• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Moji motorcici Kawasaki z 750 ,2008god, 7500km
Jawa 350 choper ,88god, ovo sam sam radil preradu iz original jawe 350 tvinsport (prodal sam ju u zacertje )
ATV shineray 250 (ekipo ovo je pravi traktorcic ,ponekad mu fali prednji pogon)
Boje kluba u kojem sam aktivni clan
 

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Sto cu kad volim sve sto ima kotace i opako bruji, tj doma malo voznje traktora, pa onda izredam motore i onda na posao vozit opake pile od 700ks pa do 4200ks tj vozim vlakove, lokomotive.
Jel ima koji strojovoda ovdje na forumu?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kako si zadovoljan sa quadom?
susjed mi ima nesto slicno, tj koliko vidim masina je ista. imao je dosta problema sa getribom..
 

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Mogu ti rec da sam jako zadovoljan, tj masina je 250ccm 4brzine naprijed i 1nazad a prijenos je preko lanca (kolega ima onaj 150ccm na remen tj variomat i dosta ga zeza).
bit cu iskren i nisam uopce sparao motor i ide ko metak bez greske, masina je odlicna i sad ima oko 4000km i to samo voznje po sumi, blatu, sad po snjegu i nigdje kap ulja dok su mu mane kugle , hladnjak, kontakt brava( to sam odmah dobil drugo kad sam kupil motor u mootocentru grancarska3 brezovica) i obavezno trebal sam odmah stavit druge sarafe na felge (original je kina i pucaju tj nemozes ih dotegnut jace) a ostale sam ljepil sa ljepilom za sarafe jer motor na ful gasu dosta vibrira . motor je stvarno pravi a ostatak mozes procitat sto ljudi pisu za te motore na stranica CROLINE.COM pa na njihov forum i onda PITSTOP. (pogledaj na croline reporte sa voznji pa da vidis kak decki voze)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
evo i moje pile :
[youtube:tqwyl99f]z9NFsrZ_zGs[/youtube:tqwyl99f]
enduro 125ccm
 
H

Hurlimann86

Guest
neno21 meni se posebno sviđa kawasaki to mi je naj ljepši motor i da mogu sigurno bi si ga kupio.
samo što sad do 24-te ne smijem voziti ništa tak jako.
jel to naj noviji model? barem mi tak izgleda...
 

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
moj kawasaki ti je 12mj 2008god 112ks a tak ti izgleda i zadja serija tj model 2009 samo sto je dvobojan tj rezervoar crno zeleni i ostali oklopi.
ja sam na svojem skinul orginal nosac tablice i stavil sam sachal top, sa orginal auspuhom je motor dosta zagusen (norma euro4) i nema neki zvuk
stvarno je dobar i sa ovim auspuhom tjeral sam ga po autocesti 255 (digitalni je sat pa mozda nesto laze) i kad kreces do nekih 5000 obrtaja djeluje trom( barem meni koji ga duze vozim) a iznad 5000 obrt poludi tj vuce ko blesav tj kotac konstantno proklizava po cesti i najbolje ga ganjat od 8000-12000 obrtaja
mene je 2008 god kostal za kes lovu 56800kn pa rega 3600kn (imal sam staru policu 50%) i naravno dvodjelno odijelo FLM supermoto, cizme i rukavice sidi 5000kn (puno je to sve love al volim motore, tj vozim ih od 10 god i do sad sam imal 17 motora i naravno svaki sam sam kupio i naradio se za tu lovu)
motor je odlican i ak ces kad kupovat neces se zeznut jer za te novce nemres kupit dr marku tj yamaha, honda a da je toliko kubika i toliko konja
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
fotografija0081.jpg

evo i moja pila yamaha r1
---
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ja sam jucer vozio od sogora kawasaki GPZ900R .....kaze ima valjda 120-130ks.....
Kako to leti,nevjerojatno.....
Nisam do sada vozio takav jaci motor ali zbilja je uzivancija kada lagano das gas a on vuce kao "konj".....

Definitivno si moram nabaviti neki cross od 50+ks.....tipa yamaha yz250 i slicno....

Moj enduro je postao pre slab.........
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cvajo 250ccm je definitivno prejak.. na cross motore mislim. lagano, zivcano, jako. nemos to vozit normalno. bio sam zainteresiran za tako nesto. bili ja i kolega, probali, ostali ovako :shock: nemozes se za to drzat. hoce ti iscupat ruke iz laktova. doslovno. ali bez obzira na to, iduca dva sata nisam skidao onaj blesavi smjesak sa lica :p
uzmi si neku staru endurko do 600ccm i miran si ;)
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
po meni KLE 500 dobar izbor,jeftin za održavanje(ista mašina na GPZ 500s),jeftina registracija a 60 ks :D
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
tibor88 kaže:
cvajo 250ccm je definitivno prejak.. na cross motore mislim. lagano, zivcano, jako. nemos to vozit normalno. bio sam zainteresiran za tako nesto. bili ja i kolega, probali, ostali ovako :shock: nemozes se za to drzat. hoce ti iscupat ruke iz laktova. doslovno. ali bez obzira na to, iduca dva sata nisam skidao onaj blesavi smjesak sa lica :p
uzmi si neku staru endurko do 600ccm i miran si ;)


Jbg ja sa ovim svojim sto imam proteklih 10godina ono stvarno sam se navozao po oranju,blatu ma svakako....
ALi nisam vozio cross tipa 50-60ks iako sam cuo da je to zbilja jako,odnosno prejako....ali zato i pucam na tak nes.....

Inace uziivam u jahanju konja,sto vise to bolje.......

A sada za cestovnu voznju i to ,uvijek bi prije sjeo u auto i otisao negdje nego na motor....

Znaci motor volim samo u kombinnaciji po polju,divljanje i to......


iduca dva sata nisam skidao onaj blesavi smjesak sa lica

Poznato mi je to.....


[youtube:3g0e0fh3]yEQcS8z0B1U[/youtube:3g0e0fh3]
Prava igračka

Mislim da ce ovi kod mene u selo popizdit kada nabavim nekakav takav top....
Vec prije su mi zvali muriju..:) ,al nema tu problema....lenija i gas...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Jel moze jedno pojasnjenje....

Na motoru imam prednji lonac i zadnji,a sada gledam na youtube yamaha yz ima samo zadnji top bez prednjeg lonca.
E sada dali ja mogu kupiti neki auspuh i isto staviti samo zadnji top bez lonca ili kako to funkcioira sa ispusnim sistemima?

Imam yamaha dt 125,2takta.
 
Na vrh