• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator GOLDONI

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
gledajte nije bas tak smjeano kad covjek nesto nezna, ili nije upucen. Ako ima volje takve stvari se mogu nauciti. I tako ucim kroz druge ljude
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Pozdrav
Imam priliku kupit Goldoni 130 sa frezom 22, malo korišten ali prodavač nezna koliko bi tražio a ni ja ne znam koja bi bila realna cijena pa ako netko ima ideju. IMG_20201007_160657.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Ponudi 1000kn, pa nek on onda reče cijenu. Najdete se u sredini, ak ti odgovara.
 

Goldonista

Novi član
Tu od
29 Pro 2020
Poruka
2
Pozdrav prijatelji, molio bih za savjet. Naime, promijenio sam filter u Goldonia 14hp i očigledno je posle toga povukao zrak. Zanima me postupak odzračivanja.
Uradio sam to na automobilu, dizel 1.9 tdi, pa znam nešto Svaki savet mi je dobro dosao. Hvala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Natoči gorivo do vrha spremnika.
Otpusti maticu na visokotlačnoj cijevi na držaču dize.
Dodaj bar pol gasa i povuci konop za paljenje par put, dok se ne pojave mjehurići i počne špricati nafta.
Zategni maticu i povuci još jednom da zapali.
 

Pirko

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
21
Pozdrav,
Naišao sam jednom na forumu na nacrte pufera / priključka za kardanski prikolicu na Goldoniju 14, a paše i na Labin. Ima li tko te nacrte da ponovo postavi ili pošalje u pp. Hvala
 

Domonik882

Novi član
Tu od
22 Sij 2021
Poruka
3
Dobar dan. Radi se o goldoniu 14ks oznaka masine je LDA 510 radi se o tome da je odjednom izgubio brzinu puno je spriji u brzoj nego prije ak neko zna kaj bi moglo bit nek kaze
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Premalo je informacija,pokušaj pobliže objasniti to da gubi snagu,nekakve parametre koji su važni pa da vidimo.Kakvo je stanje stroja općenito,da li se nešto.popravljalo oko sustava brizganja goriva.
Treba prvo otkloniti sumnje oko kvalitete goriva u rezervoaru i čistoće u sistemu.....to je prvi korak......
 

Domonik882

Novi član
Tu od
22 Sij 2021
Poruka
3
Na motoru nije nista dirano kupljrn je prije god dana...konkretno danas sam vozio teret i ne vidi se bas u sporoj brzini da se muci ili nesto ali u brzoj je dosta spor sporiji nego prije... i dali na na kotacima smije biti ljufta posto ga ima dosta ja mislim da su se lageri slomili ali nisam sig
 

anton5

Član
Tu od
17 Velj 2014
Poruka
86
Možda djeluje glupo ali meni kad je slabije vuka i sporo išao bilo mi je puklo crijevo od rezervara do pumpe pa je uvlačio zrak. Pa pogledaj i to
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,286
Dali je tko uzeo dijelove za remont motora LDA450 u trgovinu masiva?
Dijelovi dosta povoljni.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,286
Novi cilindar+klip+radilica oko 1000kn. Neznam koliko bi došlo brušenje radilice i cilindra.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Ako uzmeš u obzir da samo radilica (kod nekih drugih) trgovaca dođe 1000 kn, onda sam zaključi koliko su povoljni dijelovi u Masivi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh