• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motori tomos

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,808

Otišla onom Istrijanu iz pule kaj je več jednu uzel, valjda je čovek zadovoljan.
Ova da zna govoriti.. gde je sve bila.. svašta bi znala ispričati.. dok ne postavim nekad jedan drugi video evo ovaj.. to je ta, podložena, nakopana, malo narajcana...
Ne, nismo prevarili čoveka, kupljena je na daljinu ali bez skrivanja kaj je u njoj i kaj je sa njom.
Gle @jocc kaj ti ja pričam, nije trebalo mjenjati ležajeve, ali....


 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,842
Svaka čast, ja cijenim dobre stvari i naravno da svaka roba ima svojeg kupca. Meni trenutno takav ne treba jer nije za mene motor,ali definitivno da bi bilo dobro imati nešto takvo u kolekciji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,808
Ovog mi je najviše žal kaj nije nikad završila tam gdje joj je bilo mjesto...Malo joj je falelo da odvozi jedan aml, ali nije.
Rođena za aml, 6 brzina, moj izum kvačila, moj izum pogona, moj izum 3 brzine, potumplan karter, cilindar sa možda i previše kanala, dodatni kanal za poticaj... uz odgovarajuči frgič i variabilni ispuh ima u njoj jebenog potencijala a može na aml jer je klasa 50 ccm.
Nema veze, bude neko drugi probal, ako ne aml onda sebi za dušu.

 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
4,065
Koji sam ja hrčak.. Kolega ga štel hiti v otpad, sreća da sam bil brži i doletel po njega..
Cijena: besplatno.
Bude poslužil za dijelove. Mada dost toga fali.. 🤦
 

Prilozi

  • 20260627_121638.jpg
    20260627_121638.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 19
  • 20260627_121648.jpg
    20260627_121648.jpg
    60.8 KB · Pregleda: 19

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,808
kaj ti jos osim nekog brda treba?
Zalet....
Sad si me setil na jedan doživljaj iz moje mladosti.
Kolega je imal Puha, a od kuče prema kletima uzbrdica koju je Puh teško savladaval.. Natovari on još jednog kolegu i skrenu ovaj put u kontra smjeru, prema gradu a ono par sto metara niže milicija.
Uhapse ih odmah, vozačku nemamo, registracije nemamo, kam ste krenuli?
A ovaj moj ko iz puške, po zalet...
Umrli su od smeha milicajci, malo ih kao pošpotali i pustili bez kažnjavanja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh