• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

L

lema

Guest
gosp. jaje je pitao za nekakav bijeli dim, u mene je stroj 85 g kod mene nije puno koristen a kako je bilo kod covjeka prije mene ne znam. uglavnom nema nikakvog bijelog dima malo jači gas i malo veće opterećenje malo crn dim i to je to
 
B

borkor

Guest
Pomoc prijatelji

Ako neko mozze da mi kazze da li su boccne freze za hondu f 620 i hondu f 700 iste tj. da li odgovaraju jedna drugoj?
Da li ccu imati problema sa montazzom?
Hvala unapred, pozdrav:prayer:
 
L

lema

Guest
pozzz gospodine borkor ja ne znam nisam nikad kopčao na f700, ali jesam i imam f600 i znam da itprilike priključci sa f600 pasu na f620 i mislim da su to čak isti motokultivatori kad gledas priključke da pasu isti i na jedan i na drugi. e sad sto se tiče f700 ne znam da li imam iz mjenjača izlaznu osovinu za prenos na priključke i veličina ne znam koja je u nje za kačenje priključaka, ja sam negdje na nekoj stranici ovog foruma čitao o toj dimenziji priključaka, pregledaj ovaj forum pafr stranica unazad mislim da ima i da ćeš naći sve.
lijep pozdrav.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
gos.mrga ,mozda bih ti znao pomoci jer sam imao original prikolicu od f 600 .meni su pasovale original felge sa gumama od bilo koje zastave ,lade i starijih fiata.prikolicu sam prodao tako da nemogu sliku staviti ali sve ovo sto sam nabrojao pase i isti je raspored rupa

gos.jaje ,imam hondu f600 vise od 15 god.ako joj je dobar motor nebi smelo biti veceg dima.ako je duze stajala moze se desiti malo kondenzacije u motoru i auspuhu ali cim se malo zagreje mora skoro nacisto nestati sem pri naglom dodavanju gasa i to je vise srn dim.misljenje mi je da je tu oslabila kompresija i ubacuje ulje u komoru.odvrni joj svecicu i pogledaj da li ima masnoce na njoj i vise garezi a kroz rupu pogledaj klip kad je gore da li ima naslaga garezi.ako ima to ti je priblizno stanje loseg motora.kad se zagreje izbacuje plav dim.pokusajte ga malo zagrejati pod opterecenjem dovoljno je 15 min friziranja da izduva ako i dalje bude belog ili plavog dima spremite se za remont
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
gos.mrga ,mozda bih ti znao pomoci jer sam imao original prikolicu od f 600 .meni su pasovale original felge sa gumama od bilo koje zastave ,lade i starijih fiata.prikolicu sam prodao tako da nemogu sliku staviti ali sve ovo sto sam nabrojao pase i isti je raspored rupa

Vica, ne paše niš, izludilo me, budem vjerojatno dal toakariti međuploče
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mrga ,bitne su mere rasporeda i rastojanja za srafove ili brezone a srednja rupa se da prosiriti na strugu.verovatno ima vise tipova jer kod mene sam zamenio sa felgama od juga i pasuje original.fabricke su bile 11 col i gume od rucnih kolica pa sam zakacivao i busio gume cesto i zato su promenute.probaj da izvadis tacne mere pa cemo pokusati naci
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
kad bi znao da može orat sa gusjenicama, uzeo bi brusilicu i aparat za zavarivanje i napravio bi ju. da može 25 cm orat duboko i 25 cm široko.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

gdje bih mogao povoljno kupiti dvoredni razgrtač
 

Prilozi

  • create_image.php.jpg
    create_image.php.jpg
    2.5 KB · Pregleda: 485

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
ako ne nađeš povoljno, možeš i napravit od lima 5-6mm nisu to neke velike sile, a hoće li moči vući dvoredni, mislim hoće li proklizavat točkovi
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja imam problem i sa jednoredim iako je duboko i sitno frezovano. a sa dva nebih ni pokusao. jedino u veoma laku peskovitiju zemlju ali i to veoma tesko. kod nas prave i od 3mm lima. nema neke sile na daskama a pravimo podesive daske. ja bih trebo ovih dana da napravim meni jedan
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
ja pravim sa plugom za vađenje krompira roviće , i sa njim isto prevrčem zemlju u vinogradu i vočnjaku na jesen, i onda u prolječe opet vratim zemlju natrag i to malo poravna zemlju da je onda lakše frezat, sa drugom brzom radim, proklizava ali ide , jedino prvi prolaz sa prvom
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja pravim sa plugom za vađenje krompira roviće , i sa njim isto prevrčem zemlju u vinogradu i vočnjaku na jesen, i onda u prolječe opet vratim zemlju natrag i to malo poravna zemlju da je onda lakše frezat, sa drugom brzom radim, proklizava ali ide , jedino prvi prolaz sa prvom

hoces li mi poslikati taj plug jer sam bas zbog krompira vadjenja hteo napraviti. mislio sam na onaj delfin ali neznam kako se pokazao za vaditi. kako je vuci u vadjenju taj. kod mene je sad dizel i sam motor je duplo i vise tezi. oko 38kg sam motor. tako da bi trebao sad lakse vuci. pokrali mi i sve tegove i gvozdene tockove i mali plug prosle godine kad su mi obili radionice.srecom sve vece masine i krupni alat sam kod druga preneo dok nisam bio tu par meseci
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
poslikat ću sutra u manjoj rezoluciji, ovo je prevelika slika što imam u kompjuteru,ja sa njim nevadim krompir jer je zemlja malo teža i proklizava i nije to to.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

ja imam jednoredni plug i s njme sam sadio,ogrtao i vadio krumpir kada postavim dubinu nemam problema s proklizavanjem,a pošto bi mi koliko ja vjerujem s dvorednim plugom lakše i preciznije pravljenje redova i ogrtanje htio bi ga nabaviti,dali netko zna koliko bi ili koliko je koštao novi plug
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kakav je to plug koji sadi, ogrće i vadi krumpir...daj opiši malo i plug i postupak...zanima me
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
poslikat ću sutra u manjoj rezoluciji, ovo je prevelika slika što imam u kompjuteru,ja sa njim nevadim krompir jer je zemlja malo teža i proklizava i nije to to.
uslikao sam ga .to je fabricki ali je bas masivan. iskopiracu ti i ljuljasku hahaha
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Kakav je to plug koji sadi, ogrće i vadi krumpir...daj opiši malo i plug i postupak...zanima me

ja ti radim s plugom razgrtačem njegove strane se mogu pomicati tj. možeš iz skupiti ili raširiti pa si namjestiš kako god ti paše imaš na stranicama mio standarda
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
moze li neko pomoci .da nebih otvarao novu temu jer je rec o hondi f400. treba mi mera pogonskog kaisa posto je dosla na popravku bez njega. preradjujem joj sistem kvacila da nelomi kaiseve ali sam zaboravio tacnu meru kaisa da bih sutra nabavio. rec je o hondinom motoru g35
 

Najnoviji postovi

Na vrh