• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MONTING Ivanovec prikolice

O

ostrozin

Guest
pozdrav svima! mozete mi reci jeli itko imao iskustva sa prikolicama monting cakovac?
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: MLAZ prikolice

ostrozin kaže:
pozdrav svima! mozete mi reci jeli itko imao iskustva sa prikolicama monting cakovac?
Imam 5t jednoosovinku i zadovoljan sam-čvrsto je građena, ima skoro 400kg prazna više od 5t tehnostroj!
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MLAZ prikolice

ostrozin kaže:
pozdrav svima! mozete mi reci jeli itko imao iskustva sa prikolicama monting cakovac?

Same prikolice su mu dobre (kopirani tehnostroj). Ono što kod njega ne valja je njegova poslovnost, tj. jako je teško raditi s njime i isporuka je dosta duga, a nekad i upitna.

Prije nego što sam uzeo zastupstvo za ove turske prikolice pokušao sam raditi s njime, međutim nije išlo. Bilo je dosta kupaca koji su bili spremni platiti tu cijenu (koja nije mala, on se voli uspoređivati sa tehnostrojem), ali nisam želio ući u biznis s njime zbog isporuke. Na kraju krajeva, blamaža bi bila na meni koji sam posao ugovorio.

Zadnju prikolicu koju sam uzeo od njega za svog dobrog klijenta čekao sam puna 3 mjeseca.

Generalno, kvaliteta je jako dobra, to treba priznati, ali je bome i cijena. Meni je osobno malo nelogično što jedan manji obrt ima ciljnu skupinu kao i Tehnostroj, ali to je moje mišljenje. To je isto kao da imate Mercedes i KIA-u po sličnoj cijeni. Taman da je kvaliteta na jednakoj razini uzet ćete Mercedes jer Mercedes je ipak Mercedes. Isto je i sa Tehnostrojem.
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: MLAZ prikolice

Čuo sam i ja svašta, ali što se isporuke tiče bilo je ok-potkraj 7mj. sam ju naručio, dogovoreno je bilo do kraja 8 da bude gotova, ali je bila isporučena početkom 9mj što mi je bilo super jer sam prikolicu trebao, a Tehnostroj, koji sam htio kupiti sam mogao dobiti tek u 11m,(kad mi skoro više i ne treba) i skuplji za cca. 10000kn!
BTW:Nebih ipak potpisao usporedbu jer ovo je ipak poljoprivreda i dati 10t kn više za nešto sa imenom, a vjerojatno iste kvalitete mi nema smisla, barem meni jer ipak prikolica previše dana u godini stoji u garaži pa ni nemam kad pokazati nekome da imam Tehnostroj, a ne hrvatski proizvod! ;)
Usput rečeno, ova 5t je 30cm duža i 10 cm šira od TEH , mislim da ima 1m3 više!Ukupne atestirane nosivosti 7t!
 
O

ostrozin

Guest
Re: MLAZ prikolice

ja sam nedavno kupio 6-t, jednoosovinku monting. zbog toga sam trazio vase misljenje! cini mi se dosta jaka prikolica... nutarnje mjere su joj 4.1x 2.1m. ima duple stranice 50x50. gume 380/65 x18. natovario sam oko 8t. i no sila je bez problema!
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: MLAZ prikolice

ostrozin kaže:
ja sam nedavno kupio 6-t, jednoosovinku monting. zbog toga sam trazio vase misljenje! cini mi se dosta jaka prikolica... nutarnje mjere su joj 4.1x 2.1m. ima duple stranice 50x50. gume 380/65 x18. natovario sam oko 8t. i no sila je bez problema!

Što se same izvedbe tiče ,mislim da tu ne treba biti zabrinut jer je uistinu masivna!
Ima moj kolega 6t i ide preko 6t krumpira u nju i ide bez proplema i po asfaltu i po lošim poljskim putevima!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Re: MLAZ prikolice

Al ima pravu cijenu :!: :!: :!:
to bi morala biti cijena s pdvom...
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: MLAZ prikolice

marko hurlimann xa86 kaže:
Al ima pravu cijenu :!: :!: :!:
to bi morala biti cijena s pdvom...

Sad, ne znam dal joj je ukupna nosivost 8t ili korisna????
Ako je ukupna onda je to ekvivalent Tehnostroju dp600 koji je 81+pdv, ako je 8t korisna onda je TEH-dp800-97+ pdv-veeelika razlika!
Pitanje samo kako su sad cijene kod njega!
Ja sam svoju platio 51000 s pdv-om, a nova TEH 5t sad košta 65000 s pdv-om!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Re: MLAZ prikolice

Ja sam svoju Tehnostroj DP 800 platio 85 000 s pdvom..
a mislim da je ovo 8tona nosivosti,ne vjerujem da je sveukupna masa..
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Re: MLAZ prikolice

marko hurlimann xa86 kaže:
Ja sam svoju Tehnostroj DP 800 platio 85 000 s pdvom..
a mislim da je ovo 8tona nosivosti,ne vjerujem da je sveukupna masa..

Vjerojatno si ju kupio prije ovih vremena velikih poskupljenja! :(
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: MLAZ prikolice

marko hurlimann xa86 kaže:
Al ima pravu cijenu :!: :!: :!:
to bi morala biti cijena s pdvom...

el vidiš pročitat sa slike :shock:
8 tona nosivosti, cijena 75580kn+pdv
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MLAZ prikolice

Marko je vjerojatno htio reći da bi bilo realnije da je to cijena sa PDV-om, a ne bez PDV-a. :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Re: MLAZ prikolice

slafko kaže:
Marko je vjerojatno htio reći da bi bilo realnije da je to cijena sa PDV-om, a ne bez PDV-a. :)
Tako je slafko :D

Moja prikolica je kupljena negdje 8-9mjesec....
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
Re: MLAZ prikolice

da je to cijena s pdv-om bilo bi još, da nekažem skupo al ovako, to je stvarno skupo........
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: MLAZ prikolice

a jesu ove cijene zbilja ono,paprene...pa za te novce kupiš solidnog traktora koji če služiti cijelu godinu...a prikolicu,po meni,moguće je kupiti i rabljenu u jako dobrom stanju za pola tih novaca i kak je netko napisal večinu vremena ti stoji u garaži,tak da o ovakvom ulaganju u ovakav priključak,tu se nemože govoriti o nekakvom dobro uloženom novcu :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: MLAZ prikolice

marko hurlimann xa86 kaže:
Ja sam svoju Tehnostroj DP 800 platio 85 000 s pdvom..
a mislim da je ovo 8tona nosivosti,ne vjerujem da je sveukupna masa..

marko jel imaš negdje slike od te prikolice???' ta dp 800 je 8 t???
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
Re: MLAZ prikolice

stvarno što se tiče cijena isplati se uzeti neku polovnu staru i malo uložiti u nju jer stvarno što svi kažu netreba cijele godine stoji a nema potrebe za novom jedino ako baš moraš da imaš sve novo onda u redu......
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: MLAZ prikolice

Sad je u Vrbovcu u Fortuni Fliegel na akciji. 10t tandem ,duple stranice,jednokružne kočnice i stražnje kipanje, podcinčana šasija, oko 11000€ sa PDV. To su po meni puno bolje prikolice od Tehnostroja
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Re: MLAZ prikolice

ŠANANA kaže:
[quote="marko hurlimann xa86":2kika862]Ja sam svoju Tehnostroj DP 800 platio 85 000 s pdvom..
a mislim da je ovo 8tona nosivosti,ne vjerujem da je sveukupna masa..

marko jel imaš negdje slike od te prikolice???' ta dp 800 je 8 t???[/quote:2kika862]
Evo imam:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Toma84: neznam kako si zaključio da je Fligel bolja od Tehnostroja :scratch
 
Na vrh