• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

R

Ratarko

Guest
Koštao je 170 kn a točkovi su mu okrugli a gume su sa ripnama . :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo i moje pile...na ovom su gumeni točkovi.

l_b5915f54f8ef1f418f523caf8a38345f.jpg
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
abrkili kaže:
evo i moje pile...na ovom su gumeni točkovi.

l_b5915f54f8ef1f418f523caf8a38345f.jpg

ovaj mi je ipak ljepši nego ratarkov
 
R

Ratarko

Guest
TX75 kaže:
ovaj mi je ipak ljepši nego ratarkov

Ah pa daa , ti oldtajmeri imaju posebnu privlačnost . :blackeye
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Naravno,znaš kako se kaže :''Nothing runs like a Deere...'' :lol:
 
K

krx pozega

Guest
Ratarko kaže:
Koštao je 170 kn a točkovi su mu okrugli a gume su sa ripnama . :mrgreen:

Dobro kad si spomenuo cijenu bilo mi je odmah jasno da su gume sa ripnama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
dobro pa nisi rekao da su ti tockovi trokutatski???!!hahahaha ;) ;) :) :)
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
Naravno,znaš kako se kaže :''Nothing runs like a Deere...'' :lol:

Recimo prije godinu dana sam kupio taj isti model Đonija 6920 S za 120 kn i sada mi je bilo krivo kada sam shvatio da su na sajmu podigli sve cijene u nebo ...na proljetnom sajmu u Gudovcu kupim onoga MF-a serije 5 za 115 kn i još su mi dali gratis jednog Fendta 930 ali u mjerili 1:87 ... sada sve skupo . ÄŒemu to poskupljenje igrački ?
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
abrkili kaže:
Naravno,znaš kako se kaže :''Nothing runs like a Deere...'' :lol:

Recimo prije godinu dana sam kupio taj isti model Đonija 6920 S za 120 kn i sada mi je bilo krivo kada sam shvatio da su na sajmu podigli sve cijene u nebo ...na proljetnom sajmu u Gudovcu kupim onoga MF-a serije 5 za 115 kn i još su mi dali gratis jednog Fendta 930 ali u mjerili 1:87 ... sada sve skupo . ÄŒemu to poskupljenje igrački ?
Igračke su postale jako tražene i na njima je dobra zarada... prošli sajam se skoro sve rasprodalo
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Baš kao što je zvona rekao,ide im prodaja,pa dižu cijenu,jer ljudi i dalje kupuju...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.
je taj isti traktor 17.20eur sto je nekih 125kn trebamo se skupiti i tko zeli nesto da narucimo i uvezemo si
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ako budete šta naručivali,ja bi sebi isto nešto naručio,pa se javite...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
imali tko iskustva i znanja da to narucuje neka se javi pa da uvozimo i mi nesto
 
K

krx pozega

Guest
Zvona pa šta hoćeš ti...dok ga uvezeš..carina,porez...još je Ratarko dobro i prošao ;) :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Krx jer ti to mene malo ..... ;) cuj ima nas nekoliko koji nismo mala djeca ali si to ipak kupujemo.Pa kad bi se nas nekoliko dogovorilo i nesto narucilo putem Interneta da bi sigurno dobili neki popust a i troskovi slanja nebi bili toliki da taj jedan traktor kosta umjesto 100kn da izade 180kn.
ja koliko sam lud odvojio bi svaki mjesec 200-300kn za to
 
S

sapat

Guest
Zašto bi se "masirali" sa uvozom igrački, dogovorite se vas 2-3 da kupite odjedanputa desetak igrački i tražite nekakav popust... sigurno će vam ga naši vrijedni trgovci dati...
 
K

krx pozega

Guest
Zvona nisam ništa loše mislio samo kako sam gledao ne čini mi se nikako preskupo s obzirom da su igračke vani dok sve to tu dođe nije mi cijena ni previsoka toliko..moraju i ovi naši nešto zaradit..
...nisam ga mogao naći u ponudi ako ima računajte na mene sa mf4400..
 
R

Ratarko

Guest
Ako bude grupno naručivanje uzimam DF kombajn , ako ga ima , nisam našao u ponudi ?!?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko kaže:
Ako bude grupno naručivanje uzimam DF kombajn , ako ga ima , nisam našao u ponudi ?!?
ima ga moj tetak DF Topliner pokusati cu ga otkupiti ako bude islo i ako je 1:32
krx pa nista nisam mislio za ozbiljno ;)
Dali je netko od vas nesto narucivao putem interneta i kako to funkcionira
 

Najnoviji postovi

Na vrh