• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori Tomo Vinković

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Listam oglase i naleteh na jedan od najredjih motora koji je se ugradjivao na tomu.Spanski diter(MWM),kolko ja znam a ako gresim,nek me isprave oni koji se malo bolje razumeju,ugradjivao je se na 420M,523M,73xM.Moj komsija ima 420m i vozio sam taj traktor,cinimi se da je i malo jaci od klasicnog 420,a najveca mu je mana,sto je skoro nemoguce naci delove za taj motor,komsija je nedavno radio generalnu na spancu,cekao je delove 3-4meseca da mu stignu,a samo delovi za generalnu su ga kostali cinimi se600-700e
http://www.kupujemprodajem.com/tomo-vinkovic-28064717-oglas.htm?filter_id=27393082


 

canibal86

Novi član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
11
Poz drugari imam tv-418 i desava mi se da u leru variraju obrtaji motor je komplet sredjen novi cilindar i klip pumpa i dizna elementi novi ustelovan pali odlicno ne dimi procitao sam negde da je to luft na regulatoru gasa jel moze neko da mi objasni gde dolazi do tog lufta napominjem u leru sam pojacava gas blago nece da radi u niskom leru u jacem gasu je sve oke.
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Pozdrav.

ima kdo kake slike od kvacila (i onda kad skines kvačilo) od motorja LDA 672.

Hvala
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
kvačilo je isto na svim serijam isto , samo što je na 2-vo klipne motore pa ina 3 opruge više.
što te zanima?
 

ivek_sp

Novi član
Tu od
6 Stu 2011
Poruka
22
Pošto motori lda100 i lda820 imaju težak pristup cilindru i glavi motora kada ih želimo očistiti.(skidanje oklopa, ispuštanje ulja od hidraulike itd) Mislio sam izrezati na limu koji usmjerava zrak za hlađenje, mala vrata koja bi bila dovoljna da se može s rukom očistiti. Vrata bi tako napravio da dihtaju te bi lim pojačao na mjestu gdje bi vrata izrezao. Slika prikazuje na što mislim.
2ljpytk.jpg


Što mislite da li bi moglo biti kojih problema zbog toga vezanih uz hlađenje?
 

Nicky

Član
Tu od
18 Srp 2014
Poruka
91
Nikakvih problema,samo mora biti dosta pojačano jer vibracije na jednocilindrašu trgaju ple sam tak. :icon_e_geek:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Nećeš nešto mnogo dobiti ako napraviš rupu na limu, opet smeta rezervoar hidraulike, isto tako rukom ne možeš očistit rebra cilindra. Ta rupa bi dobro došla jedino za čišćenje glave, dio oko dizne. Da bi čestito očistio treba najmanje limove s cilindra skinut i lim na zamajcu.
Moj savjet je da se to jednom očisti čestito (sve raspremiš i dobro opereš) i poslije da se svako malo ispere vodom dok motor hladan radi.
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Kolika je razlika između dizela i ložaka? Ubrzo ostajem bez plavog dizela jer ga još malo imam i morat ću kupit ili dizel ili lož ulje. Istini za volju rađe bi lož jer dođe više nego duplo jeftiniji od dizela.
Zanima me ako će lož ulje puno štetit motoru ili je za ovu tehnologiju potpuno svejedno
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
razlika je samo u boji ...sdlužbeno , sve ostale falinge su na račun dobavljača , crpki , šofera itd .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Loža može i u jedne i u druge.
Možda comon rail ne,ali i to je pitanje.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,732
Dci( renault) ide neko vrijeme i onda stane. Znam par slučajeva u okolici koji su stali zbog lože.
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
Kolika je razlika između dizela i ložaka? Ubrzo ostajem bez plavog dizela jer ga još malo imam i morat ću kupit ili dizel ili lož ulje. Istini za volju rađe bi lož jer dođe više nego duplo jeftiniji od dizela.
Zanima me ako će lož ulje puno štetit motoru ili je za ovu tehnologiju potpuno svejedno
ja u svoj tomo sipam loz vec 20tak i vise godina... zapravo D2 je dobijao prve 3-4 godine.od tada do danas sipam samo loz...isto i u IMT-u i u Vladimircu....svi oni zapravo i bolje rade i manje trose loz naftu (pod uslovom da je cista...bez dodane vode),od ovog modernog euro dizela koji je prvenstveno namenjen modernim dizelasima... to sam i prakticno isprobao sa IMT-om. 16litara naspram 18litara po hektaru u krist loz (crvene) nafte.
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
imam problem, curi mi nafta na onom cepu sto se zavrce filter za gorivo, rijec je o lda 100 motoru, nema nigdje posebno da se kupi onaj poklopac, a on mi je malo kriv, pa jel iko imao slicnih problema i kako je rijesio?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Zamijeni deklo, odgovara od motokultivatora IMT 509, Labin, samohodne kosilice Bertolini, Figaro......potraži u Total trade, uz deklo stavi nove podloške, gumice.
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
mislite kompletan rezervar, ili samo onaj dio?
trazio sam ali su mi rekli da se to prodaje samo sa rezervarom
 

risolovac

Novi član
Tu od
18 Velj 2012
Poruka
17
Pozdrav uvaženim članovima foruma!!!
Imam dva pitanja i molim za pomoć !
Tomo Vinković- 732 - 84. god.
Trebam mijenjati dihtung glave. Da li je to tko od vas već to činio. zanimaju me iskustva, odnosno da li to mogu sam napraviti ili bi bilo najbolje dati mehaničaru. ( nisam to radio još pa me zanima d ali to amater-laik može, jeli jednostavno ili komplicirano. )
Što se drugog pitanja tiče zanima me koje ulje stavljate u motor ??
Hvala svima i molim za pomoć.
Pozdravljam sve !
 

Najnoviji postovi

Na vrh