• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
ima ga jedan dečko kaj radi samnom ali nije dual,osim što mu je pukao ekran zadovoljan je njime.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači, ok je to mobić...meni treba isključivo zbog poziva i poruka, te kamera i fotoaparat, internet i ostale gluposti na mobu mene ne zanima i s tim se ne zamaram.

Samo da je čim bolje otporan na prašinu!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Decki,jel ima ko od vas il možda zna nekog ko ima samsung galaxy s2 sa potrganim ekranom? hitno mi je:mur:
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Zanima me huawei ascend p6.
Kakav je mob, ima li ga ko tu na forumu ?
Ovako super izgleda, sličan ko iphone ali veci i tanji što mi se sviđa
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam nokiu c3-00, mobitel sam dobio, nijekorište, a htio bi ga prodati, al je kodiran na t-mobile
i zbog toga ga je teško prodati, svi pitaju dal je na tele 2 ili vip, pa me zanima može li se dekodirati možda besplatno, jer neki mobiteli se mogu preko interneta ili treba nosit u servis i kolko bi to koštalo ?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Znači, ok je to mobić...meni treba isključivo zbog poziva i poruka, te kamera i fotoaparat, internet i ostale gluposti na mobu mene ne zanima i s tim se ne zamaram.

Samo da je čim bolje otporan na prašinu!

ak oš donekle dobre slike sa moba onda ispod 5mpx kamere nemoj ništa uzimati u obzir...provjereno...
...isto tak ovi novi mobači na "touch" nisu baš za nas radne ljude...:icon_e_sad:

evo jednog za radni narod,a ne tak skup...

http://www.everbuying.com/product555613.html
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mike, imam Nokiu 6500slide, 2008. kupljena nova, nekorištena je bila do 2009. i od tad stalno u pogonu.
Kamera 3.2 Mpx sa optikom Carl Zeiss i sve ove slike manje više su sliakne s njom i prezadovoljan sam.
Imam i samsunga SGH 5230 isto sa 3,2 Mpx, ali nije ni par ovoj noki-i.

I da nastavim priču s Nokiom....

Počela se blesirati sve dok nisam stavil novu bateriju, evoga sad je opet kak treba i ne planiram mjenjati mobitela dok god bude delala.
Metalni oklop, robustan i čvrst mobitel, izdržljiv i otporan na prašinu i udarce, baš kakov meni treba :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Koristio donedavno Xperiu Z i potpuno me iznenadila kad je napuko ekran
i prestao radit touch odmah dok sam ga stisnuo na kopču za pojas u autu.
Bio sam zadovoljan s Xperiom i nisam planirao mijenjat mob, al su mi rekli
2200 kuna za popravak tak da sam riješio za neku paru i kupio drugi.
Sada koristim HTC One M8 i zadovoljan sam također i s njime.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Meni nakon 6 mjeseci pukao tach na experiji Z navečer sve normalno,ujutro ne radi pol ekrana,a jedva da se nazire pukotina,također mi rekli 2000kn za ekran,mada se da nač orginalni na njemačkom webshopu za 1300 il neki kineski za 700. Na kraju ga lik iz trgovine di sam ga kupio poslao na servis i promjenili mi to pod garancijom,ni sam još nevjerujem da mi se tolko posrečilo. Zanimljivo je to da oču 2000kn za ekran a novi uređaj se sad več da nač ispod 3000. Meni je mobitel fenomenalan al zbog svoje veličine i tankoče nije za nosit po hlačama u đepu,čim dođem na posao vadim ga iz đepa i na policu sa njime:(punch):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa jel' to mobilni il' fiksni telefon ? :(wasntme):
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ima li tko iskustva s HUAWEI mobitelima, svidja mi se p7
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Trebali bi biti ok. Ja sam gledao HUAWEI ASCEND P6, čuo sam samo riječi hvale, a na recenziji isto dobar, jedino što mu treba malo duže učita igru ili nešto zahtjevnije, ali to po meni i nije toliko bitno

bhorv@ pogledajte si recenziju mobitela da ga vidite malo detaljnije
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam doma mobitel samsung galaxy fit, znam da radi na tele 2, al neznam dal radi na ostale mreže, a nemam mogućnost da stavim kartice od drugih mreža da isprobam dal je zaključan ili ne, kako još mogu to provjeriti ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh