• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Poštovanje treba mi dio koji je na slici, ali neznam kako se zove :(blush): , a problem je kad trazim dio preko telefona - koji dio? ma onaj za ono :)
Evo dolje je na slici.
2013-12-18%2012.29.08.jpg

2013-12-18%2012.29.36.jpg



Hvala unaprijed
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,745
Kočione obloge, ferode, vanjske obloge za kočnice (čini mi se za Labina), kit kočnica za određeni MTK.........itd...:(:
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Evo otkrio i ime tog famoznog dijela - POJAS KOČNICA, poslali su mi sa sevisa
katalog dijelova :(y): pa se nekako snašao. Jedna dođe 130 kn.
A kako je otišlo neznam - stroj ima 6 godina stime da sam ga ja kupio prije dvije godine i već je taj dio bio sjedne strane napuknut i sad je otpao skroz.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
izgleda da je jako loša kvaliteta,na mome specijalu starom 20-tak godina su ko nove...doduše,malo ih i koristim..
 
Posljednje uređivanje:

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
pa evo sto se kvalitete tice, ja odkako imam greenija, novi, kupljen pred tri godine, vec tri puta mijenjao komplet spojku(spojka, zvona/konusi, lezajevi) jer se zapalila od proklizavanja pri frezanju... prva dva puta priznali kao reklamaciju dok treci put sam isao na svoj trosak, s time da sam sada mijenjao i semeringe sa strane motora i strane mjenjaca da slucajno ne vlazi ulje....

bas me interesira sto ce bit ovog proljeca... ako se desi isto tada mogu samo uzit frezu....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
da li je netko raskapao frezu od specijala,mene to čeka jer mi je lijeva osovina dobila lufta?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,745
Pojas obloge za kočenje su se potrošile, što se vidi na slici, samo na jednom dijelu, zato jer je taj dio stalno dirao kočioni bubanj. Nije bilo dobro naštelovano ili je dio na koji dođu obloge iskrivljen, samim tim pridonio takvom rezultatu. Kod montiranja novih obloga treba obratiti pažnju, da kad su kočnice otpuštene (da je sve okolo ista zračnost i da obloge nigdje ne dodiruju bubanj) jer će se ponovno potrošiti kao i sada !:(wasntme):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
da li je netko raskapao frezu od specijala,mene to čeka jer mi je lijeva osovina dobila lufta?
Nema tu puno pomoči , tu vjerojatno nie ležaj krivac nego klinasti dosjed prirubnice i vratila freze
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
budem vidio kad sve raskapusim......:icon_scratch:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
Skini noževe s obje strane , tada ostaju samo prirubnice od prvog reda noževa .
Prirubnice ljeve i desne strane su međusobno zašerafljene vijkom kroz vratilo freze .

Ako je kavar kako sam gore napisao javi ako si našao načina da to središ .
Taj vijak kroz os vratila freze je u kvaliteti , sitnog koraka .
Kad se prodaje freza on se jebački zategne da kupac ne vidi luft .
Naravno to se to brzo razjebe i onda se klima ....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
ma dosta je i duralo kaj je sve prošla,mislim da ju je razjebalo to kaj sam na lijevoj strani polomio 2 noža ove godine pa je dosta udaralo...:biggrin:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
gdje ima kvalitetnih noževa za nabaviti,ali ne ona sranja iz trgovine?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
Nema tu puno pomoči , tu vjerojatno nie ležaj krivac nego klinasti dosjed prirubnice i vratila freze

danas rasčerupao frezu i na sreću samo popustila matica na vijku što drži prirubnice...


image hosting 10mb limit

jel zna netko koliko hipenola ide u nju,nisam pazio koliko je iscurilo....:icon_hang:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
da,mjerač je na čepu...
imal sam negdje upute al ih virus popapao.....:(giggle):
 
Na vrh