• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
rabljeni sam kupio isto je dellorto, 300 kuna sam ga platio a novi je 635 kuna u mio -standardu u Osijeku.

Dobro si prosel,samo mu stavi novi dihtung izmedu fergazera i cilindra i to je to.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Uradiću to, i zaštitni okvir obavezno pravim da zaštitim karburator, rezervar a i cijeli motor.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Uradiću to, i zaštitni okvir obavezno pravim da zaštitim karburator, rezervar a i cijeli motor.

Karburator je kod nje dosta zasticen i rezervar je metalni i dosta tvrd tak da nebus nis trebal pojacavat jedino ju dobro vezi na prikolici da se nebi zvrnula i nekaj stulila.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako ti je fiber neravan poravnaj ga. sitnija smirgla se stavi na ravnu povrsinu i ravno ga valo u krug iztrljaj i trebalo bi biti dodro. malo silikona i milina.mozda provlaci vazduh tuda pa teze pali kad je topla. kad je vruca ona odmah upali ali kad malo odstoji pa nije ni vruca ni hladna je najteze. uvek hoce 3-4 puta.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
stavio sam malo silikona, kao da je od temperature se tu stanjio na rupi za brezon, ima jedno 1 mm da je tanji tu, ko zna možda je to i od ugradnje tako, nisam nikad istraživo, probat ću onda obrusit malo ako ne nađem novi.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako je oko brezona nemoras. bitno je deo oko rupe karburatora da dihtuje da nevuce fals vazduh. silikon ce to zaptiti
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
evo slike iz frezanja vinograda, to je vinograd i šljivik sve u jednom , nema se puno zemlje pa se kombinira. prva slika je susjedov vinograd, biće i moj tako uredan dok se ova mišjakinja osuši, onda sljedi kopanje. motike na hondi su od vučne freze za prvo frezanje, dalje ću frezat sa vučnom frezom.
u3q5xg53gxrqgn5hcqn3.jpg
[/URL][/IMG]
rggo8ri6mrzdvruk6bf3.jpg
[/URL][/IMG]
87ge26naf3e7mgiwk8f.jpg
[/URL][/IMG]
mlkucqq1f93rkca9u49.jpg
[/URL][/IMG]
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
au ta misjakinja je napast. a drzi vlagu ispod da je tesko i frizirati sve namota na motike. da imas trimer da pokosis prvo i onda kad se osusi isfriziras . ja sam 4 dana u frezovanju a zemlja se spekla ko beton. jos mi trnu prsti od jucerasnjeg friziranja. mislio sam da ce se i motike saviti koliko je skripilo.natabana ledina a suvo. izvaljuje komade plase ko tegle .ali iz dva prohoda mrcina je uspela na 25cm ufrezovati. i kais sam spalio i napuko od miline.hteo sam slikati ali telefon ostao u kuci. bice prilike samo da nebude ovakvo
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nacu ti broj telefona u novom sadu prodavnice sa kojom saradjujem a ima isti vlasnik i u beogradu pa nek ti posalju sitijem ako ti odgovara.
 

Krunoslav

Novi član
Tu od
30 Tra 2013
Poruka
5
nacu ti broj telefona u novom sadu prodavnice sa kojom saradjujem a ima isti vlasnik i u beogradu pa nek ti posalju sitijem ako ti odgovara.

Jesi li mislio na CUBI- NOVI SAD
 

marijanm

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
34
Dobar dan vam zelim dali mozda zna tko prodaje i koliko kosta pacije noge za hondu f-y 600
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako verujes prvi put cujem za pacije noge. mozes pojasniti malo
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
To bi trebao biti kultivator koji koristi motike kao pačje noge ili lastin rep neko ih zove, kao na traktorskim kultivatorima samo manje, original takav priključak nisam vidio da ima , po oglasima nisam vidio da ima, treba pratit oglase možda naleti nešta, a to bi se dalo i napravit, samo se nabave noge a ostalo se lako riješi.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to jos nisam video na hondi zato mi nije jasno. mislio sam da je prikljucak pozadi u pitanju [ kultivator ] kao za traktor . zato sam rekao da pojasni. a moticice tog oblika neznam kakvu bi svrhu bolju imale spram motika. ako treba veca dubina samo vece motike uzeti i nema problema a nevidim nikakvu prednst toga u radu. mozda i gresim
 

Najnoviji postovi

Na vrh