• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

dafija89

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
41
Krecem u sastavljanje ralice za snijeg. Zanimaju me dimenzije (sirina, visina, debljina) nesvinute prednje plocevine, tj dijela koji gura snijeg pred sobom. Kolko treba biti udaljena od kultivatora (kardana)? Motokultivator je Labinprogres s motorom LA300 8ks.
 
S

staffmen

Guest
daj se vrati malo unazad...sve to smo rekli.

Al eto. 1m duzina, 0,5m visina 5mm debljina ploce. To je dimenzija moje.
Stavio sam par videa na youtube pa pogledaj.

Kaj nije sad prekasno za ralicu? Zima je pri krju
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
pa jel vidite da je ofarbana tuto komplet svercer iz valjeva znam ih trojicu znaju da urade pismeno al valjevci su to ko i nezna sve fabricko.

Ja sam odma primetio da je farbana,a i pise ,ali reko da stavim da vide ljudi.
 

dafija89

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
41
Pa nije jedina zima u zivotu :p. Planiram ju sloziti do sljedece godine, zime. Dimenzije plocevine koju budem dobio su otprilike 90x60x5, s time kad se bude savinulo izgubil budem otprilike na visini 10 cm. Pogledal sam sve stranice unatrag i video na Youtubeu. Dal bi se kao uteg mogla iskoristi šina (tračnica od vlaka)?
 

vitomir 1

Član
Tu od
7 Lip 2011
Poruka
292
Evo kako mozes preraditi

e sad ce mi lakse bit za napravit, i onda kupit roto kosu ili mlalcer i to je to,s gustom kosit :icon_wink:
hvala ti prijatelju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
F

Fr3mly

Guest
Dečki bok.

Imam neki problem.
Mislim da je Labinprogres junior, a motor Lombarini 300ccm - benzin.

Zdrobilo mi mjenjač i neki majstor mi to popravio. Sada imam problem. Rolba za snijeg se mi vrti u krivo stran. Znači, ako gledamo Labin-a u smjeri da frezam snjeg, kardan se vrti u ljevo, a trebao bi se u desno. Isto sam provjerio kot rotacijskog mulčera, i on se treba vrtjeti u desno.

Dali ima smjer vrternja kardana veze sa inverterom, ili se uvjek vrti u isto smjer?

Imao tko sličan problem?

I to. Znači, ako imam 3 naprejd (smjer frezanja snjega), u rikvercu radi kardan, ako prestavim inverter, da imam 3 brzine u smjer kao da pelam prikolico, ili frezo za zeljo, onda mi u rikvercu neide kardan...

Možda majstor nešto nije dobro složio.

Hvala vam na odgovoru.

Ljep pozdrav.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nisam imao prilike da radim sa tim ali vidi da li nemas jos jedan stepen kardana. to ti je stepen verovatno koji ide spregnuto sa brzinama [znaci kardan ide preko odredenog stepena menjaca u koji ubacis. probaj da li ima direktni brzi stepen koji ide preko spojnicke direktno iz motora.trebalo bi da ima tu gde ukljucujes na rucici pogon kardana
 
S

staffmen

Guest
nisam imao prilike da radim sa tim ali vidi da li nemas jos jedan stepen kardana. to ti je stepen verovatno koji ide spregnuto sa brzinama [znaci kardan ide preko odredenog stepena menjaca u koji ubacis. probaj da li ima direktni brzi stepen koji ide preko spojnicke direktno iz motora.trebalo bi da ima tu gde ukljucujes na rucici pogon kardana

ne pricaj gluposti...
Na malome labinu je jedna jedina brzina vrtnje kardana neovisno o stupnju prijenosa i iznosi 790o/min
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ne pricaj gluposti...
Na malome labinu je jedna jedina brzina vrtnje kardana neovisno o stupnju prijenosa i iznosi 790o/min
rekao sam lepo da nisam radio sa malim labinom i nisam siguran .znam da specijal ima dve i idu kako sam opisao. a to nije razlog ovakvom pisanju. kad vec poznajes malog labina probaj mu pomoci
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Dečki bok.

Imam neki problem.
Mislim da je Labinprogres junior, a motor Lombarini 300ccm - benzin.

Zdrobilo mi mjenjač i neki majstor mi to popravio. Sada imam problem. Rolba za snijeg se mi vrti u krivo stran. Znači, ako gledamo Labin-a u smjeri da frezam snjeg, kardan se vrti u ljevo, a trebao bi se u desno. Isto sam provjerio kot rotacijskog mulčera, i on se treba vrtjeti u desno.

Dali ima smjer vrternja kardana veze sa inverterom, ili se uvjek vrti u isto smjer?

Imao tko sličan problem?

I to. Znači, ako imam 3 naprejd (smjer frezanja snjega), u rikvercu radi kardan, ako prestavim inverter, da imam 3 brzine u smjer kao da pelam prikolico, ili frezo za zeljo, onda mi u rikvercu neide kardan...

Možda majstor nešto nije dobro složio.

Hvala vam na odgovoru.

Ljep pozdrav.

Malo tko ima invertor na mundijalu....on se postavlja između motora i mjenjača, znači po logici stvari kako se mjenja raspored brzina, tako se mjenja i smjer okretanja kardana....reci jel ti imaš u smjeru kretanja freze za snijeg 3 brzine prema naprijed. Jer ako nemaš, a rolba se vrti kontra, znači da ti invertor nije promjenio smjer na spojničkoj.....nemoguće je krivo okrenuti zupčanike kod sklapanja, več bi prije rekao da invertor ne prebacuje smjer iz nekog razloga..
 
F

Fr3mly

Guest
Pa vjerovatno invetror ne prebacuje smjer kretanja kardana. danas smo vse razkopali i unutra je sve baš tako kako treba. Barem mislimo. I invertor zamjeni samo brzine kretanja, a kardan se uvjek vrti u isto smjer... Osim, ako bi promjenio smjer vrtenja motora...


Jel se možda koji motor vrtjeo u suprotno smjer od benzinca? Pa da je ova freza za dizela?
Kardan se vrti u suprotnoj smjeri kretanja motora.

Da li se svi vrte u ljevo? Ako ga gledaš u smjeri košenja trave, ili frezanja snjega.
Znači, moj kardan se vrti u ljevo (gledano u smjeru frezanja snjega) a snježna freza trebala bi se vrtjet u desno???

Kod rotacijskoh mulčera mi je svejedno u koju smjer se vrti, jer ima noževe na oboje strane...

Znači, ili se treba vrtjet motor u suprotno smjer, da se spojnička osovina vrti u drugo smjer, ili, je možda ova snježna freza za koji drugi labinac, ili, je mogučnost da se u snežnoj frezi okrenejo zubčeniki da se vrti u drugo smjer...

Napravil bom doktorat iz toga labinca... Kupili smo prije 20 godina ovaj komplet, labin, rotacijski mulčer i snježno frezo i do danas nismo još probali u koju smer treba da se vrti...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ne znam, nije mi jasno kako inverter ne promjeni smjer kardana, ako se isti nalazi ispred mjenjača(znači imaš 3 brzine prema naprijed kad je rolba priključena)..:mur:....motori se valjda 99% vrte suprotno smjeru sata, ako se gleda na izlaznom vratilu motora u smjeru kretanja....e sad ti veliš da rolba nikad nije bila u pogonu......jel se može okrenuti smjer na rolbi?
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Sad malo gunfam i čini mi se čak da su postojala dva sistema invertora, stari, na koji sam ja mislio i novi koji ima invertor u samom mjenjaču....e sad fakat ne znam:icon_rolleyes:
 
F

Fr3mly

Guest
Danas čemo provjeriti ako se može promjeniti smjer kretanja rolbe na njenoj getribici. Ja imam invetror u mjenjaču , kao i ovaj
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=19315&page=118


i ako gledamo zobčenike unutra, ni jedan zubčenik nemože promjenit smjer kretanja kardana, pa je onda valjda rolba krivo zložena.

Nebi nikad razdirao mjenjač, da mi nije mehanik, krivo zložio vilico koja stišče lager na kuplungu, pa je kuplung uvjek klizao, i nije dobro stavio onu malo vilico na inverteru, pa nisi mogao promjeniti smjer kretanja.


I onda ja prikopčam rolbu ona se fakat vrti u krivo smjer. Idem gledati kako bi se trebao vrtjeti mulčer i on bi se trebao vrtjet u desno...onda razkopamo mjenjač u njemu vse ok. (a več smo ga jedan put razkapali, da smo popravili onu vilicu na kuplungu i na invertoru).
A možda je samo tata promjenio noževe (on se toga ne sječa) pa so samo novi noževi pripremljeni da se vrti u ljevo, a ponucani za u desno (pa sam ja predpostavljao da bi se trebal vrtjet u desno).

Pošto što ovaj mali Labinac nema kardana preko brzin, on se uvjek vrti u isto smjer.

A brat kaže, da od njegove cure deda ima dizela, pa da se on pali u ljevo. Ako gledaš aksu na koju namotaš špag. Pa je možda tko imao ovu rolbico na dizelu... Danas če iti brat do dede pa provjerit u koju smjer se vrti njegov motor. Fakat poludjet ču... Al dobro, sada nešto novo znam, vidio sam mjenjač odoznutra, znam kako radi i baš je napravljen jednostavno.

Dečki hvala vam na pomoči :drink:
 
F

Fr3mly

Guest
u smjeru kretanja, ako voziš prikolico ili frezaš zemlju - to je "naprijed" jel?

ako tako gledaš, onda se motor vrti suprotno u smjeri sata. znači u ljevo. Da se razumumemo šta pričamo. Možda se koji stari dizel vrti u suprotno smjer. Jer ovi novi šta sam jih gledao svi se vrte isto kao i naš benzinac.

Ako pa gledaš motor na onoj strani što se pali onda se u desno. Jer je na onoj jermenici ili kako se kaže narisan smjero kaz. A na benzincu moraš stavit mehanizem paljenja i onda vidiš smjerokaz.


Ima tko originalan mulčer? Onaj četverokutni bez izmeta trave? Jel je tko pokušao napraviti izmet za travo? Možda bi onda bolje kosio travo, pa bi jo metal van a ne mulčao. Veliko ljudi pravi, da so od mute ovi mulčeri puno bolji. Zašto? jer se vrte brže, ili zato što imajo izmet?
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
ako se vrti brze malcer i kad uđes u vecu travu zapinje i gasi se. meni je od ladinog dif. prenos 1:4,za manju je doktorski neoseca,al za vecu bi trebo biti sporiji prenos, imo bi motor vise snage i manje bi usitnjavo.
koji je fabricki odnos jel ima neko nek izmeri da znamo dal je 1:2 ili 1:3
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
u smjeru kretanja, ako voziš prikolico ili frezaš zemlju - to je "naprijed" jel?

ako tako gledaš, onda se motor vrti suprotno u smjeri sata. znači u ljevo. Da se razumumemo šta pričamo. Možda se koji stari dizel vrti u suprotno smjer. Jer ovi novi šta sam jih gledao svi se vrte isto kao i naš benzinac.

Ako pa gledaš motor na onoj strani što se pali onda se u desno. Jer je na onoj jermenici ili kako se kaže narisan smjero kaz. A na benzincu moraš stavit mehanizem paljenja i onda vidiš smjerokaz.


Ima tko originalan mulčer? Onaj četverokutni bez izmeta trave? Jel je tko pokušao napraviti izmet za travo? Možda bi onda bolje kosio travo, pa bi jo metal van a ne mulčao. Veliko ljudi pravi, da so od mute ovi mulčeri puno bolji. Zašto? jer se vrte brže, ili zato što imajo izmet?

Glavno da smo se razumjeli, svi motori koji su se ugrađivali u labince, odnosno svi ugradbeni motori se vrte kao i tvoj naprijed na remenici, desno....to je tako standardizirano....moguće da je greška na rolbi....
Što je pokopac/kučište malčera otvorenije, to je manje opterečenje motora, ali sa druge strane ne izmelje dobro....
 

Najnoviji postovi

Na vrh