• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Ok za boju, uzeti ću to u obzir ako ću se odlučiti na farbanje felgi, to mi sad nije prioritet. Što se tiče konusa, mislim da zvono ne može ići u koso jer kroz njega prolazi osovina koja ga fiksira. 99% sam siguran da je stvar u lageru, da se treba malo razraditi. O federu na sajli imam slično razmišljanje, smisliti ću ili neki lakši dovoljno da drži polugu udaljenu ili možda nekako ga staviti s druge strane da vuče prema mašini.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
99% sam siguran da je stvar u lageru, da se treba malo razraditi.
Da ne razglabamo o ostalom dijelu teksta. Da nije ovo malo žešča bedastoča? Dok si raspakovao taj novi lager i primio u ruke, kako je išao, grdo, tvrdo, jako tvrdo???
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Srednje. Nije se vrtio kao kotač na osovini, mogao sam ga vrtjeti s dva prsta.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Znači ipak si napisao nešto što baš "ne drži vodu". Nemaš kaj razrađivati novi lager, greška ti je u svemu drugom...
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Onda se čini da ćemo imati vječni nerješeni misterij s obzirom da mislim drugačije. Pišem prilično detaljne statuse djelomično i s mišlju da će nekom drugom nešto u budućnosti biti korisno, a možda će taj netko iz svojeg iskustva definirati što je u izrečenom pravo, a što krivo.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Da, sve su takve i meni kad stavljam svoje. Valjda je podešeno da ih forum dosta komprimira da ne zauzimaju previše prostora na serveru.
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
59
Bgm ja ove tvoje super vidim 😂sijaju ka lak 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
Dali stari labin ima onu polugu kraj kvačila za auto stop motora ako se pusti?, ima ko kakvu sliku?
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
59
Pa ovaj na sliku je goldoni 610D na njima dosta dodje ta rucka,a na labin starije nisam gledo...ja eto imam mali labin nemam to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Napisah za benzinca (tak sam napravil na Mondialu).
Ne znam kak bi to izvel na tvojem dizelu. Noviji dizeli imaju ulaz za još jednu sajlu, koja služi za gašenje, odnosno "safety stop".
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
I tak, sve lijepo ušminkano, a ulje curi. I to baš na najnižem mogućem dijelu, na osovini isključivanja pogona. Nije jako, valjda par kapi na sat ili dan, ali slini. Koliko vidim po shemi, to dihta oring OR108 (12,29 x 8,73 x 1,78) koji košta oko 25 kn. Nije puno, ali je puno za tu malu gumicu kad se za toliko znaju naći cijeli kompleti (u kojima naravno baš te dimenzije nema). Jel netko imao ovakav slučaj i jel nabavljao negdje taj oring?
WhatsApp Image 2023-03-01 at 19.01.57.jpeg
 

Najnoviji postovi

Na vrh