• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator GOLDONI

gator

Novi član
Tu od
11 Stu 2013
Poruka
3
koliko bi po tebi bila realna cijena ??? nerazumijem se bas, a uskoro bih investirao u kupnju nekog mtk.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Sa tim prikljuccima u fabrickom stanju sa dizel motorom oko1000e.Ja bi ti predlozio da uzmes velikog labina ili toma vinkovica,zasta ti treba,za koliko povrsine
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Nebudi smiješan. Pa tko bi dal Goldonija diesel za 1000€ ovdje???
Pa sam motor košta oko 1100€.
Realna bi bila cijena za to bila oko 10k kn.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Pa mozda nov motor,kod nas je nov motor800e
U hr su cene malo vece nego u srb,kod nas je taki oko600-700e,ali svejedno ovaj izadje oko1800e,a ima samo frezu i plug,pa za te pare moze da se kupi odlican traktor,a ne mtk,tako da je bolje da za te pare kupi pravi mtk sa kardankom i ostalim priljuccima nego ovaj prdavac,ja i dalje stojim pri svom da nevredi vise od 1000-1200e.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Dobar motokultivator poznatog Talijanskog proizvođača s isto tako dobrim Talijanskim motorom Lombardini. Snaga samog motora prije bi bila 8 ks. Stroj je namijenjen prvenstveno za frezanje, a može se koristiti za međuredno okopavanje, prvaljenje redova za sadnju ili sijanje određenih kultura (isto tako zagrtanje). Može pogoniti i razne priključke (pumpu za zaljevanje, za špricanje, rotacijsku kosu itd..). Strižna kosa koja je na slici može se koristiti za košenje manjih površina. Kod takvih kosa najslabija točka je prijenos na kosu! Ako ide s njime freza 70 cm kako piše i strižna kosa, cijena je tu negdje. :8):
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svak tko bi ovo kupio ne bi žali koju stoticu eura nad stanjem stroja koji se prodaju za manje novaca .jbg uvjek taj novac
 

gator

Novi član
Tu od
11 Stu 2013
Poruka
3
Hvala vam na odgovorima. takav stroj bi se koristio tak za malo obradit zemlju za povrtnjak i par vockica..300 chv za sad..nazalost nemam vise ;(
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Zavisi od motora i opreme,tj sa ili bez alnasera i svetala,ali tu je negde oko2500-3000e
 

zuco1203

Novi član
Tu od
16 Svi 2014
Poruka
8
pozdrav imam iste probleme sa frezom kao i vi pa me zanima gdje ste nasli dijelove odnosnokako se zove trgovina hvala unaprijed
 
M

monterubio

Guest
Goldoni LA 300

Da li neko ima rasklopnu šemu ,uputstva ili neku knjigu o motokultivatoru Goldoni La 300 ,benzinac? Ja imam neku njegovu italijansku šemu ali je dosta stara .Može li se to gde skinuti,ima li neko? Hvala unapred :(smirk):
 

Monteniga

Član
Tu od
8 Lip 2013
Poruka
56
Je li bolja ova rotaciona kosacica goldoni ili rotkos100? Imam mogucnost da kupim ovu goldonijevu,koristena 700e je cijeni. Mozda bi na 600 isla.
0bbd078055649408429a424a1681ecf5.jpg
942a5231470798ef274dbb71adc96381.jpg
6ca4e6e5870a0ed5d65a591925005e83.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

lukarak

Novi član
Tu od
1 Tra 2011
Poruka
25
Rezervni dijelovi za Goldoni motokultivator

Vidio sam na nekoj temi prije par godina da se spominje narucivanje dijelova s neta, jel moze netko napisati gdje najcesce kupuje?

Sitnice mi najcesce trebaju, ali mozda bi se moglo zamijeniti i stosta drugo nakon 30 godina

Model je inace Goldoni 610D.
 

Elko

Novi član
Tu od
20 Svi 2019
Poruka
16
Pozdrav kupio sam goldoni 10ks sa frezom i kad sam pokušao frezati on skače freza gura sve i kotači se dižu u zrak znači ne smiješ se nasloniti na ručke nego samo pusti da ide sve samo čak malo i podignuti ponekad, jel to normalno, do sada sam posudjivao labin 14ks od tetka par puta i nije mi se to dešavalo, da li je ovaj prelagan i ako jeste može li se to riješiti nekim utezima volio bih kad freza da se mogu malo nasloniti na ručke ako je to moguće inače sam početnik ali imam volju za obradu zemlje, hvala
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Prevelika ti freza za tvoj kultivator vjerojatno ili su noževi otišli kvragu
 

Elko

Novi član
Tu od
20 Svi 2019
Poruka
16
Noževi su kao novi a freza je 70cm, mislim može se frezati ali se ne smiješ nasloniti na nju nimalo,
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ti lagani mtk nisu predviđeni za frezanje zbijene zemlje. Za to su kopačice (skakavci). Preori pa onda probaj i nebu problema. Sumnjam da postoje toliki utezi za kotače da težinom dosegneš onog od 14 KS.
 

Najnoviji postovi

Na vrh