• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda

S

staffmen

Guest
Kojem bauhausu žitnjak ili jankomir? i o kojim priključcima za f620 se radi? možda o prije navedenom malčeru?

Jankomir.
Prodaje se freza, kotaci gumeni i zeljezni, utezi i rotaciona kosa model RK 45 sa 50cm zahvata.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kako funkcionira hondina vadilica za krumpir......standardova je malo drugačija....


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vQaRestxEWM&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
krompira.jpg


Kako si dobro usnajpao ;)



sličnu vadilicu, al za F600 i F620 imam za prodati.....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
momci da neotvaram extra temu evo jedno pitanje na temu MIO-HONDA mtk

kako se pogoni ovaj priključak i kako se kači na mtk? imali šanse da se prepravi za pogon sa Labin SS?

 
S

staffmen

Guest
to je roto kosa jel?!
ima sanse al trebas kutni reduktor stavit na kardan i na njega remenicu da bi mogo to remenom pogonit ko honda, i k tome puno zajebancije.
A kaj ce ti to? Pa imas vec malcer. Rađe to prodaj nekom.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
to je roto kosa jel?!
ima sanse al trebas kutni reduktor stavit na kardan i na njega remenicu da bi mogo to remenom pogonit ko honda, i k tome puno zajebancije.
A kaj ce ti to? Pa imas vec malcer. Rađe to prodaj nekom.

jel ovo kosa ili malčer,nisam ja to još kupio.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
momci da neotvaram extra temu evo jedno pitanje na temu MIO-HONDA mtk

kako se pogoni ovaj priključak i kako se kači na mtk? imali šanse da se prepravi za pogon sa Labin SS?

trebalo bi pitat vlasnika da li je kosio sa tim priključkom, dali melje ili slaže otkos trave za sjeno. kolega seljačić ako može još koja slika sa svih strana možda bi si ja pravio tako nešto za svoju hondu.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
trebalo bi pitat vlasnika da li je kosio sa tim priključkom, dali melje ili slaže otkos trave za sjeno. kolega seljačić ako može još koja slika sa svih strana možda bi si ja pravio tako nešto za svoju hondu.

sudeći po izgledu to je za otkose,na slike čekam i ja pa ti javim.
možeš li ti meni prihvat poslikati i način pogona na ovim modelima
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj brijete , nemaq malčanja bez štitmika gdje nož smelje masu.. a toga ovdje nema
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovo je muka isusova kao i večina takvih mašinica ..ali to je moje i ja moram živjeti s tim
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
sudeći po izgledu to je za otkose,na slike čekam i ja pa ti javim.
možeš li ti meni prihvat poslikati i način pogona na ovim modelima
uslikat ću prihvat i probat stavit slike, prihvat na mio honda mtk-a je U profil slično kao poteznice za traktor, samo što su na mtk tri rupe jer npr. vučna freza koristi jedan klin i onda se sa vijcima koji su na frezi fiksira freza ravno, a npr. strižna kosilica koristi dva klina a u sredini onda ima jedan vijak sa kojim se fiksira da nema nimalo lufta, to je dobra stvar na mio honda mtk. probaj na stranicama mio osijek vidit imaju katalozi rez djelova i tamo ima.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
uslikat ću prihvat i probat stavit slike, prihvat na mio honda mtk-a je U profil slično kao poteznice za traktor, samo što su na mtk tri rupe jer npr. vučna freza koristi jedan klin i onda se sa vijcima koji su na frezi fiksira freza ravno, a npr. strižna kosilica koristi dva klina a u sredini onda ima jedan vijak sa kojim se fiksira da nema nimalo lufta, to je dobra stvar na mio honda mtk. probaj na stranicama mio osijek vidit imaju katalozi rez djelova i tamo ima.

ma bolje ti meni poslikaj kako to uživo izgleda, pa ako vidim da nije za mene reći ću ti gdje se nalazi da sebi kupiš jer nije skupo,a za te novce nemožeš ovo napraviti.
kako to da ih mio nema u katalogu,mislim na ove kose
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
imam i ja jednu takvu,baš sam ju jučer dobio u neki račun pa sad tražim po netu nešta o njoj ,juče gledo po forumu i ništa a danas tema ko naručena ,moja je po veličini ovog dijela što se kači na mtk izgleda za f420 ,f450 iako mi je tip rekao da je za f620 i na mojoj nema ovaj kao štitnik okrugli od cijevi i tip je navario nosač za uteg jer je lagana pa ga pretezala nazad,i zanima me pošto je ta kosilica čisto radi usporedbe jer ju vjerovatno budem rješavao jer mi netreba
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
imam i ja jednu takvu,baš sam ju jučer dobio u neki račun pa sad tražim po netu nešta o njoj ,juče gledo po forumu i ništa a danas tema ko naručena ,moja je po veličini ovog dijela što se kači na mtk izgleda za f420 ,f450 iako mi je tip rekao da je za f620 i na mojoj nema ovaj kao štitnik okrugli od cijevi i tip je navario nosač za uteg jer je lagana pa ga pretezala nazad,i zanima me pošto je ta kosilica čisto radi usporedbe jer ju vjerovatno budem rješavao jer mi netreba

de pošalji slike prihvata

ova košta 100 eura ako neode u međuvremenu dok se mi ovdje natežemo oko pogona i prihvata.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
pozdrav , bravo majstore okretanjem motora promjenio smjer vrtnje na getribi i sad imaš tri brzine rikverc ,moram priznat veoma lukavo,šteta što nema dovoljno mjesta između motora i getribe, tada bi bilo dovoljno da prekrižiš remen i eto promjene smjera,,,
 
Na vrh