• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

U

USRO

Guest
samo da kazem da ne bi bilo zabune Hyosung nije kineski nego korejski motor a to je nebo i zamlja po kvaliteti a i po cijeni,inace hyosung je do prije par godina proizvodio Suzuki motore u svojoj tvornici

kineski, korejski....nije drek vec je gov*o
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
kineski, korejski....nije drek vec je gov*o

istina :weedman::weedman:
sve je to isto sranje sve sama jeftina plastika a kolko košta tako i valja
 
B

BAGERISTA

Guest
Istina je da ima na svakom čošku tih motora i skutera,ali na oglasniku ima i to dobrih apenaca i dam se kladit da ja 100% bolji od kineskih i na njima zna skoro svako napravit generalku i gdje se sjeti,dva tri ključa i napraviš generalku na putu.

Potpisujem,,,,i ne da su bolji,,,nego nebi ga ni mijenjao ni za 100 kineza,,odrasto na tomosu i dijeca ga voze isto,.....respect nekim skuterima,,,ali malo ih ima ravnih njima s tom kubikažom..:supz::supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Skoro svako ga zna popravit,svugdje ima rezernih djelova a ide ko zmaj.dok kinezi prvo uvezu motore a tek onda rezerne djelove
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista šta fali apencu,za po livade ili na polje otič je najbolji. Nemoraš traktorom ić a za auto da nepričam.

Koje uopoče reko da mu šta fali,,,,,evo i kod mene se dovelo jednog,,tako da dijeca imaju i matika i sad čemo apenca riješit.............
Mada mislim da si krivo shvatija moj komentar,,,,,,jer sam ga i sam tražija,,,i u ovakvom stanju ča sam ga naša,,,neznam dali ih ima,,,da nije niš diranmo...čisto sumnjam,,,jako puno sa makina dopra,,i nemore me se lako preveslat u toj branši,,kad govorimo o apencima..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Svatko ima svoje mišljenje,ali iz iskustva znam da apenci su odlični motori,sad nek si misli ko šta hoče nemam ja ništa protiv nikoga i protiv tuđih mišljenja.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svatko ima svoje mišljenje,ali iz iskustva znam da apenci su odlični motori,sad nek si misli ko šta hoče nemam ja ništa protiv nikoga i protiv tuđih mišljenja.

To sam i reka,,,za mene je bija motor i ostat če,,,bilo je svega,,,,ali ono ča su oni izdržali malo če koji danas..........:mrgreen::mrgreen::p:supz::supz:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Potpisujem,,,,i ne da su bolji,,,nego nebi ga ni mijenjao ni za 100 kineza,,odrasto na tomosu i dijeca ga voze isto,.....respect nekim skuterima,,,ali malo ih ima ravnih njima s tom kubikažom..:supz::supz:
sa tomosima sam i ja odrastio a imam ih još uvjek 3 komada stoje za reklamu mada se nevozim snjima a žao mi ih prodat

nije problem ni keneze popravljat ako se imalo kužiš u motore, a za djelove šta god mi je trebalo sve se nađe u bilo kojoj trgovini sa motorima
a kolko god tomos bio bolji od kineza nevrijedi evo prije par mjeseci sam prodavo automatika a3 za 100E 85 godina kao novi je bio i niko ga neče kupit za te novce jer je star , a bautiana staroga 2 godine kupio za 100E ispravnog nikad lupanoga ni ogrebotine nije imo tako da svi koji kupuju motore traže kineze jer je novi, manje troši, ljepše izgleda, itd.....
 
B

BAGERISTA

Guest
sa tomosima sam i ja odrastio a imam ih još uvjek 3 komada stoje za reklamu mada se nevozim snjima a žao mi ih prodat

nije problem ni keneze popravljat ako se imalo kužiš u motore, a za djelove šta god mi je trebalo sve se nađe u bilo kojoj trgovini sa motorima
a kolko god tomos bio bolji od kineza nevrijedi evo prije par mjeseci sam prodavo automatika a3 za 100E 85 godina kao novi je bio i niko ga neče kupit za te novce jer je star , a bautiana staroga 2 godine kupio za 100E ispravnog nikad lupanoga ni ogrebotine nije imo tako da svi koji kupuju motore traže kineze jer je novi, manje troši, ljepše izgleda, itd.....

Svako ima svoje mišljenje,,,i to cijenim i podržavam.,.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
kineski, korejski....nije drek vec je gov*o

e ionda izgleda da sam se dobrano zaje.. sto nisam dao za kineza 9000 nego 21000 za ovoga al tko sam ja da prosudujem
 
U

USRO

Guest
e ionda izgleda da sam se dobrano zaje.. sto nisam dao za kineza 9000 nego 21000 za ovoga al tko sam ja da prosudujem

Ma nisi ti zajebo...tebe je netko zajebo:lol:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
ahahah ova ti je dobra,reci mi samo po cemu su neki kinez i ovaj isti motori ja ti dam svog apeenaca........ako nista bar slicnost :):):):)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
ahahah ova ti je dobra,reci mi samo po cemu su neki kinez i ovaj isti motori ja ti dam svog apeenaca........ako nista bar slicnost :):):):)

isti su po tome jer imaju okrugle točkove hahahaha :lol::lol::lol::lol: sad mi daš apenca :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
isti su po tome jer imaju okrugle točkove hahahaha :lol::lol::lol::lol: sad mi daš apenca :mrgreen:

Pošteno,,,pa ko koga,,,,...:lol::lol::lol::mrgreen:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
ponesi ti za svaki slucaj ,nisam ga palio dva mjeseca a razlog je to sto nije registriran a kod nas murje ima po selu vise nego seljaka :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
ponesi ti za svaki slucaj ,nisam ga palio dva mjeseca a razlog je to sto nije registriran a kod nas murje ima po selu vise nego seljaka :)
To ti je preventivno, da nebi bilo prosvjeda ;):lol:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
509
ak apeen neće paliti na kurblu onda na guranac
pak moj je celu zimu prošlu nije bil paljeni pa mi nije htel na kurblu paliti pa sam ga na guranac upalil
inače u kakvom je stanju bil onda onda je čudo kaj je upalil
 
M

mario--apn-sl

Guest
evo i moje pile koja je potpuno uređena od 0...
gore su felge i prednje vile od ctxa ( višlji je motor od orginala dosta..)
nanovo složena bt mašina...:supz:











 

Najnoviji postovi

Na vrh