• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

B

Bobo

Guest
Ratarko kaže:
Preslab lanac !

Ova tvrdnja se moze protumaciti na vise nacina:

1. JD je toliko los da je tako duboko zapao da ga taj lanac nece moci izvuci
2. Rusina je toliko prejak da ce polomiti taj lanac

Iako znamo da je rijec o sali...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
svaka čast JD al rusina je prepredobra hahaha,,ima zakon gume, :lol: 8) :lol: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
kao sto sam mislio ti bobo sve ozbiljno shvacas...naravno da je sala...:) :)...


Ratarko:ma kakvih...dobar je lanac!!:) malo je slab...:)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Dečki, ja kad sam bio mali, izradio sam 3 bagera za igranje na pijesku, doduše od drva, no tada još nisam imao sklonosti ni sposobnosti da napravim od željeza...čini mi se da ću poočet radit modele; očito bi bilo kupaca za tako nešto.. :D :D :D ovdje pogotovo među starijom djecom (nhf anyone)
 
Z

zrine892

Guest
ma imao sam ja njih puno...ona drvena gajba od jabuka....to je sve bilo puno i svakakih strojeva...evo prikolice sa povisicama barem 6 komada...samo mi je to ostalo...a ono sam podijelio klincima..ali to sam ostavio tako kad dojdu mala djeca pa neka se igraju...naravno JD nedam...:) :)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Moja ergela se polako povečava Nitko nema više od mene :lol: :lol: .Samo da mi je da dođe Sport Billi :lol: :lol:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
evo ih opet ali pojedinačno i bliže
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ostatak
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Nešto u Novocomecu u Os nešto u Lateranu VK dva modela su kupljena na poljop.sajmovima
 
R

Ratarko

Guest
Ferguson ti je BLJAAAAK
fuj.gif

Izbaci ga iz kolekcije . Nabavi neki drugi model fergija .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Zrine a sigurno do sada preko 2000kn vidio sam dana u Novocomercu model JD traktor neka serija 8 uglavnom takvu nemam a cijena je 1007 kn neka pecizion serija. To moram ako Bog da uzeti iduči mjesec.naručio sam preko njih i JD seriju 7020 zglobni i 4020
 
Z

zrine892

Guest
ma samo ti radi ono sto volis...dobro je to...da nisam lud za nesto....sigurno bi sa time pozabavio se....
 
B

Bobo

Guest
zvona kaže:
Zrine a sigurno do sada preko 2000kn vidio sam dana u Novocomercu model JD traktor neka serija 8 uglavnom takvu nemam a cijena je 1007 kn neka pecizion serija. To moram ako Bog da uzeti iduči mjesec.naručio sam preko njih i JD seriju 7020 zglobni i 4020


Cek malo... 1007 ili 107kn?!? Ako ces dati 1007Kn, onda nisi normalan. Iskreno se nadam da se radi o pogresci...
 

Najnoviji postovi

Na vrh