• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Znam da nisi platil ekipi moderatora :icon_fU:
Ako sam ja bil član te ekipe onda budu duplo trajali.... :drink:

MTD, kolko penez komad?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Naravno, ali to je bilo prije noževa :drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
A čuj, da smo čekali da ti svoj pištolj od krtove kože potegneš ...... meglu bi lizali kak bi žeđni bili :(giggle)::(giggle):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Mislim da moramo ponoviti rundu :)
Možda iduće godine?
 

barraberson

Novi član
Tu od
18 Tra 2016
Poruka
8
Pozdrav svima!

Imate li iskustva sa ovakvom pumpom za prskanje? Klipna, ali ne znam ko je proizvodjac, nakacio bih je na benzinca Mondiala...
 

Prilozi

  • 102220160477.jpg
    102220160477.jpg
    29.4 KB · Pregleda: 77

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Taj malčer ima 80Kg, to treba i nositi. Koja bi bila namjena tom malčeru?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

lukarak

Novi član
Tu od
1 Tra 2011
Poruka
26
Taj malčer ima 80Kg, to treba i nositi. Koja bi bila namjena tom malčeru?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Di ga treba nositi? A ko i strizna kosa i roto kosa i freza, stoji uz zid, dovezes mtk do nje i userafis te izvezes van s prikljuckom.

Namjena je odrzavanje nasada crnog oraha od cca 12-13,000 kvadrata sto sad radim roto kosom na strminama i striznom kosom po ravnom.
 

barraberson

Novi član
Tu od
18 Tra 2016
Poruka
8
Sa tim malcerom ces sigurno biti sporiji u odnosu na roto kosu i striznu. Tezina nije nikakav problem, meni je roto finisher bio tezak 60kg a stajao je mnogo dalje u odnosu na mtk (veca poluga) pa opet nije bio nikakav problem nasloniti se na rucke i podici taj kontra kraj.

Pitanje je sta zelis postici sa tim malcerom i da li ti je zaista potreban..?
 

LabinProgres

Novi član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
21
Pozz imam labina dizela 8 ks sa gumama 4.00x8'', planirao sam staviti gume 4.00x12'' jer pravim prokolicu na kardanski pogon pa mi trebaju veće gume da uskladi pogon. Da li on ima snage za te gume i da li su bolje za frezanja i za malog pluga?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,039
Nisam još vidio da ima mali labinac pogonsku prikolicu,ali ako je sve usklađeno tu veće gume nisu problem i oranje bi možda išlo,ali frezanje ne jer će ti jako visit nazad,zašto ne uzmeš desetke jer su primjerenije :(mm)::(mm):
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Za frezanje nisu dobre vece gume jer znatno usturas motor, sto ima za posljedicu slabije podmazivanje. Uglavnom vodjena je vec rasprava o.tome.
 

LabinProgres

Novi član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
21
Nisam ni ja vidio da ima prikolicu ali su mi ljudi rekli da je može voziti samo manjih dimenzija

Novi sam na forumu pa nisam čitao sve poruke pozz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
4,00-12 su po promjeru iste kao originalne 5,00-10.
Može se frezati s njima, samo treba produžetak između MTK i freze.
 

LabinProgres

Novi član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
21
A da li je onda bolje staviti 4.00x12 užu gume ili 5.00x10 širu gumu jer je MTK 8 konja i gdje se može naći taj produžetak??

A mislim da sa 4.00x10 neću ništa dobiti na brzini
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Pročitaj si malo teme u kojima se razglabalo o tome, čini mi se da se na malog Labina ne može montirati kardanska prikolica.
 

Najnoviji postovi

Na vrh