• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

Z

zrine892

Guest
a da se mi okupimo i napravimo jedno forumasko imanje???svako nesto donese i neko napravi garažu i tako slično....hahahaha :) :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
sapat kaže:
Zašto bi se "masirali" sa uvozom igrački, dogovorite se vas 2-3 da kupite odjedanputa desetak igrački i tražite nekakav popust... sigurno će vam ga naši vrijedni trgovci dati...

ja sam za 8)

zvona kaže:
http://www.mini-toys.fr/miniature-Agricole.html
je taj isti traktor 17.20eur sto je nekih 125kn trebamo se skupiti i tko zeli nesto da narucimo i uvezemo si

i za ovo sam također 8)

meni svejedno kako i odakle,,samo da se kupuje 8)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zrine892 kaže:
a da se mi okupimo i napravimo jedno forumasko imanje???svako nesto donese i neko napravi garažu i tako slično....hahahaha :) :)
Ideja nije losa cak mi takvo nesto mogli i izoziti na nekom sajmu
 
P

paor

Guest
modeli za prave muškarce

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
gdje ima toga za kupiti i koji je omjer ako je 1:32 odmah idem po to
 
B

Bobo

Guest
Ovdje imam trgovacki centar KTC i tamo ima takav traktor s prikljuccima. Trenutno imaju samo sa sakupljacem sijena, a to mi se ne svidja. Vidio sam onaj s plugom u zivo, a sad kad sam vidio i tanjurace, majko mila, predobro... Cijane je negdje oko 150Kn za traktor+prikljucak (tako mi zrine rekao)
 
R

Ratarko

Guest
Bobo to su modeli od plastike .
Siku modeli 1:32 su od željeza ... plus naravno plastika .
Stvarno prelijep model 1:16 Đonija serije 7 se mogao kupiti u Bizovcu na sajmu za manje love nego ni se prodaju ovi Siku traktorići ... filing je još bolji jer se dobije duplo za manje novca :mrgreen: , 1:16 !
 
B

Bobo

Guest
Ma neka je plasticni, kad ce samo u polici stajati, necu ja njega vozati okolo ;)

Cim dodje opet traktor+ plug, idem po njega, i stavljam ga u sobu na izlozbu...
 
R

Ratarko

Guest
Tako je moj bratić sav sretan u Bizovcu sa Novocommercovoga štanda kupio jedan plug okretač ... naravno maketu .
Nije niti shvatio da je plug u 1:16 a svi njegovi ostali modeli kod kuće su u 1:32 omjeru ... peh .
Ti modeli 1:16 su jeftiniji ( plastika ) pa povuku čovjeka na kupnju bez razmišljanja .
 
R

Ratarko

Guest
ROTFLMAO kada sam vidio ovaj izolirani traktor
rotfl3.gif
 
Z

zrine892

Guest
hehe...to da mu zima ne bude...tako cemo IMT-ea izolirati da se ne trese i da nema buku....(ups malo sam pretjerao)hehehe :) :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh