• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Roki128

Novi član
Tu od
5 Lip 2023
Poruka
9
Ok, budem ga probao vužgati, daj nabaci nekakve hintove, ne sumnjam da ja to i sam ne bi mogao. Alat i volju imam. :)
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj sad majstori?- ponudite se .
Svi sve znamo a kad treba pokazati , budemo preko foruma .brus .

Gdje je mtk ?- , velečasni dolazi
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,195
Kaj sad majstori?- ponudite se .
Svi sve znamo a kad treba pokazati , budemo preko foruma .brus .

Gdje je mtk ?- , velečasni dolazi
Bas me podsjeti s ovim brus na .... ma nema veze hvala ti.
 

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
Jel tarupi za kultivator rade dobar posao ili je to samo bacanje para? Ima kod nas novi za 400-500 evra, a ako rade to nije mnogo para
Koristim tarup za kosenje i ako je do koljena trava kosim drugom sa 10" tockovima na malom Goldoniju i dizel motorom od 6ks, radni zahvat tarupa je 70cm. Gusi se jedino ako naleti na krticnjak ili mravinjak. Gledaj da de moze podesavati visnina i ugao kosenja, masa nekih pravljenih ne moze mijenjati ugao. Ja kosim i travu do struka nekad kad ne stignem ranije al onda idem prvom i podignem 10cm noz od zemlje
 

Prilozi

  • IMG_20220519_065405_6.jpg
    IMG_20220519_065405_6.jpg
    63.7 KB · Pregleda: 14

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
koji je ovo malčer?
Nemam pojma al original pase na mali labin, bez prepravki. Mislim da je nesto talijansko, bila je je naljepnica al nije se vidjela marka nego neke druge rijeci na IT. Ima ga moj drugar godinama i ja ubodem jedan u oglasima i odmah ga uzmem sebi. Fali mu samo korpa za skupljanje trave da bi bio savrsen
 

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
View attachment 61457
Stigao labin juče. 3000 evra 2000 godište.

Ako ti kosiš sa malim labinom, onda ovaj ne bi smeo da oseti.
Ma nema tu sta osjetiti, ispod koljena bi islo i trecom al ne mogu ga stici. Morao bih trcati za njim. Mozda ti bude nezgodnije s tim velikim raditi pogotovo ako imas kakvih vocki
Problem je sto je uzak hvat na malcerima, nahoda se covjek za tim dobro. Ja svaki put kazem jebes ovo uzecu imt kosu al onda pogledam kako je lijepo pokoseno i sve samljeveno pa ostajem na malceru. Valjalo bi da ih prave da ima dupli noz i recimo 140cm hvat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Valjalo bi da ih prave da ima dupli noz i recimo 140cm hvat
Ima, ali je 95 zahvat, jer nema dovoljno snage za veći zahvat.
 

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
95cm za 14ks? Malo opet, prolaze rucke blizu stabala, sa 140 bih bio miran
Ima li kakav talijanski oglasnik sa tim polovnim masinama. Poceo sam voziti sleper za Italiju sad bih to mogao dovesti sebi gratis
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
161
A na tom malčeru imaš motor. Ja hoću da kupim onaj što ide preko kardana od 80 cm. Al imaće labin snage i za to
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Stigao labin juče. 3000 evra 2000 godište.
Majketi,kud su cijene otišle😱
Ja sam za svoga sa frezom i prikolicom,pred 20 godina dao 1200€,malo stariji od tvoga
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
161
U malo lošijem stanju i bez okretnih ručki ima za oko 2000. Ali ja sam hteo sa okretnim ručkama. I misli da su oni skuplji sigurno 500 evra.
A da je skupo skupo je. Za 3000 solidan traktor može da se kupi.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,993
Čestitke na kupnji,i po vanjskom izgledu čini mi se da si kupio dobru mašinu.
Jedino ima jednu manu
Morat ćeš raditi sa njim;)💪

Ima, ali je 95 zahvat, jer nema dovoljno snage za veći zahvat.
Mislim da je bilo od 120 sa dupli, noževima
imao ga kod nas komunalac prije 20tak godina
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
161
Vozio sam je ovako i savladavam je dobro. E kad budem počeo da kosim i freziram videćemo kako ću da izdržim :D
Imam da kosim oko 30 ari borovnice, oko dvorišta, da kosim i freziram oko 15 ari kupine i 5 ari maline. Mislim da je to prava mera za labina, za traktor bi bilo malo.

Još samo da naučim kako se kače priključci i na konju sam :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh