom sam dobio prednji teg, i tegove za točkove i onu zadnju nogu što služi kad se radi sa direktnom frezom.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ja sam za svoju strižnu dobio remenicu sa kosilicom, sasvim normalno jer je i remenica dio kose, viđao sam i po trgovačkim centrima remenicu pogonsku okačenu na kosilicu. sa hondom sam dobio prednji teg, i tegove za točkove i onu zadnju nogu što služi kad se radi sa direktnom frezom.

Ja sam tada kad su kupovali moji frezu dobili su 3 utega,6nozeva,nogu i kupili su plug za krumpir.
Kad sam kupoval roto kosu dobil sam 3 remenice na kosi al onu pogonsku kaj dode na getribu smo morali kupiti posebno.
 
B

BAGERISTA

Guest
Oficir

Svaka ti dala,,,,ala ko park je ispalo....
Jel znaš dali ko prodaje kosu.

vica

Ima neko u tvom kraju možda da prodaje kosu za ,,,,hondu..
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
oficir samo da pitam jel ti je to remen namješten za rad ili za transport jer ja kada kosim sa svojom roto kosom remen ne premiještam non stop je na transportnom
 
B

BAGERISTA

Guest
ja nemam za premiještanje,,,,ali šta neide u koso,ako ga premijestiš,...:s:,,moja je prije imala oba dvije,kad je bio tomosov motor gore.......
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ovde kod mene se samo za frezianje koriste. mogu se raspitati ali prilicno su skupe. oko 150 eur otprilike pa i skuplje zavisi od stanja. malo ih ima . videcu najverovatnije sad 3 juna da odem na poljo pijacu u rumi tu vecinom sve ima i ko ima nesto za prodati tu vecinom donosi. malo cu se raspitati i po okolini nikad se nezna. onaj drugi prenos moze kad imate obe duple remenice. i na motoru i menjacu. ali spori prenos se koristi samo sa vucenim frezerom. za sve ostalo ide brzi prenos . ili jedini koji ima na vasim sa po jednom remenicom
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Vica je lepo objasnil,f600,620 imaj t obje duple remenice i uvjek mi je remen u transportnom.
Evo danas sam kosil 5h i potrosil 4l bezina.
Danas sam sve s frezom pokosil al moram jos rubove s flaksericom oko 1.5h.
@bagerista kod nas nitko nema osim mene takvu,svi vocnjake na brdima kose s imt533 ili po 6h s flaksericama,tak da stvarno neznam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Ja imam strižnu u rasulu, malo sam ju nabrzaka osposobil ali sam totalno nezadovoljan i od onda stoji negde na gomili ako ju nisu u međuvremenu cigani otpeljali.

Roto je trenutno u izradi on 0 i sve potrebne komponente imam samo ju treba uhrpiti, ali mi se čini da bu to čekalo sljedeču zimu :icon_redface:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Po meni je strizna dobra za visoku travu,al je sranje kaj je losa kvaliteta elemenata oko noza,klizaci,trzalica...
Brzo se sve podere i jako lose kosi ostaje pocupane trave.
Ako je puno krtorovaca brzo ode k vragu.
 
J

jopa741

Guest
Pozdrav
Naime i ja imam hondu f620 super radi i pali,nisam se zalio na nju do danas,,,:((
Dakle danas smo imali posla u basci i upalio sam frezu ko i svaki put pustio da radi pod cokom i odvezo je u bascu i tu su nastali problemi,,,po zvuku motora se culo da ona sama sebi pojaca gas i smanji ga i tako nekoliko trenutaka i ja krenem lagano radit u prvoj brzini zatim ona pojaca gas pocme jako pucat iz auspuha i zatim se ugasi,,,i tako par puta pali,vozi gas ovo ono,,pucanje i gasenje pa me zanima da li je moguce da u gorivu ima vode pa da zbog toga puca i gasi se il je u pitanju nesto drugo.... HVALA
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
vrlo lako moguce da ima vode. ali bar to se lako utvrdi. istoci u providnu flasu sve i nagni pozadi da sve izadje na slavinicu. ako ima odvojice se odmah na dno. drugo moze biti svecica da probija ili platine da smercuju. proveri prvo gorivo i skini i lonce dole od karburatora i pogledaj dal nema prljavstine i produvaj diznu u rupi gde se vijak zavrce sto drzi lonce.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovo pucanje je do goriva,voda+stari benzin i puca.
Sve van i kak veli vica fergazer ocistit.
Zbog svjecice nebi smjela pucat nego neravnomjerno radi koda postajkuje motor.
Ako ima prasine i masnoce po fergazeru sve ispusi i ocisti i one poluge oko njega moraju biti ciste pa se na leru ne zaletava tak jako.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
evo jučer nastavio sa izradom zaštitnog okvira-haube za hondu, na bočne strane bi stavio lim i trebam još masku napravit, maska bi bila nešta kao na imt traktorima da bi dobio na dužini haube. sa gornje strane bi išla neka mreža radi prozrake.
sdxw45nfb6ut24awvb8m.jpg
[/URL][/IMG]
gpgtjjdy41eida36scg1.jpg
[/URL][/IMG]
fwbe9de8zhmgy18zk3.jpg
[/URL][/IMG]
duxd9z1vajq5vo61d5n2.jpg
[/URL][/IMG]
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
a sta mislis da nadjes trapeznu zicu onu za ograde takoreci samo sitniju. ima kod nas da se kupi i nije skupa a rupe su taman. negde oko 1cm cak i manje.a 2mm su debele.to bi bilo najbolje po meni . dovoljno cvrste mogu se povariti iznutra a prozracne
 

Najnoviji postovi

Na vrh