• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Jel može neko da mi opiše korak po korak zamenu filtera goriva i pranje i zamenu ulja u filteru vazduha?
 

iwar

Novi član
Tu od
16 Ruj 2022
Poruka
20
Problem. Ugasio mi se superspecial i sad ne mogu uopće okrenuti zamašnjak užetom. Ljuljati mogu malo, ali teško da ga mogu okrenuti, a kamoli upaliti
 

iwar

Novi član
Tu od
16 Ruj 2022
Poruka
20
Išao sam lagano u rikverc s prikolicom, probao ju samo pola metra pomaknuti u garaži, ali crknuo je zbog malo gasa.
Teškom mukom sam uspio okrenuti zamašnjak, možda par puta.
Sad sam otkačio prikolicu i malo rukom vrtio donje vratilo.
Nakon toga se normalno mogao upaliti i za sad je ok. Vidjet ću ujutro.
Što je moglo biti?
Je li možda stao u nekom međutaktu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Išao sam lagano u rikverc s prikolicom, probao ju samo pola metra pomaknuti u garaži, ali crknuo je zbog malo gasa.
Teškom mukom sam uspio okrenuti zamašnjak, možda par puta.
Sad sam otkačio prikolicu i malo rukom vrtio donje vratilo.
Nakon toga se normalno mogao upaliti i za sad je ok. Vidjet ću ujutro.
Što je moglo biti?
Je li možda stao u nekom međutaktu?
Šta je međutakt?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ako je motor 4T međutakt može 4 puta biti.
Možda je kontra pripalil pa usisal malo ulja iz filtera :unsure:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Je ..ali je jedino to pozicija kad se radilica otima pod rukom...i vrača na špagu.
Vjerojatno je tako i bilo jer mu je krepao u vožnji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Moguče.
Veli da je krepal na malom gasu i da je par puta uspel okrenuti motor ali teškom mukom.
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Zezaš? Pa zar nema neka zaštita? Ja svaki put kad palim jedan krug okrenem rukom u suprotnom smeru da bi mi žljeb došao na pravo mesto. Da li to znači da uvek uvuče malo prašine jer onda je usis na auspuh?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh