• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

T

tuaregr10

Guest
@tuareg

svaka čast,taj poslić i mene čeka uskoro.

nego reci mi koju si boju RAL zelenu kupio? Deep Forest Green ili neka druga.Sviđa mi se ovaj jači ton zelene boje pa zato pitam.

To je obična, tamno zelena nitro boja :!:.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
danas sam vidio u trgovini za traktore rotacjoni plug za mtk. labinprogres
dali ima netko od vas iskustva sa time
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Jel u Entradi u Zadru?
To ti je Muta plug ;)
Ide ispred MTK, dakle, poput kose.
Ovaj mi se više sviđa:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=L2-Z6si9WQM&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Ma glavni majstor je bio kolega sa foruma Aco 93 ;). Radilo je još nekoliko ljudi na ostalim raznim sitnicama :arrow:. Slike pofarbanog motokultivatora su pod temom pedstavite se, Luka 95 i pod ovom temom na str. 70 :eek:.

Aco u fušu :weedman:
Pa jel' taj čovjek ikad spava?:prayer:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Ovak:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iWbXcYwIp78[/YT]
 
G

GROF

Guest
Ma glavni majstor je bio kolega sa foruma Aco 93 ;). Radilo je još nekoliko ljudi na ostalim raznim sitnicama :arrow:. Slike pofarbanog motokultivatora su pod temom pedstavite se, Luka 95 i pod ovom temom na str. 70 :eek:.

., bravo! mladi forumski prijatelju!

., delalo se kod vas punom parom!, svaka VAM časti i fala!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ovak:


dobro izgleda.volio bih ga vidjeti kako vozi sa njim,malo mi onaj mehanizam kao da nedozvoljava neki veći manevar sa volanom.možda se i varam

ali pali ko moj SS :rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,850
dobro izgleda.volio bih ga vidjeti kako vozi sa njim,malo mi onaj mehanizam kao da nedozvoljava neki veći manevar sa volanom.možda se i varam

ali pali ko moj SS :rolfer::rolfer:

kad imaš dobar anlaser.....:lol:
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
imaš sliku kako to izgleda na mtk sa volanom?kako se upravlja?

Nemam sliku ali kad stignem poskenirat ću uputstvo na kojem se vidi i stavit u pdf format vozi se bolje nego T.V. demper i transporter jedino je prednji kraj kraći pa se volan prelako vrti kad je na velikoj uzbrdici gore paleta cigle ili cementa (jer je težište visoko), sa kubikom šljunka ni problem.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nemam sliku ali kad stignem poskenirat ću uputstvo na kojem se vidi i stavit u pdf format vozi se bolje nego T.V. demper i transporter jedino je prednji kraj kraći pa se volan prelako vrti kad je na velikoj uzbrdici gore paleta cigle ili cementa (jer je težište visoko), sa kubikom šljunka ni problem.

u čemu je caka? dali je to mtk koji to može ili je prikolica koja dirigira mogućnost upravljanja.koji mtk mogu tako upravljati?jel postoji adapter za ostale mtk?
 
Posljednje uređivanje:

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
u čemu je caka? dali je to mtk koji to može ili je prikolica koja dirigira mogućnost upravljanja.koji mtk mogu tako upravljati?jel postoji adapter za ostale mtk?

Za SS-a postoji adapter i prikolica se mora (skraćivat na šerafe) a ima i ostalih MTK sa volanom iman ih nekoliko različitih.Na slici br 24 i 38 u uputstvu SS.kojeg sam maloprije skenirao i stavio u temu Meh. radionica Bertolini i njegove gluposti vidi se taj dio.Sutra ću pogledat možda imam to uputstvo na hrvatskom.Na slici24je LDA motor sa alnaserom a na38 RUGGERINI isto sa alnaserom.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Za SS-a postoji adapter i prikolica se mora (skraćivat na šerafe) a ima i ostalih MTK sa volanom iman ih nekoliko različitih.Na slici br 24 i 38 u uputstvu SS.kojeg sam maloprije skenirao i stavio u temu Meh. radionica Bertolini i njegove gluposti vidi se taj dio.Sutra ću pogledat možda imam to uputstvo na hrvatskom.Na slici24je LDA motor sa alnaserom a na38 RUGGERINI isto sa alnaserom.


hvala evo upravo spuštam upute,nego reci mi jesam li dobro vidio kod prvog prospekta za motore,tamo stoji količina ulja u motoru 1,75 lit. jeli to ok?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
dečki,skinuo sam rezervar da sve očistim i vidio sam da je sa donje strane zalemljen tako da uopšte nema onog poklopca iznad kojeg treba biti filter nafte. Jel mogu ja poslije rezervara do pumpe ubaciti obični vretenasti dizel filter u mom slučaju?:(
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam ubacivao filter goriva mali kao što je imao renault 4 onaj prozirni filter
seljačić jesi našao felge od 12 coli
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ja sam ubacivao filter goriva mali kao što je imao renault 4 onaj prozirni filter
seljačić jesi našao felge od 12 coli

jesam.dvije su ok, a druge dvije nisu baš.ali ću ih staviti na prikolicu dok nenađem bolje dvije.danas sam stavio gume na felge za stroj 6.5x12, turske marke 6 platana.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam danas našao u šupi jednu felgu viška i dva orginal utega za kola
ako imaš orginal felge tad ti netrebaju proširivači
 

Najnoviji postovi

Na vrh