• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pošto je sama tema mtk labin progres postala pretrpana otvaram novu u kojoj možemo o popravcima servisima itd... diskutirati

evo zima je zakucala na vrata i moj mtk ide u standby.Šta bi bilo dobro promijeniti preko zime,koji servis izvršiti da u proljeće može krenuti bez zastoja.Nije ih bilo ni u protekloj godini ali bolje spriječiti nego liječiti
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,504
Motokultivator Labin sa volanom

kod mene kada ide na odmor ide prvo pranje,a kada se posuši pošpricam ga laganim slojem wd-a....ili nafte...
pregledam dobro da li pušta na semerinzima kardana i da li kadi slinavi na mašini....
kontrola ulja u getribi,a u motoru i filteru mjenjam u proljeće da je sviježe,pošto ga ne koristim po zimi...
i to je to,eventualno ako se uoče nekakove nepravilnosti pa se one otklanjaju....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
moj je prije moje upotrebe tojest kupnje a sa tim se već svi upoznati jako dugo stajao.pa sam mislio da bi zbog toga možda bilo dobro još nešto pregledati osim standardnog servisa.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,504
a čuj,ako nema nikakovih čudnih zvukova ili ako nigdje ne slinavi ulje nemaš ga što dirati,barem ja tako mislim....:scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
muči me ono zahuktavanje nakon rada,mislim kad je na ler gasu.nemiran broj obrtaja kad je vruć.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
imam problem: na labinu 8 ks benzincu mi svako malo pregori svjećica kupim novi i nakom možda 10 sati rada ona više ne baca ni jednu iskru inače koristim jake svjećice super bosna f 80 ili neke druge te snage ili jače, zna li itko u čemu bi bio problem
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako je zbilja tak onda je modul u banani .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hoš reći da ga struja sprži svićku svaki put????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Aha , si videl kad kak munja sprži drvo ..to ti nekak dojde na isto .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
onda mu je bolje da uzme svjećice od pinza.toplotna vijednost 175.radi na 24V mislim da bi taj skok napona izdržala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
toplinska vrijednost nema veze s neispravnom strujom .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ali je granica "prženja" daleko veća
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
čito bi ja čito

al mi neda karlovačka
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Reci ženi nek ti čita , daBogdacijelunočležaonanjoj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hebote rukopis...jedva pročitah
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Recite dali je problem u onoj bijeloj kutijici gdje je gumb za gašenje tu je nekakva elektronika, ja mislim da je ona problem da ne radi ispravnu struju
 
S

staffmen

Guest
velim ti kod kuma problem rijesen sa novom strujuom.
mislim da je mijenjao i tu kutijicu o kojoj ti pricas na kojoj ga gasis.
 
N

nikolalon

Guest
Evo moj je sada stajao mjesec dana bilo je i leda i magle i nesto kise cijelo je vrijeme bio vani,danas sam palio od drugi puta mi je upalio sa 1/3 gasa radi normalno sve nemam problema,mozda na proljece promijeniti ulje posto je dugoooo stajao prije mene i jos je orginal ulje u njemu...Samo mogu reci da sam jako zadovoljan sa strojem,bilo je par kvarova ali to je zato sto se nije dugo koristio recimo pukla sajla od kvačila,popustio var od one matice sta utege drzi i tako to ali sve u svemu stoj je odličan...
 

Najnoviji postovi

Na vrh