• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Vjeruj mi ..kupljenac je strgal rebra na onih dvije šake snijega kaj je dopuhalo s brega ..zato sad ispitiva na prognozi kaj bude i kad bude ....ljudi misle da zajebava a on je samo u strahu...ja potpuno razmem kaj je strah
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Ako baš sve moraš znati... ne da sam tam bil več sam ga ja pogurnul.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
kupio sam ovaj cdi za skuter pezo od 50cc jer je naznaceno da moze da se stavi na njega. Medjutim cim ga prikopcam osigurac pregori? zna li neko zbog čega?
 

Prilozi

  • IMG_20231114_203411.jpg
    IMG_20231114_203411.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 12

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,582
Kratki spoj. (Da li znaš točnu shemu skutera i točnu shemu tog rezervnog dijela, raspored i boje žica???)
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Kratki spoj. (Da li znaš točnu shemu skutera i točnu shemu tog rezervnog dijela, raspored i boje žica???)
ne znam brate , boje zica koje idu na dzek su sve iste boje 😏😖

evo riješenja, mozda nekome bude od koristi:
 

Najnoviji postovi

Na vrh